COVID-UPDATE: Od 22.2.2021 nás nájdete na novej adrese: Saratovská 6/D. Osobné nákupy na prevádzke sú momentálne pozastavené. Dopredu zaplatené objednávky je možné prebrať.

Bodhi koberec na jógu Turquoise 198 x 65 cm

Kód: 998PTG
Bestseller
Značka: Bodhi Yoga
€29,90
Predaj ukončený

Tradičný joga koberec vyrobený zo 100% bavlny má silnú a pevnú štruktúru. Vhodný pre pokročilých jogínov a na cvičenie Ashtanga jogy.

PREDAJ_UKONCENY_SK

Bavlnený koberec vám pomôže viac sa spojiť s prírodou. Pretože bavlna je prírodný materiál, ľahšie sa spojí s povrchom Zeme.

PREDAJ_UKONCENY_SK

Detailné informácie

Podrobný popis

oficilny-distributor-sk (1)

Koberec na jogu zo 100% bavlny, robustnej a pevnej štruktúry. Je schopný absorbovať veľké množstvo vlhkosti a to aj za teplých a vlhkých podmienok. Je  vynikajúci pre asthangu alebo hot jogu. Najlepšie je jogový koberec položiť na ľahkú podložku na jogu (napr. Kailash 3 mm), aby sa zaistila stabilita. To zabraňuje kobercu v kĺzaní a zároveň ponúka superabsorpčný povrch. Je vyrobený v Indii.

Bavlnený koberec vám pomôže viac sa spojiť s prírodou. Pretože bavlna je prírodný materiál,ľahšie sa spojí s povrchom Zeme. Ste na záhrade, cvičíte na koberci a počúvate vtáky. Zo Zeme získate všetku potrebnú energiu.

Uzemnenie je práve to, čo hľadáme v oblasti jogy. Jóga je spojenie - prvé spojenie, ktoré musíme vybudovať, je spojenie so Zemou.

 nastavenia VLASTNOSTI

  • Veľkosť: 198 cm dľžka x 65 cm šírka
  • Hmotnosť: 1,2 kg
  • Materiál: 100% bavlna
  • Príjemný na dotyk
  • Svieže farby farby príjemné pre vaše oči

upravy STAROSTLIVOSŤ 

Odporúča sa prať ručne, respektive v práčke ideálne s použitím sušičky na nižšiu teplotu. Koberec sa môže pri žmýkaní veľmi pokrčiť.

Posuňte svoju prax na vyššiu úroveň. Tento bavlnený koberec vám umožní pri cvičení zažiť jemnosť prírodných materiálov.

Dodatočné parametre

Kategória: Tradičné bavlnené koberce na jogu
Záruka: 2 roky
Šírka: 65 cm
Dĺžka: 198 cm
Materiál: Bavlna
Povrch: Bavlna
Farba: Tyrkysová
Hmotnosť: stredná 2-3 kg
Druh: Aštanga joga

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

bodhi yoga

Spoločnosť Bodhi-Bodynova sídli v EÚ (Nemecko) a zameriava sa na výrobu a veľkoobchodný predaj jogového tovaru, najmä podložiek pre rôzne štýly jogy, meditačných vankúšov, vakov, jogových setov, vankúšikov na oči, kvádrov, blokov, bolstrov, opaskov, ekoprikrývok, ako aj ďalšieho tovaru určeného napríklad na šiatsu a thajské masáže.

Výrobcovia sa orientujú prednostne na prírodné materiály, ktoré neškodia životnému prostrediu, ani vášmu zdraviu. Ako jedna z mála jogových spoločností svoje podložky Bodhi podrobuje testovaniu nezávislým inštitútom SGS na obsah škodlivých prísad (Eko-Tex Standard 100 EU).

Z prírodných materiálov používaných pri výrobe produktov sa používa špalda a kapok, ktoré slúžia ako náplň do vankúšov, ďalej čistá bavlna, bambusová viskóza, korok, jutové vlákno, prírodný kaučuk. Jednotlivé výrobky sú vyrábané ručne, precízne a s láskou.