Pozor zmena adresy - od 15.11.2019 nás nájdete na novom mieste Borská 1 Karlova Ves na prízemi vedľa fitness centra Efect Fit

Flexity Yoga Mat joga podložka Kvet Života 4,5 mm (šedá)

Kód: 99
Akcia Tip Bestseller
Značka: Flexity
€64,90 –20 % €51,90
Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
11.12.2019

Naša Joga podložka Flexity Yoga Mat poskytuje prirodzený proti-šmykový povrch, ktorý ťa zachytí v každej náročnej pozícii. Jedinečný dizajn s motívom Kvet života bol navrhnutý na Slovensku umelkyňou a jogínkou Katkou Pohánkovou, majiteľkou super štúdia ZenFlow. Jogamatka je širšia, dlhšia aj hrubšia ako klasické podložky vďaka čomu získate priestor ako pre cvičenia tak aj pre kĺby. Vhodná je na Jogu, Pilates či Fitness a iné cvičenia s vlastným telom.

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Idea vytvoriť vlastnú joga podložku vznikla ako spojenie najžiadanejšieho protišmykového materiálu, ktorí jogíni milujú a ozdobiť ju originálnym umením navrhnutým na Slovensku. Pri výrobe sme mysleli aj na prírodu a podložku dali zložiť z udržateľnej výroby prírodného kaučuku a neškodného PU povrchu. Kvet života je symbol prastarej geometrie pôsobí ako tvarový žiarič na svoje okolie. Nalaďte sa na cvičenie na svojej novej podložke, ktorá vždy podrží.

p.s. kedže sme pridali na hrúbke aj rozmeroch podložka má aj svoju váhu a bude ťažšia než na klasické podložky na ktoré ste zvyknutí :)

editovat ROZMERY

Štandardný rozmer: 2,9 kg, 183 cm dĺžka, 66 cm šírka, 4,5 mm hrúbka. 

nastavenia VLASTNOSTI

• hrúbka 4,5 mm je ideálnym kompromisom medzi váhou a mäkkosťou podložky.
• prírodný povrch podložky zabezpečuje nekĺzavosť aj pri vysokej vlhkosti alebo potení.
• udržateľná výroba zaisťuje vysoko kvalitný materiál, ktorý sa nedrobí, netrhá a nebledne. Vlastnosti jogamatky sa časom ešte zlepšujú.
• patentovaný protisklzový povrch zo spodnej strany.
• prírodný kaučuk a eko - polyuretán

atom TECHNOLÓGIA

  • motív symbolu kvet života 
  • vhodné pre všetkých jogínov a pre akýkoľvek štýl jógy

 

 

 

  hviezda_2 6 dôvodov prečo Flexity

 

  • Priľnavosť a opora pre všetkých vašich joga bojovníkov, pávov, psíkov a dalšie mytologické bytosti a mudrcov, ktorých spoznáte na svojej jogeovej ceste. Venujte pozornosť cvičeniu, podložka sa postará o zvyšok. 

 

  • Prijateľný pre prírodu aj pre telo. Vybrali sme materiál, ktorý je šetrnejší a udržateľnejší počas výroby. Svojou pevnosťou má podložka dlhšiu životnosť, takže neskončí tak skoro v koši alebo na skládke. Yogamatka je spojená tepelným systémom, ktorý nahradil lepenie toxickými lepidlami. Naša jogamatka neobsahuje žiadne ťažké kovy ako napr. olovo alebo kadmium.

 

  • Posvätná geometria: Podložku sme sa rozhodli ozdobiť veľmi známym symbolom Kvet života, ktorý slúži ako metafora pre ilustráciu spojitostí všetkého života a ducha vo vesmíre. Pomocou jogy si môžeme lepšie uvedomovať tieto spojitosti, preto me chceli aby ste mali tento symbol aj na očiach.

 

  • Širšia a dlhšia: Mnohí z nás žijú v mestách a sú nútení cvičiť v stiesnených priestoroch – v apartmánoch, narážajúc do nábytku alebo v preplnených štúdiach jogy. Nám je príjemnejšie mať trochu viac miesta a presne tak sme vyrobili aj našu jogamatku. Tým, že je naša jogamatka trochu širšia a dlhšia, na nej môže cvičť naozaj každý.

 

  • Podpora, stabilita a odpruženie: Nepoznáme každého z vás, ale v niektorých pozíciach sa kostnaté časti tela dotýkajú zeme a to vôbec nie je príjemné. Tieto kostnaté časti by mali byť chránené. Použili sme silnú a tvrdú prírodnú gumu ktorú sme doplnili o mäkkučkú plsť. Takto jogamatka poskytuje silnú ale pohodlnú oporu pri cvičení.

 

  • Vytvorená Jogínmi pre Jogínov: V priebehu dizajnovania sme konzultovali a získavali informácie priamo od jogínov a z vlastnej praxe. Vo Flexity sa sami venujeme joge a hľadáme tie najlepšie riešenia pre nás všetkých.

 

 foto ateliér: https://www.matuslago.com/sk/

Dodatočné parametre

Kategória: Klasické podložky na jogu
Záruka: 2 roky
Hrúbka: 4,5 mm
Šírka: 66 cm
Dĺžka: 183 cm
Materiál: Prírodný kaučuk
Povrch: PU
Farba: Šedá
Hmotnosť: tažká 3+ kg
Doprava zdarma: od 75 EUR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Produkty vyrobené pod značkou Flexity.