Bodhi Yoga, Strana 17

Webová stránka značky: Bodhi Yoga

logo

Spoločnosť Bodhi-Bodynova sídli v EÚ (Nemecko) a zameriava sa na výrobu a veľkoobchodný predaj jogového tovaru, najmä podložiek pre rôzne štýly jogy, meditačných vankúšov, vakov, jogových setov, vankúšikov na oči, kvádrov, blokov, bolstrov, opaskov, ekoprikrývok, ako aj ďalšieho tovaru určeného napríklad na šiatsu a thajské masáže.

Výrobcovia sa orientujú prednostne na prírodné materiály, ktoré neškodia životnému prostrediu, ani vášmu zdraviu. Ako jedna z mála jogových spoločností svoje podložky Bodhi podrobuje testovaniu nezávislým inštitútom SGS na obsah škodlivých prísad (Eko-Tex Standard 100 EU).

Z prírodných materiálov používaných pri výrobe produktov sa používa špalda a kapok, ktoré slúžia ako plnivo do vankúšov, ďalej čistá bavlna, bambusová viskóza, korok, jutové vlákno, prírodný kaučuk. Jednotlivé výrobky sú vyrábané ručne, precízne a s láskou.

303 položiek celkom
118l yoga yogabolster basic lila full
Na objednávku 1 - 2 týždne*
od €33,90

Bodhi Yoga Bolster Basic - fialový  sa používa ako pevná a príjemná opora hlavne v predklonových pozíciách. Kvôli lepšej manipulácii má na boku prišité veľké pútko.

vyrp14 41118r 34681 z1
Na objednávku 1 - 2 týždne*
od €33,90

Bodhi Yoga Bolster Basic - červený  sa používa ako pevná a príjemná opora hlavne v predklonových pozíciách. Kvôli lepšej manipulácii má na boku prišité veľké pútko.

vyrp13 41 vyrn 41118o 34679 z1
Na objednávku 1 - 2 týždne*
od €33,90

Bodhi Yoga Bolster Basic - oranžový  sa používa ako pevná a príjemná opora hlavne v predklonových pozíciách. Kvôli lepšej manipulácii má na boku prišité veľké pútko.

118a yoga yogabolster basic aubergine full
Na objednávku 1 - 2 týždne*
€38,90

Bodhi Yoga Bolster Basic - vínový sa používa ako pevná a príjemná opora hlavne v predklonových pozíciách. Kvôli lepšej manipulácii má na boku prišité veľké pútko.

vyr 236635L yoga yogawheel samsara premium lila einzelansicht
Na objednávku 1 - 2 týždne*
€39,90

Bodhi Yoga koleso Samsara - fialové je určené na pomoc pri rôznych jógových pozíciách (asánach), ako aj pri iných cvičeniach. 

913bo yoga tragetasche sport bag orange
Na objednávku 1 - 2 týždne*
€18,90

Bodhi Yoga & Sports  je veľká športová taška, ktorá má dosť priestoru pre všetky potrebné veci - oblečenie, uterák, kvádre, tenisky, aj podložku. Práve podložku môžete...

984ms meditation maharaja collection yoga bolster gemustert 65 23 cm bandhani schwarz
od €34,90

Kruhový tvar bolstru je užitočný pre rôzne cviky na jogu a pilates. Je užitočný pri otváraní hrudnej chrbtice a pri bezpečnom cvičení na chrbticu. Môže sa tiež použiť na...

Bodhi joga uterák na ruky No Sweat 68 x 40 cm (baklažánová)
€8,49

Bodhi joga uterák No Sweat  je špičkový uterák stvorený pre tvoje joga hodiny, kedy si dávaš do tela a pot nie je žiadnou prekážkou! :)   

taska na jogu maharaja flexity shimla zlta jogamatka1
€20,90

Praktická štýlová  taška pre podložky na jogu vyrobená zo 100% pevného bavlneného materiálu s malým bočným vreckom vhodným na uschovávanie menších predmetov. Zipsový...

513na yoga bodhi yogimug keramiktassen namastea frontal
€7,90

Hrnček do ktorého si radi budete pripravovať svoj obľúbený horúci nápoj.

vyr 50ybh590 yoga yogamatte kailash premium sammelbild
€18,90

Bodhi Kailash joga podložka  je ľahká všestranná podložka na cvičenie všetkých štýlov. Materiál je pevný, odolný a má dlhú trvanlivosť. Ideálne sa na nej cvičia pozície v...

909ox yoga canvas bag tragetasche bodhi
€19,90

Plátenná, extrémne pevná taška na jogomatku, ktorá je vhodná hlavne na podložky s väčšou hmotnosťou, akými sú napríklad Aštanga (185cm), Diamond kaučuková, Rišikeš, Samurai,...

Bodhi Black PHOENIX joga základný set - podložka + fialový popruh
€71,95

Najpredávanejšia podložka na Slovensku - Bodhi Phoenix Ethno Mandala a k tomu ľahký popruh na nosenie.

Bodhi Korkový masážny valec na fasciálnu masáž
€42,90

Krátky roller alebo masážny valec je účinným nástrojom pre pilates, fitness, rehabilitáciu a pre udržanie všeobecného zdravia a pohody. Je malý, ľahko prenosný a...

Bodhi koberec na jogu Ecru 200x71 cm
Na objednávku 1 - 2 týždne*
€32,90

Tradičný joga koberec Bodhi Ecru vyrobený zo 100% bavlny má silnú a pevnú štruktúru. Odporúča sa pre pokročilejších jogínov. Vhodný pre Ashtanga jogu.

Stránka 17 z 17 - 303 položiek celkom