Power jóga Nejen pro sportovce - Gwen Lawrence

Využite jogu pre efektívne zvýšenie športového výkonu! Komplexné príručka pre každého, kto potrebuje zefektívniť svoje športové výkony, zvýšiť pružnosť, ohybnosť, kĺbové rozsah, dosiahnuť lepšiu techniky v silovom tréningu, zlepšenie rozhodovacích reakcií, sústredenie a duševné vytrvalosti. Autorka stavia svoju metodiku na šiestich stavebných kameňoch power jogy v športoch - rovnováhe, sile, pružnosti, sústredenie, duševnú vytrvalosti a dychu. Kniha tiež pomôže získať lepšie periférne videnie, kompenzovať následky zranení, odstraňovať asymetriu v držaní tela a samozrejme vedie k prevencii zranení. Exkluzívne sú porovnávacie fotografie využitie jogových pozícií v konkrétnych postaveniach či pohyboch športovcov a hráčov.

POZOR táto kniha je v českom jazyku!

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
5.10.2022
Kód: 98/S419
€17,90 –11 % €15,90
Power jóga Nejen pro sportovce - Gwen Lawrence
0055711212 kz0403 velka
€17,90 –11 %

Komplexná príručka pre každého, kto potrebuje zefektívniť svoje športové výkony, zvýšiť svoju pružnosť, ohybnosť, kĺbový rozsah, dosiahnuť lepšiu techniku v silovom tréningu, zlepšenie rozhodovacích reakcií a sústredenia či kultivovať svoju duševnú vytrvalosť, teda výdrž v náročných pozíciách pomocou mindfulness (bdelé pozornosti) a dychových techník.

Okrem toho kniha pomôže športovcom získať lepšie periférne videnie, kompenzovať následky zranení, odstraňovať asymetriu v držaní tela a samozrejme vedie k prevencii zranení.

Autorka stavia svoju metodiku na šiestich stavebných kameňoch power jogy v športoch - rovnováhe, sile, pružnosti, sústredení, duševnej vytrvalosti a dychu.

nastavenia   VLASTNOSTI

  • Vydavateľ : CPRESS
  • ISBN: 9788026427902                    
  • Rok vydania : 2019        
  • Jazyk: Český jazyk
  • Počet strán: 328          
  • Väzba: Brožovaná lepená         
  • Rozmer: 170 x 243 mm

POZOR táto kniha je v českom jazyku!!!!        

 
 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Knihy o joge a filozofii
Záruka: 2 roky
Väzba: Brožovaná

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

1060x350 kolaze (32)

Nakladateľstvo CPress pružne reaguje na vzrastajúci popularitu odborov v oblasti odbornej a populárno-náučnej literatúry. Rýchlo sa rozrastá aj odbor Zdravie a životný štýl. Publikácia prináša veľké množstvo cenných rád a užitočných informácií, ktoré uľahčia čitateľom život a umožnia im získať kontrolu nad svojím zdravím a životným štýlom.

Podobný produkt