Manduka eQua® Hot joga podložka - Ashley Mary 4mm

€84,90
Predaj ukončený

Podložka Manduka eQua Hot Joga Mat predstavuje riešenie na hot či bikram jogu, na ktoré ste čakali. Spojenie technológie eQua použitej v uterákoch Manduka a jadra eKO podložiek s unikátnym dizajnom v 4 mm prevedení ťa očarí.

Detailné informácie

Podrobný popis

Manduka eQua má mäkký, sajúci a vysoko trvácny povrch, ktorý je ideálny pre všetky typy horúcej jogy alebo veľmi intenzívne cvičenie pri ktorom sa zapotíte. Unikátna hybridná skladba ponúka vrchnú vrstvu z mäkkého microfiber vlákna (priľnavosť sa aktivuje pri zvýšenej vlhkosti) a prírodnej gumy zo série eKO. Joga podložka na jogu eQua je výnimočná nielen svojím zložením, ale aj nádherným dizajnom v limitovanej edícii vytvorenej umelcami špeciálne pre túto podložku. Pri cvičení ťa podrží aj poteší tvoje zmysly. Svojimi vlastnoťami podložka nie je určená na bežné cvičenie, pri ktorom sa ne-potíte, môže sa kĺzať.

 

Prečítajte si 7 tipov ako si vybrať tú správnu podložku.

 

editovat ROZMERY

Štandardná váha a rozmery: 2,2 kg, 172 cm dĺžka, 61 cm šírka, 4 mm hrúbka.

 

nastavenia VLASTNOSTI

• hrúbka 4 mm je ideálnym kompromisom medzi váhou a mäkkosťou podložky.
• limitovaná umelecká edícia
• udržateľná výroba zaisťuje vysoko kvalitný materiál, ktorý sa nedrobí, netrhá a nebledne. 
• patentovaný protisklzový povrch zo spodnej strany.
• dvojitý microfiber povrch eQua pre lepšiu priľnavosť pri potení.
• 99% bez latexu, bez obsahu PVC a použitia toxických zmäkčovadiel.

 

Tip: Myslite na to, že povrch je vcelku hladký, určený predovšetkým pre cvičenia kde sa potíte. Pri bežnom cvičení sa môže podložka naozaj kĺzať. V tom prípade odporúčame naše klasické eKO podložky od Manduky. Ak máte suché ruky, pred cvičením môžete na podložku rozprášiť malé množstvo vody, aby ste sa nekĺzali.

 

upravy STAROSTLIVOSŤ

Joga podložka môže od výroby cítiť po kaučuku, ktorý je prirodzený a odznie časom. 

Skladovanie:

Zroluj podložku spodnou vrstvou (bez textúry) smerom dnu. Docieliš tým, že ti pri cvičení nebudú prekážať rohy podložky a nebudú sa ti samovoľne stáčať smerom hore. Zo začiatku nechávaj jogamatku rozloženú a pravidelne ju čisti. Časom môže dôjsť aj k miernej zmene farby podložky, nakoľko neboli použité žiadne chemické farby. Nevystavuj podložku nadmernému slnečnému žiareniu.

Čistenie:

Životnosť jogamatky predĺžiš pravidelnou starostlivosťou a čistením. Horná vrstva jogamatky zo série eQua má dvojitú microfiber štruktúru. Z tohto dôvodu je potrebné ju pravidelne čistiť. Doporučujeme používať čistiaci prostriedok Manduka Mat Wash Spray alebo šetrný domáci čistič bez rozpúšťadiel. Ďalšou variantou je podomácky vyrobený čistič z jablčného octu a vody v pomere 1:1. Potom potrebuješ už iba handričku alebo hubku. Jogamatku dôkladne očisti a vydrhni aj pred prvým použitím. Môže sa prať pri nízkych teplotách.

Všetky podložky eKO sú vyrobené s maximálne 1% obsahom latexu. Sú preto vhodné aj pre osoby alergické na latex. Ak by si predsa len nechcel riskovať, odporúčame jogamatky zo série Manduka PRO.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Klasické podložky na jogu
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2.1 kg
Hrúbka: 4 mm
Materiál: Prírodný kaučuk
Povrch: Microfiber
Farba: Modrá
Hmotnosť: stredná
Druh: Aštanga joga, Hot joga
Doprava zdarma: od 75 EUR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.