Jóga pro neohebné muže - Roy Panvin

Kód: 98/S418
€11,90 €10,82 bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
29.9.2021

Praktické rady a cvičenia pre gaučové športovcov, starnúcej atlétmi či akékoľvek iné bytosti, ktoré potrebujú byť trošku pružnejšie, než práve sú. Táto kniha od Roya Panvina prináša zábavný a priateľský pohľad na cvičenie jogy v pohodlí obývačky. Autorov zmysel pre humor v kombinácii s geniálne upravenými jógovými pozíciami robí z tejto príručky ideálny návod pre tých z vás, kto chcete začať s jogou, ale na verejné lekcie v jogové štúdiu sa rozhodne necítite. Na obrázkoch pri jednotlivých pozícií autor ponúka tri možné varianty ich prevedenia - dobrú, uchádzajúci a škaredú. Takže vám musí byť jasné, že tohto cvičenia sa môže zúčastniť takmer ktokoľvek.

POZOR táto kniha je v českom jazyku!

Detailné informácie

Podrobný popis

Praktické rady a cvičenia pre gaučové športovcov, starnúcej atlétmi či akékoľvek iné bytosti, ktoré potrebujú byť trošku pružnejšie, než práve sú. Táto kniha od Roya Panvina prináša zábavný a priateľský pohľad na cvičenie jogy v pohodlí obývačky. Autorov zmysel pre humor v kombinácii s geniálne upravenými jógovými pozíciami robí z tejto príručky ideálny návod pre tých z vás, kto chcete začať s jogou, ale na verejné lekcie v jogové štúdiu sa rozhodne necítite.

Nájdete tu tri cvičebné zostavy jogy, každá obsahuje okolo pätnástich cvikov.Na obrázkoch pri jednotlivých pozícií autor ponúka tri možné varianty ich prevedenia - dobrú, uchádzajúcu a škaredú. Takže vám musí byť jasné, že tohto cvičenia sa môže zúčastniť takmer ktokoľvek.

POZOR táto kniha je v českom jazyku!

nastavenia   VLASTNOSTI

  • Vydavateľ : CPRESS
  • ISBN: 9788026431664  
  • Rok vydania : 2020       
  • Jazyk: Český jazyk
  • Počet strán: 136         
  • Väzba: Brožovaná lepená  
  • Rozmer: 167 x 225 mm

POZOR táto kniha je v českom jazyku!!!!        

 
 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Knihy o joge a filozofii
Záruka: 2 roky
Väzba: Brožovaná

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

1060x350 kolaze (32)

Nakladateľstvo CPress pružne reaguje na vzrastajúci popularitu odborov v oblasti odbornej a populárno-náučnej literatúry. Rýchlo sa rozrastá aj odbor Zdravie a životný štýl. Publikácia prináša veľké množstvo cenných rád a užitočných informácií, ktoré uľahčia čitateľom život a umožnia im získať kontrolu nad svojím zdravím a životným štýlom.