COVID-UPDATE: Osobné nákupy na prevádzke sú momentálne pozastavené. Dopredu zaplatené objednávky je možné prebrať.

Vesmírna kvetina - liečivé čakrové karty Hilarion, archanjeli a ďalší duchovní majstri (kniha + 49 kariet) - Lea Zimanová

Kód: 98/S274
€19,80 –14 %
Vesmírna kvetina - liečivé čakrové karty Hilarion, archanjeli a ďalší duchovní majstri (kniha + 49 kariet) - Lea Zimanová
€19,80 –14 % €17
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
27.4.2021
Vesmírna kvetina - liečivé čakrové karty Hilarion, archanjeli a ďalší duchovní majstri - Lea Zimanová - Liečivé čakrové karty vám pomôžu odblokovať a liečiť čakry, pomôžu lepšie zamerať alebo sústrediť vašu pozornosť práve na to, čo vám môže pomôct posilniť čakry, ale aj vedomie. Je to pomôcka, cez ktorú sa môžete liečiť, ktorá doplní niečo, čo vám chýba, alebo vám pomôže zmeniť vaše vzorce, ktoré máte uložené v sebe, v čakrách, v bunkách.
Lea Zimanová – liečiteľka a umelkyňa, svoju duchovnú cestu začínala maľovaním meditačných obrazov a tibetskými budhistickými meditáciami vo Viedni.
 

Detailné informácie

Podrobný popis

Lea Zimanová – liečiteľka a umelkyňa, svoju duchovnú cestu začínala maľovaním meditačných obrazov a tibetskými budhistickými meditáciami vo Viedni. Odtiaľ sa vrátila späť na Slovensko, aby vybudovala a založila Duchovné centrum RIME DZONG, ktoré spolu so svojim mužom stále vedú a rozvíjajú. Tu začala učiť japonské meditácie a viesť kurzy japonskej kaligrafie. Po absolvovaní a zasvätení do všetkých stupňov REIKI u nás, rozšírených o zasvätenie do práce s japonskými symbolmi v Nemecku, a dvoch stupňov filipínskeho liečenia, sa začala stále viac a viac venovať liečiteľstvu. Vyššie uvedené techniky postupne doplnila o prácu s prírodnými kryštálmi a kameňmi, ktoré postupne vymenila za programované kryštály, ktorými lieči aj dnes. 

nastavenia VLASTNOSTI

  • Rok vydania: 2015
  • Počet strán: 124
  • Väzba:  pävná väzba
  • Jazyk:  slovenský
  • Vydavateľstvo: RIME DZONG
  • Rozmer: 100×135 mm
  • ISBN: 8588005572378
 
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: