MEINL Sonic Energy krištáľová spievajúca miska 30,5 cm

Kód: CSB12C
€175 €145,80 bez DPH
Na objednávku 1 - 2 týždne*
Môžeme doručiť do:
10.12.2021

MEINL Sonic Energy krištáľová spievajúca miska je vyrobená z vysoko čistého kremeňa, ktorý poskytuje mimoriadne dlhotrvajúcu rezonanciu a ohromujúci povrch s bielym matom. Ideálne pre terapeutické aplikácie, ako je jóga a meditácia.

Detailné informácie

Podrobný popis

oficilny-distributor-sk

MEINL Sonic Energy krištáľová spievajúca miska je vyrobená z vysoko čistého kremeňa, ktorý poskytuje mimoriadne dlhotrvajúcu rezonanciu a úchvatný matný povrch. Tieto spievajúce misy vytvárajú svojim zvukom a dizajnom príjemnú auru, ideálnu pre terapeutické sedenia, ako joga a meditácia.

Podporuje viac vitálnej energie, sebavedomie, stabilitu, asertivitu a lepšie trávenie. Jej dlhotrvajúci sférický tón sa šíri pri jemnom poklepávaní alebo trení, čo umožňuje cítiť energiu v celom okolí. Táto miska ma priemer cca.30,5 cm, je naladená v tóne C s fekvenciou 432 Hz. Obsahuje silikónový krúžok, ktorý zabraňuje nárazu a zaisťuje najlepšiu rezonanciu.


nastavení VLASTNOSTI 

  • Priemer: cca. 30,5 cm
  • Výška: cca. 23,6 cm
  • Hmotnosť: 3,8 kg
  • Ladenie: C / Frekvencia 432 Hz
  • Farba: biela matná
  • Čistý kremeň
  • Ideálne pre jogu a meditáciu
  • Extrémne dlhotrvajúca rezonancia
info 


Zaujíma vás viac k soundhealingu?

Preskúmajte nášho: Poradcu k výberu zvukovej terapie

 

Dodatočné parametre

Kategória: Tibetské spievajúce misy a gongy
Záruka: 2 roky
Priemer: 30,5 cm
Typ: Krištáľová miska

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

MEDITAČNÉ SPIEVAJÚCE MISKY, PERKUSIE, GONGY, BUBNY, TERAPEUTICKÉ LADIČKY, ČINELY, KALIMBY A OSTATNÉ HUDOBNÉ NÁSTROJEImprint - Meinl Sonic Energy

MEINL Sonic Energy je súbor nástrojov, ktoré podporujú naše spojenie so zážitkom tela, mysle a energie ako jeden celok. Mnoho lekárov a terapeutov v odvetví zdravotníctva a wellness používa tieto liečivé hudobné nástroje na zvládanie stresu, zmiernenie úzkosti, nespavosť, depresiu, návykové zotavenie, zvládanie bolesti, atď. 

MEINL Sonic Energy - to sú tibetské misy, gongy, paličky pre tibetské misy, bubny, terapeutické ladičky, didgeridoo, kalimby a iné doplnky.

MEINL je popredný nemecký výrobca hudobných nástrojov a terapeutických hudobných nástrojov predávaných po celom svete. Tieto výrobky sa vyznačujú vysokou kvalitou a jedinečným dizajnom.

Prečítajte si: 

PORADCA VÝBEROM ZVUKOVEJ TERAPIE

ZÁKLADY AKO HRAŤ NA TIBETSKÉ ZVUKOVÉ MISY: TECHNIKY PRE ZAČIATOČNÍKOV