Liforme Travel Mat joga podložka 2 mm (zelená)

Kód: 91
€120 –4 %
Objedajte si Liforme Travel Mat podložka 2 mm (zelená) za 120,00 Dovoz od 75 EUR zdarma, doručenie do 2 dní, 98% spokojnosť, 100 dní na vrátenie. 999/S 2
€120 –4 % €115
Na objednávku 1 - 2 týždne*
Môžeme doručiť do:
11.3.2020

Podložka Liforme Travel Mat poskytuje prirodzený proti-šmykový povrch, ktorý ťa zachytí v každej náročnej pozícii.  Výborná joga podložka na cesty, ľahšia a tenšia verzia od Liforme Yoga Mat.

 

Joga taška zdarma 

Detailné informácie

Podrobný popis

 oficilny-distributor-sk_1

editovat ROZMERY

Štandardný rozmer: 1.6 kg, 180 cm dĺžka, 66 cm šírka, 2 mm hrúbka.

 

nastavenia VLASTNOSTI

• prírodný povrch podložky zabezpečuje nekĺzavosť aj pri vysokej vlhkosti alebo potení.
• udržateľná výroba zaisťuje vysoko kvalitný materiál, ktorý sa nedrobí, netrhá a nebledne. Vlastnosti jogamatky sa časom ešte zlepšujú.
• patentovaný protisklzový povrch zo spodnej strany.
• nadbytočný materiál z procesu výroby je opätovne zrecyklovaný a použitý na výrobu ďalších produktov, čím nevzniká žiadny zbytočný odpad
• prírodný kaučuk a eko - polyuretán

 

 

atom TECHNOLÓGIA

 • unikátny alignforme systém, ktorý funguje ako navigačný nástroj.
 • intuitívne a uživateľsky optímalne  vyznačenie čiar Vám poskytuje pomoc pri základných polohách 
 • vhodné pre všetkých jogínov a pre akýkoľvek štýl jógy

 

 

  hviezda_2 7 dôvodov Prečo Liforme

 

 • Grip ako bojovník: Patanjali trafil klinec po hlavičke, keď povedal: „Sthira Sukham Asanam“ (Asana je stabilná a pohodlná pozícia). Jednou z najdôležitjších úloh jogamatky je poskytovať dobrý grip. Šmykľavý povrch na jogamatke môže vaše cvičenie veľmi znepríjemniť, žnížiť jeho efektivitu a dokonca si môžete aj ublížiť. Toto všetko sme brali na vedomie, keď sme prechádzali zdroje našej planéty skrz na skrz, aby sme našli ten najlepší materiál na výrobu jogamatky. „GripForMe“ materiál je ten najmenej šmykľavý materiál ktorý na zemi práve existuje. Nešmýka sa ani keď ste mokrí ako myš. Treba to skúsiť...

 

 • Priateľský k telu aj k planéte: Veríme, že k planéte treba byť taký ohľaduplný ako to len ide, však ? Nuž, niektoré spoločnosti sú stále v dobe kamennej. My naštastie nie... Mysleli sme aj na blaho vášho tela, tak sme použili tie najpohodlnejšie materiály, aké sme našli. Na väčšinu jogamatky sme použili prírodne dostupnú gumu z udržateľného zdroja. Značky „AlignForMe“ sme do jogamatky radšej vyryli, ako keby sme mali použiť pre prírodu nebezpečný atrament. Yogamatka je spojená nový tepelným systémom, ktorý nahradil lepenie toxickými lepidlami. Naša jogamatka neobsahuje žiadne ťažké kovy ako napr. olovo alebo kadmium.

 

 • Jedinečný „AlignForMe“ systém: Náš nový systém AlignForMe má funkciu presnej navigácie vášho tela po jogamatke pri cvičení Asany. Už nebudete musieť blúdiť po podložke a lámať si hlavu s tým, kam dať ktorú ruku či nohu. Náš systém je jedinečný. Kombinácia šikovných značiek vám poskytuje toľko pomoci koľko potrebujete, je to len na vás.

 

 • Širšia a dlhšia: Mnohí z nás žijú v mestách a sú nútení cvičiť v stiesnených priestoroch – v apartmánoch, narážajúc do nábytku alebo v preplnených štúdiach jogy. Nám je príjemnejšie mať trochu viac miesta a presne tak sme vyrobili aj našu jogamatku. Tým, že je naša jogamatka trochu širšia a dlhšia, na nej môže cvičť naozaj každý.

 

 • Podpora, stabilita a odpruženie: Nepoznáme každého z vás, ale v niektorých pozíciach sa kostnaté časti tela dotýkajú zeme a to vôbec nie je príjemné. Tieto kostnaté časti by mali byť chránené. Použili sme silnú a tvrdú prírodnú gumu ktorú sme doplnili o mäkkučkú plsť. Takto jogamatka poskytuje silnú ale pohodlnú oporu pri cvičení.

 

 • Vytvorená Jogínmi pre Jogínov: V priebehu dizajnovania sme konzultovali a získavali informácie od najlepších jogínov sveta. My všetci v Liforme milujeme jogu a preto sme pre vás pripravili kvalitný produkt na cvičenie jogy.

 

 • Perfektná kvalita: Perfektný výsledok je naša priorita. Liforme jogamatka je taká dobrá, ako sa len dá. Za tým si stojíme!

 

Dodatočné parametre

Kategória: Cestovné podložky na jogu
Záruka: 2 roky
Hrúbka: 2 mm
Šírka: 66 cm
Dĺžka: 180 cm
Materiál: Prírodný kaučuk
Povrch: PU
Farba: Zelená
Hmotnosť: ľahká 1-2 kg
Doprava zdarma: od 75 EUR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

JamesLotusLiftMat

 

Naša misia LIFORME

Podložky od jogínov pre jogínov

* Flexity je výhradný dovozca na Slovensku


Našim cieľom je prekonávať obyčajné veci, riešiť probémy, vytvárať lepšie produkty, byť priateľský k prostrediu, byť etický a sociálne spravodlivý. 

Príbeh nášho zakladateľa jeho vlastnými slovami:

Prvýkrát som okúsil čaro jogy, stále ako tínedžer v roku 1996. Išiel som na hodinu „Iengaru“ s mojou mamou, lebo jeden múdry doktor mi doporučil jogu na moje bolesti chrbta, ktoré sa u mňa začali prejavovať (to všetko kvôli tomu, že som skateboardoval).

Počas nasledujúcich 10 rokov, napriek stálemu sedeniu za stolom (svojmu chrbtu som tým určite nepomáhal) ako médiálny právnik, som stále chodil na jogu tak často ako to len išlo a naozaj to môjmu chrbtu veľmi pomohlo.

V roku 2004 nastal zlom v mojom joga-živote, keď som začal chodiť na pravidelný Ashtanga výcvik, ktorý viedla veľmi skúsená inštruktorka Heather. Postupne ako čas plynul, cvičil som Asany čoraz častejšie. Bol to veľmi pomalý proces, ale myslím si, že to je úplne bežné, keď sa snažíte nájsť rovnováhu medzi svojím pracovným životom a cvičením jogy. Ale to vôbec nevadí ako som si časom uvedomil – joga nieje súťaž alebo úloha ktorú musíte splniť, a pri jej štúdiu sa naučíte viac ako si myslíme.

A ako vlastne vznikol nápad na vytvorenie našej jogamatky ? No, všetko to začalo jednou jednoduchou myšlienkou. Mal som za sebou už veľa hodín jógy a veľa inštruktorov z ktorých každý učil polohovanie končatín trochu ináč. Tak som sa sám seba spýtal : „Prečo niekto na karimatku nedá značky, aby učitelia presne videli ako na tom sme, alebo aby sme videli ako stojíme?“

V skratke, táto otázka naštartovala 5 ročný proces výskumu a vývoja oboch AlignForMe (ako sme to nakoniec nazvali) a samozrejme aj dalších dôležitých funkcii Liforme jogamatky, z ktorých niektoré sa stali dôležitejšie ako samotná myšlienka. Zlý grip bol mojim odvekým nepriateľom na ostatných karimatkách, tak som sa rozhodol, že s tým niečo spravím. Keď som sa začal dozvedať o všetkých tých materiáloch, ako sa vyrábajú a ktoré sú ekologické, nebolo to len úžasné, ale stalo sa to stredobodom mojej pozornosti.

Pokiaľ ide o proces vývoja podložky, nemal som žiadnu predstavu, čo som chcel. Ak by mi niekto dopredu povedal , že vývoju tejto jogamatky zasvätím niekoľko rokov svojho života a že kvôli nemu budem musieť 7-krát cestovať na ďaleký východ nešiel by som do toho. Našťastie nikto mi nič nepovedal. Naraz som čelil toľkým prekážkam, že už nebolo možné vzdať sa. Na druhú stranu, našiel som veľa nových priateľov, v hlave mi zkrslo niekoľko nových nápadov, ktoré si držím až doteraz a chystám sa ich použiť v budúcnosti.

 

Keď sa to tak vezme, bola to pre mňa veľká česť vyvinúť Liforme jogamatku a vytvoriť našu spoločnosť z ničoho. Som naozaj veľmi hrdý na to, že len po roku od vydania novej jogamatky, sme ju poslali do 85 rôznych štátov sveta a do všetkých 50 štátov USA. Liforme jogamatka za vás jogu neodcvičí, ale trochu vám spríjemní (veľmi) jej cvičenie(o tom to celé je). Keď to tak je, som spokojný.

 

Som neustále nadšený z toho čo sa v Liforme snažíme robiť a som viac než vďčný všetkým úžasným ľuďom, čo nám s tým pomohli, tým ktorí verili mojím snom a cieľom pre Liforme pri jej zrode, tým ktorí mi pomáhajú upavovať tieto ciele ako sa Liforme vyvýja. Všetci dobre vedia o kom hovorím, a z celého srdca im ďakujem.

 

A verte mi keď vravím, že Liforme sa ešte len rozbieha. Tak teda naváhajte a naskočte na náš vlak..

OM Shanti.

S láskou, James.