Ako platiť v obchode

možnosti platby

Snažíme sa proces platby spraviť čo možno najjednoduchší a rýchly ako sa len dá. Zatiaľ máme na výber tri spôsoby platby za tovar, neskôr pridáme ďalšie obľúbené možnosti. Nákup v našom e-shope je úplne bezpečný vďaka certifikátu HTTPS, údaje o platbe sú šifrované a neukladajú sa u nás.

 

- Dobierka

  Tradičný spôsob platby. Tovar po prijatí objednávky zabalíme, pošleme na zadanú adresu a zaplatíš priamo pri prevzatí tovaru v hotovosti alebo kartou rovno

  kuriérovi.


- Bankovým prevodom na náš účet
  E-mailom od nás na faktúre obdržíš platobné údaje  (číslo účtu, variabilný symbol, dátum splatnosti) a sumu za tovar nám pošleš zo svojej banky. My obľubujeme  

  platby cez mobilné aplikácie, ktoré sú rýchle a pohodlné :). Keď sa nám suma pripíše na účet (v Tatra banke), tovar ihneď expedujeme.

 

- Platobnou kartou (VISA, Mastercard) cez GoPay
  Po odoslaní objednávky s povinnosťou platby budeš presmerovaný do zabezpečeného systému platobnej brány GoPay, kde online zadáš platobné údaje z tvojej karty. Ak nenastane žiaden technický problém (veríme, že nie), platba bude autorizovaná, peniaze obdržíme rýchlo a tak isto rýchlo aj tovar, ktorý máme skladom zabalíme a najneskôr na ďalší pracovný deň  ti ho expedujeme.

 

Ak by ti niečo ohľadne platby za tovar nebolo jasné, radi pomôžeme na info@flexity.sk.

 

S cieľom poskytnúť vám najlepšie služby používame súbory cookie.