COVID-UPDATE: Osobné nákupy na prevádzke sú momentálne pozastavené z dôvodu lockdownu. Dopredu zaplatené objednávky je možné prebrať. Ďakujeme za pochopenie.

Prana NOMAD Travel mat cestovná joga podložka 183 cm

Kód: 7001/PET
€48,90

Zvoľte variantu

Prana Nomad Travel cestovná podložka je dvojfarebná podložka, ktorá ponúka vynikajúce protišmykové vlastnosti a minimálnu váhu. 

Zoznámte sa s cestovnou jogamatkou Nomad. Je optimalizovaná pre cvičenie na cestách, poskytuje odpruženie a priľnavosť v ľahkom obale. Navyše je dokonca odolný voči UV žiareniu a baktériám. Obojstranná textúrovaná plocha poskytuje vynikajúce tlmenie a vynikajúcu priľnavosť na tvrdých povrchoch, má dvojitú hustotu.

Detailné informácie

Farba: Petrolejová (Mood Infigo)
Dočasne vypredané | 7001/PET
Môžeme doručiť do: 4.3.2021
€48,90
Farba: Čierna (Black)
Dočasne vypredané | 7001/CIE
Môžeme doručiť do: 4.3.2021
€48,90

Podrobný popis

Prana Nomad Travel cestovná podložka na jogu je vyrobená z materiálu TPE (termoplastický elastomér) a neobsahuje PVC, latex, chlorid ... Pri výrobe tohto substrátu nie sú žiadne toxické emisie alebo žiadna toxicita, ani iné zneČISTENIE, výroba je úplne "zelená"!

Zoznámte sa s cestovnou matkou Nomad. Je optimalizovaná pre cvičenie na cestách, poskytuje odpruženie a priľnavosť v ľahkom obale. Navyše je dokonca odolný voči UV žiareniu a baktériám. Obojstranná textúrovaná plocha poskytuje vynikajúce tlmenie a vynikajúcu priľnavosť na tvrdých povrchoch, má dvojitú hustotu.
Materiál TPE je odolný voči UV žiareniu, ľahký a pri svojej výrobe používa netoxické materiály
Konštrukcia uzavretých buniek zabraňuje vstrebávaniu baktérií do rohože.

 editovat ROZMERY

  • Rozmer: 183 x 61 cm (dĺžka x šírka)
  • Hrúbka: 3mm
  • Váha: 1,36 kg

nastavenia VLASTNOSTI

  • Vynikajúca na cesty
  • 100% TPE materiál je odolný voči UV žiareniu, ľahký a používa vo svojej výrobe netoxické materiály
  • Konštrukcia uzatvorených buniek zabraňuje tomu, aby sa baktérie absorbovali do podložky
  • Materiál: TPE, zatvorená štruktúra buniek

chat

ČASTÉ OTÁZKY K PRODUKTU

1. Je popruh/obal súčasťou produktu?

Nie, nie je. Odporúčame vybrať si z popruhov alebo tašiek na nosenie. Pre správny výber obalu či nosiča na podložku si prečítajte článok na blogu.

VSETKY TASKY K JOGA PODLOZKAM SK

2. Je podložka vhodná aj na iné cvičenie?

Áno.

3. Môže sa podložka prať v práčke?

Nie! My to nedoporučujeme.

4. Bude mi stačiť dĺžka 183 cm keď meriam 185 cm?

Áno. V bežných pozíciach ako bojovník, plank, či pes tvárou hore vždy využívame určitú časť podložky a telo nie je úplne natiahnuté. Dokonca pri ležaní je hlava položená na temene, čiže nedosahujeme celú výšku ako pri stoji.  

5. Ako zlepšiť priľnavosť podložky?

Pri TPE podložkách si treba uvedomiť, že z dôvodu nízkej hmotnosti im dlhšie trvá kým priľnú k zemi. Zároveň treba  mať na pamäti, že vlastnosti TPE sú iné ako pri prírodných materiáloch - kaučuku. Podložka sa pri intenzívnom potení môže šmýkať. Preto ak sa veľmi potíte odporúčame investovať do podložky z prírodného kaučuku (prípadne v kombinácii s PU).

6. Ak je podložka vypredaná, kedy bude opäť dostupná?

Ak je podložka označená ako "Na objednávku" môžete si ju rovno objednať a dostanete informácie o približnom čase doručenia priamo do emailu po uzavretí objednávky. Tovar objednávame pravidelne, čiže daná podložka môže byť aj na ceste na náš sklad, alebo sa zmestíme do uvedeného termínu dodania (väčšinou skôr:). Ak je uvedené "Dočasne vypredané" , dodávateľ podložku momentálne nemá skladom a doba dodania môže byť o niečo dlhšia. Vtedy nám kľudne napíšte a my vám pošleme čo najlepšie informácie o dostupnosti. Prípadne si môžete produkt "postrážiť a hneď ako sa naskladní dostanete email o dostupnosti.

Viac informácii nájdete v našej poradni:

PORADNA-PODLOZKY 

Dodatočné parametre

Kategória: Cestovné a prenosné podložky na jogu
Záruka: 2 roky
Hrúbka: 3 mm
Šírka: 61 cm
Dĺžka: 183 cm
Materiál: TPE
Povrch: TPE
Farba: Čierna, Modrozelená (petrol)
Hmotnosť: ľahká 1-2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
 

prana logo flexity

Naša misia je inšpirovať zdravé a aktívne bytie.

Keď sa dostanete do svojho šatníka, malo by tam byť niečo, čo odráža kto ste, ako sa cítite a čo si ceníte najviac. Vytvárame univerzálne, štýlové a udržateľné oblečenie a doplnky, ktoré môžete nosiť pri každej činnosti, každom dobrodružstve, každý deň. Radi kombinujeme klasický štýl s modernými materiálmi, bez ohľadu na to, kde a ako sú naše kreácie vytvárané. V ponuke máme podložky na jogu Prana, oblečenie, tašky, plavky, čelenky a iné doplnky.