COVID-UPDATE: Osobné nákupy na prevádzke sú momentálne pozastavené. Dopredu zaplatené objednávky je možné prebrať.

Bodhi Hapi Drum steel tongue drum bubon 2 veľkosti čierny s taškou

Kód: HPD26
Bestseller
Značka: Bodhi Yoga
od €89

Zvoľte variant

Bodhi Hapi Drum steel tongue drum bubon je nenáročný bubon pre začiatočníkov aj pokročilých. Je vyrobený z kovu, ktorý je veľmi vhodný na jogu, meditáciu a muzikoterapiu. Má dlhotrvajúci, teplý a zvončekovitý zvuk. Guľovitý tvar poskytuje okrúhle, harmonické vibrácie. Podobne ako pri lotosovom bubne, závesnom bubne alebo oceľovom bubne sa na ňom môže hrať rukami aj paličkami.

Detailné informácie

Priemer: 26 cm
Skladom (1 ks) | HPD26
Môžeme doručiť do: 18.5.2021
€89
Priemer: 30 cm
Skladom (4 ks) | HPD30
Môžeme doručiť do: 18.5.2021
€119

Podrobný popis

oficilny-distributor-sk (1)

Bodhi Hapi Drum steel tongue drum bubon je nenáročný bubon pre začiatočníkov aj pokročilých. Je vyrobený z kovu, ktorý je veľmi vhodný na jogu, meditáciu a muzikoterapiu. Má dlhotrvajúci, teplý a zvončekovitý zvuk. Guľovitý tvar poskytuje okrúhle, harmonické vibrácie. Podobne ako pri lotosovom bubne, závesnom bubne alebo oceľovom bubne sa na ňom môže hrať rukami aj paličkami. Hapi bubon sa drží v lone a udiera sa prstami alebo dlaňami. V prípade hry paličkami je gumovými nožičkami položený na podlahe alebo na tvrdom povrchu. Pri hraní s paličkami je zvuk oveľa silnejší a perkusívnejší.

Na bubne sa hrá veľmi ľahko a intuitívne a je vhodný pre začiatočníkov aj profesionálov s nekonečnými možnosťami variácií vďaka rôznym hudobným štýlom a technikám.


nastavení VLASTNOSTI A ROZMERY

  • Vrátane dvoch gumených paličiek a bavlnenej tašky
  • Dizajn OM u 30 cm
  • 8 zvukov 30 cm, 11 zvukov 26 cm
  • 2 veľkosti - 30 cm (výška 15 cm) a 26 cm (výška 14 cm)
  • Materiál: čierny kov
  • Balenie obsahuje: Tašku a pár gumových paličiek
  • Farba: čierna 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Bubny a perkusie
Záruka: 2 roky
Farba: Čierna
Priemer: 30 cm, 26 cm
Typ: Hapi Drum

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

bodhi yoga

Spoločnosť Bodhi-Bodynova sídli v EÚ (Nemecko) a zameriava sa na výrobu a veľkoobchodný predaj jogového tovaru, najmä podložiek pre rôzne štýly jogy, meditačných vankúšov, vakov, jogových setov, vankúšikov na oči, kvádrov, blokov, bolstrov, opaskov, ekoprikrývok, ako aj ďalšieho tovaru určeného napríklad na šiatsu a thajské masáže.

Výrobcovia sa orientujú prednostne na prírodné materiály, ktoré neškodia životnému prostrediu, ani vášmu zdraviu. Ako jedna z mála jogových spoločností svoje podložky Bodhi podrobuje testovaniu nezávislým inštitútom SGS na obsah škodlivých prísad (Eko-Tex Standard 100 EU).

Z prírodných materiálov používaných pri výrobe produktov sa používa špalda a kapok, ktoré slúžia ako náplň do vankúšov, ďalej čistá bavlna, bambusová viskóza, korok, jutové vlákno, prírodný kaučuk. Jednotlivé výrobky sú vyrábané ručne, precízne a s láskou.