Tachyonizovaný Silica Gél 30ml

€59 –10 %
silica gel
€59 –10 % €52,90
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
25.6.2019

Tachyonizovaný Silica Gél je navrhnutý ako pomoc pri riešení rôznych zdravotných výziev. Napr. pri problémoch ovplyvňujúcich kosti, väzy, šľachy, svaly, spojivové tkanivá, mozog, srdce, imunitný systém a nervy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Organická forma kremíku, ktorý sa zabudováva hlavne do pevných častí tela – kostí, kĺby, nechty, zuby. Tachyonizované molekuly kremíka zabezpečujú zásobovanie energiou a zároveň vnútornú ochranu pred elektrosmogom. Táto forma kremíku je potrebná pre tvorbu kolagénu, pre kosti, spojivové tkanivo a je cenný ako nervový vodič. 

Tento tachyonizovaný gél je derivovaný z kryštálov kremíka (najčistejšia forma oxidu kremičitého). Mikroskopické tachyonizované častice kremíka sú tak jemne rozptýlené vo vode, že majú gélovú formu.

V živočíšnej aj rastlinnej ríši je oxid kremičitý štrukturálnym stavebným kameňom. Nachádza sa v celom tele a je absolútne nevyhnutný pre zdravie.

 

Pôsobenie Tachyonizovaného Silica Gélu:
Oxid kremičitý je potrebný na tvorbu kolagénu pre kosti, spojivové tkanivo a je cenný ako nervový vodič. Tachyonizovaný Silica Gél pomáha udržiavať zdravé nechty, pokožku, vlasy, šľachy a väzy. Je dôležitý pre udržiavanie pružných tepien, pomáha pri predchádzaní kardiovaskulárnych ochorení, stimuluje imunitný systém a spomaľuje starnutie tkanív.

Tachyonizovaný Silica Gél je taktiež vhodný pri prevencii a predchádzaní osteoporózy a Alzheimerovejh choroby. Jedinci s chronickou bolesťou hlásili, že po niekoľkých týždňoch používania Tachyonizovaného Silica Gélu zaznamenali zníženie stuhlosti a nehybnosti. Taktiež je výborný pre domáce zvieratá.

 

Zloženie (Ingredients):
čistená voda a Silica gél

 

Odporúčané dávkovanie:
Začni s 1-2 kvapkami jedenkrát alebo dvakrát denne. Môže sa kvapnúť aj do džúsu alebo vody (podľa potreby). Dávkovanie sa môže postupne zvyšovať na 8 až 10 kvapiek denne alebo viac.

 

Kontraindikácie a upozornenie:
Tento koloidný roztok je veľmi silný. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Skladuj mimo dosahu malých detí.

Dodatočné parametre

Kategória: Regenerácia
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.25 kg
Objem: 30 ml
Doprava zdarma: od 75 EUR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.