Bodhi SAMURAI kaučuková joga podložka 4mm

Kód: YSN
€51,90 €43,30 bez DPH
Predaj ukončený
Môžeme doručiť do:
30.12.2021

Novo navhnutá Samurai kaučuková jogamatka je podložka vyrobená z prírodného kaučuku s jutovými vláknami a bavlneným lemom po krajoch. Táto unikátna jogová podložka, určená najmä pre profesionálnu prax v oblasti jogy, je odpoveďou na rastúci dopyt po ekologicky šetrných produktoch vyrábaných pre jogovú komunitu.

PREDAJ_UKONCENY_SK

 

PREDAJ_UKONCENY_SK

 

PREDAJ_UKONCENY_SK

 

PREDAJ_UKONCENY_SK

Detailné informácie

Podrobný popis

oficilny-distributor-sk (1)

Jogamatka Samurai kombinuje výnimočný materiál s dobrou schopnosťou absorpcie nárazov. Prírodný kaučuk a jutové vlákna vyrobené z juty sú čisto prírodné suroviny, ktoré sú rozložiteľné a šetrné k prírode. Táto jogamatka je vrelo odporúčaná všetkým eko-jogovým nadšencom ! :).

Mierny gumový zápach tejto jogamatky je dôkazom prírodného a originálneho pôvodu jej materiálu  a je prítomný vo všetkých výrobkoch z prírodného kaučuku.

 

Prečítajte si 7 tipov ako si vybrať tú správnu podložku.

 

editovat ROZMERY

Štandardná váha a rozmery: cca. 2 kg, 183 cm dĺžka, 60 cm šírka, 4 mm hrúbka.

 

nastavenia VLASTNOSTI

• materiál: prírodný kaučuk, vlákna juty

• ekologická jogamatka šetrná k prírode

• hrúbka 4 mm,  ľahká na prenos

• v prírode rozložiteľná

• odolná proti nárazom

• vhodná pre profesionálov

 

upravy STAROSTLIVOSŤ

 

SKLADOVANIE:

Zroluj podložku spodnou vrstvou (bez textúry) smerom dnu. Docieliš tým, že ti pri cvičení nebudú prekážať rohy podložky a nebudú sa ti samovoľne stáčať smerom hore. Zo začiatku nechávaj jogamatku rozloženú a pravidelne ju čisti.  Nevystavuj podložku nadmernému slnečnému žiareniu.

Prosím zober na vedomie, že táto podložka pri nadmernom potení či vlhkosti neabsorbuje veľké množstvo takejto vlhkosti a jej proti-šmykové vlastnosti môžu byť z tohto dôvodu oslabené čo môže viesť k samotnej menšej priľnavosti podložky.

 

ČISTENIE:

SAMURAI jogovú podložku jednoducho utri vlhkou handričkou a dobre osuš. 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Eko podložky na jogu
Záruka: 2 roky
Hrúbka: 4 mm
Šírka: 60 cm
Dĺžka: 183 cm
Materiál: Prírodný kaučuk
Povrch: Prírodný kaučuk
Farba: Béžová
Hmotnosť: Stredná 2-3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

KVALITNÉ PODLOŽKY  A POMÔCKY NA JOGU, PILATES, MEDITAČNÉ POMÔCKY, ZA ROZUMNÉ CENY   bodhi_logo_new

Nemecká spoločnosť Bodhi-Bodynova sa zameriava sa na výrobu jogového vybavenia ako pomôcok a podložiek pre rôzne štýly jogy, meditačných vankúšov, bolstrov, vakov, kvádrov, blokov, popruhov, doplnkov ako relaxačné vankúšiky na oči, sošky, konvičky, prikrývky.  

Ako aj tovar určený napríklad na šiatsu, masáže, ale aj pilates a fitness. Rovnako ako ich pridružené značky oblečenia Bodhi Yamadhi a Niyama sa táto značka zameriava predovšetkým na kvalitu produktov za dostupné ceny

Medzi bestsellery a najžiadanejšie podložky tejto značky nielen vo Flexity, ale aj v Nemecku či Francúzsku patria kaučukové + PU Bodhi Phoenix a Ecopro, ktoré sú dostupné v rôznych farbách, dĺžkach aj šírkach. Z meditačných vankúšov a bolstrov je obľúbená farebná kolekcia Maharaja.

Bodhi sa orientuje prednostne na prírodné materiály, ktoré neškodia životnému prostrediu, ani vášmu zdraviu a patrí medzi najväčších výrobcov v tomto segmente. Ako jedna z mála jogových spoločností svoje podložky Bodhi podrobuje testovaniu nezávislým inštitútom SGS na obsah škodlivých prísad (Eko-Tex Standard 100 EU).  

Flexity je oficiálnym distribútorom značky Bodhi na Slovensku aj v Česku.