Terapeutické kovové ladičky

terapeut ladicky

Terapeutické ladičky sú nástroje v podobe vidlíc, vyrobené z kovu, ktoré sa úderom špeciálnou paličkou, či samotné o podložku alebo ruku rozkmitajú a vydávajú príjemné pre naše telo prospešné chvenie - každá ladička má presne stanovený kmitočet (frekvenciu) a od toho sa odvíjajú jej terapeutické vlastnosti.

Terapia ladičkami je vhodná pre všetky vekové kategórie a je veľmi dobre kombinovateľné s kraniosakrálnou terapiou, masážami, psychoanalýzou, meditáciami, aromaterapiou, kryštáloterapiou a inými energetickými terapiami. Je možné ich používať aj u predčasne narodených bábätiek a osôb s mentálnym a telesným postihnutím. Veľmi dobré výsledky sú zaznamenané tiež pri použití u domácich miláčikov vo veterinárnej praxi.

Terapeutická ladička a liečenie zvukom je úžasný a efektívny spôsob, ako pomáhať odstraňovať energetické blokády a ovplyvňovať náš individuálny biologický rytmus. Ladičky môžu pomôcť imunitnému systému a pomôcť stimulovať telo, aby sa samo uzdravilo

Sú úžasným pomocníkom nielen pri fyzických a psychických ťažkostiach ako sú úzkosť, depresia, stres, nespavosť ale aj pri terapii s programami a blokmi uloženými v podvedomí. Môže vám tiež pomôcť prekonať nasledujúce sťažnosti: hypersenzitívny nervový systém, bolesť spôsobená fyzickou traumou, bolesti hlavy, vyčerpanie, chronická bolesť. 

Najčastejšie delíme podľa veľkosti a určenia ladičky na:

  • Planetárne terapeutické ladičky - ideálne na pravidelné používanie a terapie
  • Planetárne ladičky
  • Ladičky typu "Master"
  • Štandardné a Natural
  • Vzor kvet života
info 

 
Prečítajte si: ako používať ladičky terapeutické a ich účinky

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 7 položiek celkom