Bodhi Ganges joga podložka 6 mm

Kód: 940BA
€24,90

Zvoľte variant

Bodhi Ganges joga podložka 6 mm je ľahšia podložka vyrobená z PVC/vinylovej peny, má obojstranný lepivý protišmykový povrch so štvorcovou štruktúrou (viď detail) a väčšiu hrúbku, ktorá pomáha zmierňovať dopad pohybu. Hodí sa na relaxačné, menej fyzicky náročné štýly jogy ako je hathayoga, alebo aj na pilates, či strečing. 

Detailné informácie

Farba: Modrá
Na objednávku 1 - 2 týždne* | 940BA
Môžeme doručiť do: 11.3.2020
€24,90
Farba: Zelená
Na objednávku 1 - 2 týždne* | YMGGW
Môžeme doručiť do: 11.3.2020
€24,90
Farba: Ružová
Na objednávku 1 - 2 týždne* | 940LP
Môžeme doručiť do: 11.3.2020
€24,90
Farba: červená
Na objednávku 1 - 2 týždne* | YMGRO
Môžeme doručiť do: 11.3.2020
€24,90
Farba: Fialová tmavá
Na objednávku 1 - 2 týždne* | 940PB
Môžeme doručiť do: 11.3.2020
€24,90

Podrobný popis

Ak sa príliš potíte, pri cvičení vždy používajte savý uterák (viz kategóriu v menu "Uteráky na podložky"), alebo zvoľte podložku z kaučuku. PVC podložky sa vám budú šmýkať.

Podložka bola nezávisle testovaná inštitútom SGS na obsah toxických látok, ťažkých kovov, AZO farieb a zmäkčovačov ako DOP a ftalátov.

Starostlivosť: Pred prvým použitím podložku pretrite vlhkou handrou a nechajte vyschnúť. Prvý týždeň podložku často vetrajte. Perte v práčke pri 40°C, alebo v rukách s malým množstvom ekoprípravku. Stačí osprchovať vodou a vydrhnúť hubkou. Neodstreďujte, ináč dôjde k poškodeniu podložky. Sušte rozprestretú na vzduchu, bez prístupu slnečného žiarenia. Pred ďalším použitím podložku vždy dôkladne vysušte, ináč sa bude šmýkať.

Veľkosť: 6mm hrúbka, 60 š x 183cm d (štandardná veľkosť)
Hmotnosť: 1,6kg
Materiál: PVC
Farebná úprava - mramorový dvojfarebný efekt
Farba melírovaná - na výber: oranžovo-červená, žlto-zelená, bielo-bledomodrá, fialová A 2 NOVÉ FARBY AQUA A RUŽOVO-FIALOVÁ

Dodatočné parametre

Kategória: Klasické podložky na jogu
Záruka: 2 roky
Hrúbka: 6 mm
Šírka: 60 cm
Dĺžka: 183 cm
Materiál: PVC
Povrch: PVC
Farba: Modrá, Červená, fialová, Ružová, Zelená
Hmotnosť: stredná 2-3 kg
Doprava zdarma: od 75 EUR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

logo

Spoločnosť Bodhi-Bodynova sídli v EÚ (Nemecko) a zameriava sa na výrobu a veľkoobchodný predaj jogového tovaru, najmä podložiek pre rôzne štýly jogy, meditačných vankúšov, vakov, jogových setov, vankúšikov na oči, kvádrov, blokov, bolstrov, opaskov, ekoprikrývok, ako aj ďalšieho tovaru určeného napríklad na šiatsu a thajské masáže.

Výrobcovia sa orientujú prednostne na prírodné materiály, ktoré neškodia životnému prostrediu, ani vášmu zdraviu. Ako jedna z mála jogových spoločností svoje podložky Bodhi podrobuje testovaniu nezávislým inštitútom SGS na obsah škodlivých prísad (Eko-Tex Standard 100 EU).

Z prírodných materiálov používaných pri výrobe produktov sa používa špalda a kapok, ktoré slúžia ako plnivo do vankúšov, ďalej čistá bavlna, bambusová viskóza, korok, jutové vlákno, prírodný kaučuk. Jednotlivé výrobky sú vyrábané ručne, precízne a s láskou.