Tachyonizovaný rodinný set na mobil 5 diskov - 24 mm

Tachyonizovaný rodinný set na mobil 5 diskov ochráni celú vašu rodinu. Je ideálny pre mobilné zariadenia. Tisíce štúdií ukazujú, že dlhodobé používanie škodlivých zariadení emitujúcich elektrosmog môže spôsobiť vážne ochorenia a choroby. Tieto nebezpečné elektromagnetické polia vychádzajúce z ručných zariadení narúšajú jemné organizačné energetické polia (SOEP) tela a môžu spôsobiť nerovnováhu.

Dostupnosť Dočasne vypredané
Môžeme doručiť do:
22.9.2022
Kód: PC-FK_H
€115
Tachyonizovaný rodinný set na mobil 5 diskov - 24 mm
Tachyon EMF Product Cell Phone Protection Family Kit 81862.1464032021.1280.1280 32451.1494859859
Bestseller

Tachyonizovaný rodinný set na mobil 5 diskov - 24 mm

Tachyonizovaný rodinný set na mobil 5 diskov ochráni celú vašu rodinu. Je ideálny pre mobilné zariadenia. Tisíce štúdií ukazujú, že dlhodobé používanie škodlivých zariadení emitujúcich elektrosmog môže spôsobiť vážne ochorenia a choroby. Tieto nebezpečné elektromagnetické polia vychádzajúce z ručných zariadení narúšajú jemné organizačné energetické polia (SOEP) tela a môžu spôsobiť nerovnováhu. Tachyonizované mikrodisky transformujú tieto rušivé vlnové vzory škodlivých elektromagnetických polí do koherentného, ​​pozitívneho a život zlepšujúceho poľa chrániaceho používateľa.

Používajte na akomkoľvek type mobilného telefónu vrátane bezdrôtového alebo bežného domáceho telefónu a iných malých elektronických zariadení, ako sú tablety, iPady, iPody... alebo akýkoľvek ručný elektronický výrobok.

Balenie a veľkosť:

  • Set 5 mikro diskov
  • Veľkosť Micro-Disku je 24 mm (priemer vnútorného strieborného disku)

 

Tachyonizované Mikro Silica disky sú smerované rovnako ako tachyonizované bunky. Strana, z ktorej prúdi energia je označená slovami: „ENERGY FLOWS OUT THIS SIDE“ (energia prúdi z tejto strany). Tachyonizované Mikro Silica disky sú zložené zo špeciálneho dioxidu kremíka (boli vedecky vyvíjané pre priemysel špičkových technológií). 

Výkonná ochrana pred EMP aj 5G. Bezpečné. Dobré na celý život.

tachyon 

Kontraindikácie:
Mikro disk Tachyon Phone je rozhodujúcou súčasťou celkového plánu bezpečnosti a ochrany mobilných telefónov. Kvôli maximálnej ochrane, najmä pre intenzívnych používateľov, však dôrazne odporúčame vyhnúť sa dlhodobému držaniu zariadenia pri hlave alebo tele.

*Upozornenie:
Samotné Tachyonizované Silica disky sú veľmi tenké a je možné ich ľahko zlomiť. Z tohto dôvodu sú zalaminované. Laminovanie disky zosiluje a v prípade rozbitia udrží úlomky pohromade. I keď sa Tachyonizovaný Silica disk rozbije, zostáva plne funkčný. Je preto veľmi dôležité, aby si Tachyonizovaný Silica disk nechal zalaminovaný.

Dodatočné parametre

Kategória: Ochrana zdravia pred elektrosmogom
Záruka: 2 roky
Priemer: 24 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Advanced Tachyon Technologies International USA produkty - Planet Tachyontachyon WAGNER PRODUKTY

Spoločnosť bola založená začiatkom 90-tych rokov Davidom Wagnerom autorom tachyonovej komory na základe výzkumov Nikola Tesly. Dodnes predstavuje jedinú firmu vyrábajúcu originálne patentované Tachyonové produkty na svete. Oficiálnym výrobcom je spoločnosť Advanced Tachyon Technologies so sídlom v USA. Medzi najobľúbenejšie tachyonizované produkty patria Tachyon Silica disky, Pather Juice, Silica Gel, Micro disky a tachyonizovaná voda. Spoločnosť ATTI patrí medzi lídrov v oblasti ochrany pred elektrosmogom (EMF) a v súčastnosti pracuje na ochrane voči 5G. 

Aktuálna akcia - 5% zľava na Tachyon produkty s kódom "tachyon5"

Náš BLOG o Tachyonovej energii: http://www.tachyon-pro.sk

tachyon energia produkty

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie