Bodhi Meditačný vankúš ZAFU Basic Om špalda

Kód: 265OML
Bestseller
Značka: Bodhi Yoga
€35,90

Zvoľte variant

Bodhi Meditačný vankúš ZAFU Basic Om je tradičný meditačný vankúšik so záhybmi, ktorý sa používa na všetky techniky sedenia. 

Tradičný meditačný vankúš Zafu Basic záhybmi. Vankúš je ideálny na meditáciu so skríženými nohami (Sukhasana), na dokonalé držanie tela (Siddhasana) alebo na meditáciu. Používa sa predovšetkým v klasických meditačných technikách, ako sa Jóga, Zen, Mahajana alebo Hinayana. 

Tento typ vankúša nemá snímateľnú navliečku!

Detailné informácie

Farba: Fialová (lila)
Na objednávku 1 - 2 týždne* | 265OML
Môžeme doručiť do: 1.10.2020
€35,90

Podrobný popis

oficilny-distributor-sk (1)

Tradičný meditačný vankúš Zafu Basic OM s náplňou špalda je "krajšia" verzia vankúša Zafu Basic. Návliečka tohto vankúša NIE JE snímateľná!  Vankúš je ideálny na meditáciu so skríženými nohami (Sukhasana), na dokonalé držanie tela (Siddhasana) alebo na meditáciu. Používa sa predovšetkým v klasických meditačných technikách, ako sa Jóga, Zen, Mahajana alebo Hinayana.Hustá náplň poskytuje dobré vyrovnanie chrbtice pre pohodlnejšiu a hlbšiu meditáciu. Použitie Zafu uľahčuje meditáciu v sede a na kolenách. 

Potrebujete poradiť vo výbere meditačného vankúša? Prečítajte si náš článok TU.

nastavení VLASTNOSTI 

  • Rozmer cca: 36 x 20 cm (vyplnený vankúš)
  • Hmotnosť cca .: plnený trup špaldou 1,7 kg
  • Robustný kryt 100% bavlny (neodnímateľný)
  • Naplnenie pomocou suchého zipsu na strane je možné doplniť / odstrániť plnenie

FARBY :

  • Fialová
  • Vínová 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Meditačné vankúše na sedenie a meditáciu
Záruka: 2 roky
Materiál: 100 % bavlna
Farba: fialová, Bordová
Výška: 20 cm
Priemer: 36 cm
Typ: Zafu
Náplň: Špalda
Poťah: nesnímateľný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

logo

Spoločnosť Bodhi-Bodynova sídli v EÚ (Nemecko) a zameriava sa na výrobu a veľkoobchodný predaj jogového tovaru, najmä podložiek pre rôzne štýly jogy, meditačných vankúšov, vakov, jogových setov, vankúšikov na oči, kvádrov, blokov, bolstrov, opaskov, ekoprikrývok, ako aj ďalšieho tovaru určeného napríklad na šiatsu a thajské masáže.

Výrobcovia sa orientujú prednostne na prírodné materiály, ktoré neškodia životnému prostrediu, ani vášmu zdraviu. Ako jedna z mála jogových spoločností svoje podložky Bodhi podrobuje testovaniu nezávislým inštitútom SGS na obsah škodlivých prísad (Eko-Tex Standard 100 EU).

Z prírodných materiálov používaných pri výrobe produktov sa používa špalda a kapok, ktoré slúžia ako náplň do vankúšov, ďalej čistá bavlna, bambusová viskóza, korok, jutové vlákno, prírodný kaučuk. Jednotlivé výrobky sú vyrábané ručne, precízne a s láskou.