COVID-UPDATE: Od 22.2.2021 nás nájdete na novej adrese: Saratovská 6/D. Osobné nákupy na prevádzke sú momentálne pozastavené. Dopredu zaplatené objednávky je možné prebrať.

YOGA SPACE KURZ YOGA PRE ZAČIATOČNÍKOV - PRÍSTUP NA 1 MESIAC

Kód: 998R93
Novinka
Značka: Flexity
€29
Predaj ukončený
Položka bola vypredaná…

Kurz na ktorom sa dozviete základné informácie o histórii a filozofii jogy, ako aj techniku a prevedenie asán. Teória aj prax, vďaka ktorým môžeme smelo vykročiť na vašu jogovú cestu, prípadne si doplniť chýbajúce informácie, ak už jogu praktizujete. Ucelený súbor informácií pre vašu myseľ a pohybov pre vaše telo vám zaručia pozdvihnutie duše. Kurz trvá 7 dní a priemerne vám zaberie 20-30 minút denne.  Prístup ku kurzu získavate na 1 mesiac. Kurz vedie Petronela Chalupková.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kurz na ktorom sa dozviete základné informácie o histórii a filozofii jogy, ako aj techniku a prevedenie asán. Teória aj prax, vďaka ktorým môžeme smelo vykročiť na vašu jogovú cestu, prípadne si doplniť chýbajúce informácie, ak už jogu praktizujete. Ucelený súbor informácií pre vašu myseľ a pohybov pre vaše telo vám zaručia pozdvihnutie duše. Kurz trvá 7 dní a priemerne vám zaberie  20-30 minút denne.  Prístup ku kurzu získavate na 1 mesiac. Kurz vedie Petronela Chalupková.

Po zakúpení bude na emailový účet z objednávky udelený prístup na prezretie videí do 24 hod.

V košíku zvoľte možnosť doručenia "elektronicky"

Upútavka na joga video kurz pre začiatočníkov:

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Flexity

Produkty vyrobené pod značkou Flexity. Nájdete tu nielen podložky na jogu ale aj drevené joga bloky, popruhy na jogamatku a kvalitné dámske a pánske tričká a ďaľšie doplnky.