MEINL Soinc Energy Tingsha Tibetské činely 8 symbolov šťastia

Kód: TINGSHA-8
€29,90 €24,90 bez DPH
Dočasne vypredané
Môžeme doručiť do:
13.1.2022

Tibetské činely majú vysokofrekvenčný zvuk a sú obzvlášť účinné v oblasti hlavy. Používajú sa na ukončenie alebo začatie meditácie alebo na ukončenie masáže. 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

oficilny-distributor-sk

Tibetské činely majú vysokofrekvenčný zvuk a sú obzvlášť účinné v oblasti hlavy. Používajú sa na ukončenie alebo začatie meditácie alebo na ukončenie masáže. 

Zvuk činely prináša jasnosť a ostražitosť, preto sa často používajú na ukončenie alebo začatie meditácie alebo na ukončenie masáže. 

Nástroj sa skladá z dvoch kovových čineliek spojených šnúrkou. Zvláštnosťou tohto nástroja je interval medzi dvoma činelmi. Tento interval je o jednu oktávu vyšší ako alfa stav nášho mozgu.

Keď počujeme zvuky, ktoré každý činel zdieľa prostredníctvom svojich podtextov, a počúvame skok medzi nimi, uľahčuje to meditáciu. Tingsha sa tiež používajú na uvoľnenie blokád vo vibračnom poli človeka, ako aj v prostredí. Vypočujte si harmonický zvuk našej Tingshy.


nastavení VLASTNOSTI

  • Používa sa na meditáciu
  • Vyrobené v Indii

 

info 

 
Preskúmajte nášho: Poradcu k výberu zvukovej terapie

 

Dodatočné parametre

Kategória: Činely a ladičky
Záruka: 2 roky
Materiál: Bronz
Hmotnosť: 500 g
Priemer: 7,5 cm
Typ: Činely

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

MEDITAČNÉ SPIEVAJÚCE MISKY, PERKUSIE, GONGY, BUBNY, TERAPEUTICKÉ LADIČKY, ČINELY, KALIMBY A OSTATNÉ HUDOBNÉ NÁSTROJEImprint - Meinl Sonic Energy

MEINL Sonic Energy je súbor nástrojov, ktoré podporujú naše spojenie so zážitkom tela, mysle a energie ako jeden celok. Mnoho lekárov a terapeutov v odvetví zdravotníctva a wellness používa tieto liečivé hudobné nástroje na zvládanie stresu, zmiernenie úzkosti, nespavosť, depresiu, návykové zotavenie, zvládanie bolesti, atď. 

MEINL Sonic Energy - to sú tibetské misy, gongy, paličky pre tibetské misy, bubny, terapeutické ladičky, didgeridoo, kalimby a iné doplnky.

MEINL je popredný nemecký výrobca hudobných nástrojov a terapeutických hudobných nástrojov predávaných po celom svete. Tieto výrobky sa vyznačujú vysokou kvalitou a jedinečným dizajnom.

Prečítajte si: 

PORADCA VÝBEROM ZVUKOVEJ TERAPIE

ZÁKLADY AKO HRAŤ NA TIBETSKÉ ZVUKOVÉ MISY: TECHNIKY PRE ZAČIATOČNÍKOV