Manduka Mat Wash Deep cleanser sprej na čistenie 500ml

Kód: 543009000
Bestseller
Značka: MANDUKA
€20
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
30.10.2020

Mat Wash Deep cleanser je univerzálny čistič na jogamatky s prirodzeným dezinfekčným účinkom špeciálne určený pre podložky s otvorenou štruktúrou povrchu ako Manduka GRP, Manduka Eko a prírodný kaučuk. Vďaka bio esenciálnym olejom bude navyše tvoje joga cvičenie sprevádzať aj príjemná vôňa.

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Mat Wash Everday cleanser doporučujeme na ČISTENIE všetkých kaučukových jogamatiek - v rámci sortimentu značky Manduka sa jedná o radu eKO a eKOlite Mat. Roztok obsahuje špeciálne zloženie, ktoré zaručí, že tvoja jogamatka ostane čistá, dezinfikovaná a bude krásne voňať vďaka esenciálnym olejom.

Pre ČISTENIE nekaučukových (PVC, PU a pod.) podložiek môžete použiť Manduka Mat Wash spray.

 nastavenia VLASTNOSTI

  • prirodzene dezinfikuje.
  • neutralizuje tvrdú vodu.
  • obsahuje esenciálne oleje s aroma terapeutickými účinkami
  • Objem: 500 ml.

Fľašky sú vyrobené z recyklovaného PET materiálu a sú preto po použití vhodné na opätovné recyklovanie.

upravy STAROSTLIVOSŤ

Pre každodenné ČISTENIE:
Po cvičení nastriekajte sprej priamo na jogamatku a utrite navhlčenou handričkou. Pred zrolovaním alebo ďalším použitím nechajte jogamatku vyschnúť.

Hĺbkové ČISTENIE:
Nastriekajte priamo na jogamatku a nechajte cca 5 minút pôsobiť. Navlhčenou handričkou utrite všetky nečistoty a na záver ešte prejdite čistou handričkou.

*Upozornenie:
Mat Wash Spray obsahuje vodu a pri preprave v extrémne nízkych teplotách môže zamrznúť. Pri bežnej izbovej teplote však ľahko rozmrzne a je pripravený na ďalšie použitie.

Návod na použitie:

Dôkladné vyčistenie - Nalejte 1 vrchnák prostriedku do 2,5 litra vody (resp.menší pomer). Napeňte na čistú špongiu alebo vlhkú handričku a u utrite podložku po celej ploche. Nechajte posobiť 10-15 minút a dôkladne pretrite čistou vodou. Špongiu alebo handričku po použití dôkladne opláchnite. Pred rolovaním a uložením podložky ju riadne vysušte!!! V závislosti od frekvencie použitia podložky vykonajte hĺbkové čistenie dvakrát až štyrikrát mesačne, čiže max. 1x týždenne.

Dodatočné parametre

Kategória: Čističe a spreje na joga podložky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.25 kg
Objem: 500 ml
Druh: pre otvorené štruktúry povrchu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

manduka_yoga_podlozky

 

POTREBY PRE JOGU OD MANADUKA

Jedným z hlavných pilierov filozofie joga značky Manduka je vyrábať jogamatky, oblečenie a ďalšie pomôcky na jogu s minimálnym dopadom na prírodu a zanechania enviro-odpadu. Darí sa im to už skoro 20 rokov a sú špičkou na trhu.

V 1997 sa architekt Peter stal jogínom a nadizajnoval jednoduchú, elegantnú čiernu joga matku Manduka Black Mat Pro ktorej kombinácia pevnosti, priľnavosti a úplnej podpory spravila revolúciu v cvičení jogy. Chcel sa podeliť o tento úžasný produkt so svojimi joga majstrami, ktorým vďačil za inšpiráciu. Netušil, že sa jeho produkt a idea tak veľmi jeho učiteľom zapáči, ktorí sa stali aj jeho zákazníkmi a že sa podložka rozšíri do celého sveta.

p.s. Manduka a Manduca sú iné značky

BLOG: [SPRIEVODCA] PODLOŽKAMI NA JOGU MANDUKA
BLOG: 
TABUĽKA AKO SA VYZNAŤ V PODLOŽKÁCH NA CVIČENIE JOGY OD MANDUKA