Manduka Liveon Mat kids joga podložka

Neohodnotené
  • 1 z 2

Podložku Manduka LiveON kids s hravými zvieracími vzormi si vaši malí jogíni zamilujú. Ultraľahká (0,7 kg) komfortná podložka, ktorá stelesňuje ekologickú filozofiu spoločnosti Manduka je ideálnou voľbou pre deti.

  • €59,90 €26 –43 %
  • Predaj ukončený
€33,90
Kategória: Detské podložky na jogu
Záruka: doživotná
Hmotnosť: 0.68 kg
Hrúbka: 4 mm
Povrch: TPE
Farba: Modrá
Hmotnosť: ultra ľahká
Doprava zdarma: od 75 EUR
 

Jogamatka LiveON je neuveriteľne ľahká a zároveň komfortná podložka vyrobená z recyklovateľnej hmoty PLUSfoam®. Proces výroby tejto podložky je postavený na minimálnej spotrebe energií v uzatvorenom výrobnom cykle, ktorý eliminuje odpad alebo spotrebu nových materiálov. Jogamatky LiveON pomáhajú tvojmu cvičeniu a rovnako aj planéte. Každá nepotrebná podložka môže byť opätovne recyklovaná čím sa transformuje na iný LiveON produkt. Ak by si chcel nepotrebnú alebo starú jogamatku LiveON vyhodiť, pošli nám ju a my zabezpečíme, aby neskončila na skládke, ale radšej ako nové sandále na letnú dovolenku.

 

editovat ROZMERY

Štandardná váha a rozmery: 0,7 kg, 152 cm dĺžka, 61 cm šírka, 3 mm hrúbka.

 

nastavenia VLASTNOSTI
• vyrobené z udržateľného materiálu LiveON, ktorý je skvelou alternatívou k chemickým nerecyklovateľným penám.
• udržateľná výroba zaisťuje vysoko kvalitný materiál, ktorý sa nedrobí, netrhá a nebledne.
• uzatvorená štruktúra buniek zabraňuje prenikaniu vlhkosti, mikróbov alebo baktérií do podložky, keďže zostávajú na povrchu. Odporúčame ju preto pravidelne čistiť.
• nadbytočný materiál z procesu výroby je opätovne recyklovaný a použitý na výrobu ďalších produktov, čím nevzniká žiadny zbytočný odpad.
• 100% recyklovateľné a obnoviteľné.

 

 

 

upravy STAROSTLIVOSŤ

Skladovanie:

Zroluj podložku spodnou vrstvou (reliéfne koliečka) smerom dnu. Docieliš tým, že ti pri cvičení nebudú prekážať rohy podložky a nebudú sa ti samovoľne stáčať smerom hore.

Čistenie:

Doporučujeme používať čistiaci prostriedok Manduka Mat Wash Spray alebo šetrný domáci čistič bez rozpúšťadiel. Ďalšou variantou je podomácky vyrobený čistič z jablčného octu a vody v pomere 1:1. Potom potrebuješ už iba handru alebo hubku. Jogamatku dôkladne očisti a vydrhni aj pred prvým použitím. Nová podložka je od výroby potiahnutá tenkým filmom, impregnáciou a mohla by sa ti zo začiatku šmýkať. Pred zrolovaním nechaj podložku uschnúť. Neumývaj jogamatku vo vani ani v sprche a v žiadnom prípade ju neper v práčke. Ak by si cítil stále zápach od výroby, skús ju ručne vydrhnúť s kefou a mydlom a nechaj vyschnúť, zápach by sa mal zmierniť.

Ako najlepšie jogamatku "zabehnúť":

Používaj ju ako často sa len dá! Najlepším receptom je pravidelná jogová prax, vďaka ktorej sa vlastnosti jogamatky ešte zlepšia. Ak budeš mať pocit, že to ešte stále nie je ono a cítiš, že sa ti ruky a nohy šmýkajú, Manduka odporúča posypať povrch jogamatky morskou soľou a pomocou navlhčenej handričky podložku vydrhnúť. Pozri si video s návodom ako na to. Je možné, že bude trvať dlhšie (aj 3 mesiace), kým sa jogamatka zabehne, potom už bude len lepšia a lepšia :) .

Preto ak sa ti zo začiatku bude na jogamatke šmýkať  je potrebná len trpezlivosť, opatrnosť a časom, keď sa zabehne budeš cítiť stabilitu v každej pozícii. 

 

Podobný produkt

Ako "zabehnúť" jogamatku Manduka


Čo deti hovoria na podložku LiveOn


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .

 
S cieľom poskytnúť vám najlepšie služby používame súbory cookie.