Cez víkend 13.-14.8. doprava ZADARMO! Použi v košíku kód: doprava15

Tachyonizovaný EMF Home Kit set diskov a kociek

Tachyonizovaný EMP Home Kit set diskov a kociek, s ktorým ušetríte peniaze - Sada tachyonizovaných silica diskov a tachyonizovaných kociek na zlepšenie energie vášho domova a pracovného priestoru. Štyri 4-palcové tachyonizované silica disky a tri tachyonizované kocky.

Dostupnosť Dočasne vypredané
Môžeme doručiť do:
28.9.2022
Kód: EMF-HK_H
€280
Tachyonizovaný EMF Home Kit set diskov a kociek

Tachyonizovaný EMP Home Kit set diskov a kociek - Sada tachyonizovaných silica diskov a tachyonizovaných kociek na zlepšenie energie vášho domova a pracovného priestoru. 10 cm tachyonizované silica disky a tri tachyonizované kocky. Na neutralizáciu negatívnych účinkov žiarenia EMP položte disky na ističe. Zaklapnite kocky na elektrický vodič ľubovoľného počítačového zariadenia, stereofónneho prístroja, sušiča vlasov, ohrievačov priestoru, chladničky, odšťavovača alebo mixéra. Noste so sebou na cesty a aplikujte na elektrické zariadenia tam, kde ste.

Obsahuje:

  • 4 Tachyonizované 10 Silica disky
  • 3 kocky LifeGuard

tachyon 

Použitie: 

1. Otvorte dvere do skrinky ističa.

2. Nalepte pásku na vnútornú stranu dverí a prilepte bočnú stranu disku na pásku tak, aby strana s nápisom „Energia vyteká z tejto strany“ smerovala k vám. Keď sú dvere zatvorené, energetická strana bude smerovať do ističov.

3. Aby sa zabezpečila maximálna ochrana, disk musí pokrývať najmenej 80% ističa.

Počítačové monitory - Silica disk prilepte páskou na zadnú stranu monitora počítača tak, aby strana s nápisom „Energia vyteká z tejto strany“, smerovala k zadnej časti monitora. Teraz sa energia prúdiaca z vášho počítača transformuje z negatívnej na pozitívnu energiu.

Chladničky - Vložte disk pod zásuvku s ostrými hranami tak, aby strana s nápisom „Energia vyteká z tejto strany“ smerovala nahor k hornej časti chladničky. Potraviny v chladničke budú vylepšené a pozitívne nabité.

Pitná voda - Vložte disk pod galón pitnej vody, aby ste vodu naplnili na maximum.

Spálne - Pre pokojný, pokojný a zdravý spánok naneste disk 15 cm nad alebo pod úroveň vašej hlavy na čelo postele alebo na stenu nad posteľou tak, aby strana s nápisom „Energia vyteká z tejto strany“ smerovala k vašej hlave, takže energia bude prúdiť skôr cez vaše energetické pole ako cez vaše telo.

Záhrady - Ak chcete nabudiť pôdu a rastliny vo vašej záhrade, vložte Silica Disk do pôdy na začiatku radu tak, aby strana s nápisom „Energia vyteká z tejto strany“ smerovala k dĺžke radu. Jeden disk bude napájať 450 cm pôdy a prinesie zvýšený výnos a silnejšie a zdravšie kvety a rastliny.

Dodatočné parametre

Kategória: Ochrana zdravia pred elektrosmogom
Záruka: 2 roky
Počet: 7 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Advanced Tachyon Technologies International USA produkty - Planet Tachyontachyon WAGNER PRODUKTY

Spoločnosť bola založená začiatkom 90-tych rokov Davidom Wagnerom autorom tachyonovej komory na základe výzkumov Nikola Tesly. Dodnes predstavuje jedinú firmu vyrábajúcu originálne patentované Tachyonové produkty na svete. Oficiálnym výrobcom je spoločnosť Advanced Tachyon Technologies so sídlom v USA. Medzi najobľúbenejšie tachyonizované produkty patria Tachyon Silica disky, Pather Juice, Silica Gel, Micro disky a tachyonizovaná voda. Spoločnosť ATTI patrí medzi lídrov v oblasti ochrany pred elektrosmogom (EMF) a v súčastnosti pracuje na ochrane voči 5G. 

Aktuálna akcia - 5% zľava na Tachyon produkty s kódom "tachyon5"

Náš BLOG o Tachyonovej energii: http://www.tachyon-pro.sk

tachyon energia produkty

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie