Golí® Apple Cider Vinegar Gummies + B9 a B12 žuvacie želé jablčný ocot 60 ks

Cieľom Goli® Nutrition bolo vytvoriť pohodlný a chutný spôsob, ako môže každý začleniť jablčný ocot a ďalšie nevyhnutné vitamíny a živiny do svojej každodennej rutiny. A tak vznikli Golí Nutrition Apple Cider Vinegar Gummy žuvacie želé z jablčného octu obohatené o vitamíny B9 a B12. Sú vyrobené z vysoko kvalitného jablčného octu, takže si môžete vychutnať mnohé tradičné výhody jablčného octu bez nepríjemnej chuti.

Ochutnajte jablko. Nie ocot. Jablčný ocot sa po stáročia používal ako tradičná liečba pre:

✓ podporu zdravého metabolizmu
✓ ochranu srdca
✓ ochranu imunitného systému

Dostupnosť Predaj ukončený
Možnosti doručenia
Kód: 999/S11
22,90 € –14 % 19,50 €
Golí® Apple Cider Vinegar Gummies + B9 a B12 žuvacie želé jablčný ocot 60 ks
Goli ACV 1
Tip
22,90 € –14 %

Cieľom Goli® Nutrition bolo vytvoriť pohodlný a chutný spôsob, ako môže každý začleniť jablčný ocot a ďalšie nevyhnutné vitamíny a živiny do svojej každodennej rutiny. A tak vznikli Golí Nutrition Apple Cider Vinegar Gummy žuvacie želé cukríky z jablčného octu. Sú vyrobené z vysoko kvalitného jablčného octu, takže si môžete vychutnať mnohé tradičné výhody jablčného octu bez nepríjemnej octovej chuti.

Ochutnajte jablko. Nie ocot.

Vedeli ste, že väčšina gumených cukríkov sa vyrába zo želatíny, ktorá je vedľajším živočíšnym produktom? Goli gumené vitamíny sú vyrobené z pektínu, vlákniny nachádzajúcej sa v ovocných šupkách, vďaka ktorej sú vhodné pre vegánov a sú dostupné takmer pre každý životný štýl.

Na zamaskovanie chuti octu vývojový tím Golí Nutrition starostlivo testoval množstvo kombinácií chutí, aby našiel perfektný chuťový profil pre Goli želé. Lahodná chuť sladkých jabĺk bola dosiahnutá kombináciou správneho množstva jablka, granátového jablka, červenej repy, mrkvy a čiernych ríbezlí.

Výber surovín najvyššej kvality je pre Golí Nutrition vždy prioritou. Patentované gumené cukríky Golí Apple Cider sú vyrobené zo starostlivo vyberaných prísad, aby vytvorili lahodný a prospešný produkt, ktorý si zamilujete!

 • Skutočná farba a výrazná chuť červenej repy vylepšuje vzhľad a chuťový profil
 • Skutočné jablká použité na výrobu jablčného octu unikátnym fermentačným procesom
 • Bohatá farba a jedinečná chuť granátového jablka dodáva charakteristický červený vzhľad a lahodnú chuť
 • Golí Nutrition žuvacie želé sú úplne vegánske
 • Testované v každej fáze výrobného procesu
 • Kontrola použitých prísad najvyššej kvality počas celého procesu výroby

goli banner

 hviezda_2 BENEFITY GOLÍ APPLE CIDER

 • Vitamín B12 pomáha pri produkcii bunkovej energie v tele a rozkladá jedlo, ktoré jete, na dostupnú energiu, bojuje proti únave a vyčerpanosti,
 • Vitamín B9, známy tiež ako kyselina listová, plní mnoho funkcií v celom tele a podporuje celkové zdravie a pohodu
 • Pomáha podporovať zdravý imunitný systém
 • Zložky v Golí gumených želé hrajú zásadnú úlohu pri udržiavaní hladín homocysteínu, ktoré pomáhajú podporovať zdravé srdce
 • Pomáhajú vášmu telu efektívnejšie metabolizovať živiny
 • Podporujú zdravú funkciu nervového systému

ODPORÚČANÉ UŽÍVANIE:

 • 1 - 2 gumené želé / 3 krát denne

 list VLASTNOSTI A ZLOŽENIE GOLÍ APPLE CIDER VINEGAR - JABLČNÝ OCOT

 • Obsah: 60 ks želé cukríkov
 • Váha: 310 g

Dalšie ingrediencie: Jablčný ocot, organická červená repa, organické granátové jablko, vitamín B9, vitamín B12, bio tapiokový sirup, voda, organický trstinový cukor, pektín, citrát sodný, kyselina citrónová, kyselina jablčná, prírodné jablčné príchute, organická ovocná a zeleninová šťava (na farbenie) 

Veľkosť dávky: 1 želé
Balenie obsahuje 60 ks
Množstvo
v 1 dávke
% RHP*
Celkový obsah uhľohydrátov  4 g -
 
Celkový obsah cukrov
1 g -
Jablčný ocot 500 g
Organická červená repa 40 mcg - 
Organické granátové jablko 40 mcg -

Vitamín B12

200 mcg

50 %

Vitamín B9

1,2 mcg

50 %

Informácia pre alergikov - Golí Nutrition gumené pastilky neobsahujú žiadne: droždie, pšenicu, mlieko, vajcia, lepok, sóju, želatínu, arašidy, mäkkýše, mliečne výrobky, umelé sladidlá, farbivá z umelých zdrojov, umelé arómy, agáve alebo salicyláty.

goli ellen

Vedecké články o účinkoch superpotravín (v angličtine): https://ca.goli.com/pages/science-and-studies-behind-superfruits 

goli certifikation

Dodatočné parametre

Kategória: Podpora imunity a zdravia
Záruka: Dátum spotreby
Zdravotná téma: Imunita, Metabolizmus, Srdce
Forma: Pastilky
Obsah: 60 ks
Kategória: Doplnky stravy a vitamíny

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

VÝŽIVOVÉ ŽELÉ DOPLNKY STRAVY

PREČO GOLÍ NUTRITION? Goli Nutrition je spoločnosť zameraná na výživu ľudí, ktorá sa zaväzuje poskytnúť svetu kľúč k udržateľnému golí nutrition

zdraviu prostredníctvom inovatívnych produktov, ktoré sú vhodné pre akýkoľvek životný štýl. Goli Nutrition sa snaží uľahčiť zdravie tým, že pomáha spotrebiteľom dosiahnuť ciele v oblasti výživy výrobkami, ktoré spríjemňujú každodenné užívanie vitamínových doplnkov. Sú bezlepkové, bez GMO, vegánske, bez želatíny, košer a bez farbív a príchutí z umelých zdrojov.

V Golí NUTRITION sú hrdí na to, že podporujú prácu s Vitamin Angels, projektom, v ktorom sa neustále usilujú znižovať podvýživu u detí tým, že im poskytujú prístup k život zachraňujúcim vitamínom a minerálom. Každý uskutočnený nákup poskytuje v rámci partnerstva so spoločnosťou Vitamin Angels grant na vitamíny 1 za 1, ktorý dieťaťu v núdzi poskytne 6-mesačnú dodávku vitamínov.

 

Podobné produkty