Gaiam Essentials Fitness Mat Navy podložka na fitness a pilates s popruhom 180 x 60 cm x 10 mm

Gaiam Essentials Fitness podložka je vďaka nízkej váhe a dostatočnej hrúbke vhodná na prenášanie a cvičenie Pilatesu a Fitness. Je vhodná pre mužov aj ženy. Pri tejto podložke je výhodou, že na cvičenie môžete použiť obe jej strany.

 • vhodná pre začiatočníkov
 • mäkký štruktúrovaný povrch
 • jednoduchý popruh na prenášanie
Dostupnosť Predaj ukončený
Možnosti doručenia
Kód: 63320
24,90 €
Gaiam Essentials Fitness Mat Navy podložka na fitness a pilates s popruhom 180 x 60 cm x 10 mm
Gaiam  "Garantujeme originalitu a kvalitu tovaru priamo od dodávateľa"

Gaiam Essentials Fitness Mat Navy podložka na fitness a pilates s popruhom 180 x 60 cm x 10 mm

Gaiam Essentials Fitness podložka je vďaka nízkej váhe a dostatočnej hrúbke vhodná na prenášanie a cvičenie Pilatesu a Fitness. Je vhodná pre mužov aj ženy. Pri tejto podložke je výhodou, že na cvičenie môžete použiť obe jej strany. K podložke je aj jednoduchý popruh na prenášanie. Je vyrobená z vysoko kvalitnej NBR peny, ktorá neabsorbuje vodu, vďaka čomu podložka veľmi rýchlo schne a dá sa veľmi ľahko čistiť.

Je tiež bez latexu, AZO farbív, zmäkčovadiel DOP a ťažkých kovov.

Pilates predstavuje systém cvičení zameraných na posilnenie ľudskej mysle a tela. Joseph Pilates už od začiatku veril, že duševné a fyzické zdravie spolu súvisia. Pre dlhšie statické výdrže je vhodnou oporou hrubšia pevná podložka. Naopak pri častom striedaní pozícii bude vhodnejšia o niečo tenšia napr. 4mm hrúbka.

Gaiam (vyslovuje sa „GUY-um“) je fúziou „Gaia“ – mena starogréckej bohyne Matky Zeme – a slovného spojenia „Ja som“, čiže "Ja som Zem". Značka Gaiam verí, že starostlivosťou, ochranou a rešpektovaním Zeme a všetkého, čo na nej existuje, obohacujeme naše vlastné životy a životy budúcich generácií.

editovat ROZMERY

 • Dĺžka: 180 cm 
 • Šírka: 60 cm
 • Váha: 1,3 kg
 • Hrúbka: 10 mm

nastavenia VLASTNOSTI

 • Materiál: Extra hrubá NBR pena 
 • Protišmykové hrebene pre vynikajúcu trakciu
 • Súčasťou je nylonový popruh na prenášanie
 • Ideálna na fitness, pilates, strečing a ďalšie

upravy STAROSTLIVOSŤ

Pred použitím podložku rozviňte a vetrajte 1-2 dni. Umývajte alebo navlhčite handričku v studenej vode s jemným čistiacim prostriedkom. Podložka môže vyblednúť a stať sa krehkou a nepoužiteľnou, ak je na dlhší čas vystavená slnku. Ak podložku nepoužívate, odporúčame vám ju uložiť do vaku. 

chat ČASTÉ OTÁZKY K PRODUKTU

1. Je popruh/obal súčasťou produktu?

Áno, jednoduchý popruh je súčasťou balenia. Ak chcete vak na túto podložku, vyberte si z našej ponuky tašiek, vhodných k tejto podložke

2. Môže sa podložka prať v práčke?

Nie. Neodporúčame prať v pračke.  

3. Ako zlepšiť priľnavosť podložky?

Pri PVC podložkách  a podložká z TPE a NBR peny treba mať na mysli, že nemusia až tak pevne priľnúť k zemi, ako podložky hrubšie a tým pádom ťažšie. Na cvičenie je možné použiť obe strany. Treba si však uvedomiť že vlastnosti PVC, TPE a NBR sú iné ako pri prírodných materiáloch - kaučuku. Podložka sa pri intenzívnom potení môže šmýkať. Preto ak sa veľmi potíte odporúčame investovať do podložky z prírodného kaučuku (prípadne v kombinácii s PU).

Viac informácii nájdete v našej poradni:

PORADNA-PODLOZKY

Dodatočné parametre

Kategória: Fitness podložky na cvičenie
Záruka: 2 roky
Hrúbka: 10 mm
Šírka: 60 cm
Dĺžka: 180 cm
Materiál: NBR pena
Povrch: NBR pena
Farba: Modrá
Hmotnosť: Ľahká 1-2 kg
Kategória: Podložky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

EKOLOGICKÉ PODLOŽKY NA JOGU, BLOKY, KVÁDRE, KVALITNÉ PENOVÉ ROLLERY NA CVIČENIE, POSILŇOVACIE GUMY A INÉ POMÔCKY ZNAČKY GAIAMGaiam

Gaiam vyrába ekologické produkty na jogu, fitness a wellness. V ponuke nájdete podložky na jogu, bloky, rollery, gumy, tašky na jogu, zdravé sedenie a mnoho ďalších doplnkov. 

Gaiam je spojenie mena starogréckej bohyne Matky Zeme - „Gaia“ a spojenia „Ja som“.  Znamená to teda v preklade „Ja som Zem“, čo nám ukazuje, že v spoločnosti Gaiam veria, že keď pestujeme, chránime a rešpektujeme Zem a všetkých a všetko, čo tu existuje, obohacujeme náš vlastný život a život budúcich generácií.

Prečítajte si: 

PORADCA VÝBEROM PODLOŽIEK

ZOZNÁMTE SA SO ZNAČKOU GAIAM PRE JOGU FITNESS A WELLNESS

Podobné produkty