Terapeutické ladičky

terapeuticke ladicky

Zvukoterapia v podobe zvukov, či vibrácií vás môže upokojiť, ale aj oslabiť. Terapeutické ladičky sú nástroje v podobe vidlíc, vyrobené z kovu, ktoré sa úderom špeciálnou paličkou, či samotné o podložku alebo ruku rozkmitajú a vydávajú príjemné pre naše telo prospešné chvenie - každá ladička má presne stanovený kmitočet (frekvenciu) a od toho sa odvíjajú jej terapeutické vlastnosti.

Činely majú výrazný vysoký tón a dlhé znenie. Čato sa používajú pri čistení priestoru alebo na "oddelenie" činnosti v rámci kurzu, terapie a pod.

Terapia ladičkami je vhodná pre všetky vekové kategórie a je veľmi dobre kombinovateľné s kraniosakrálnou terapiou, masážami, psychoanalýzou, meditáciami, aromaterapiou, kryštáloterapiou a inými energetickými terapiami. Je možné ich používať aj u predčasne narodených bábätiek a osôb s mentálnym a telesným postihnutím. Veľmi dobré výsledky sú zaznamenané tiež pri použití u domácich miláčikov vo veterinárnej praxi.

Terapeutické ladičky a liečenie zvukom je úžasný a efektívny spôsob, ako pomáhať odstraňovať energetické blokády a ovplyvňovať náš individuálny biologický rytmus. Ladičky môžu pomôcť imunitnému systému a pomôcť stimulovať telo, aby sa samo uzdravilo

Sú úžasným pomocníkom nielen pri fyzických a psychických ťažkostiach ako sú úzkosť, depresia, stres, nespavosť ale aj pri terapii s programami a blokmi uloženými v podvedomí. Môže vám tiež pomôcť prekonať nasledujúce sťažnosti: hypersenzitívny nervový systém, bolesť spôsobená fyzickou traumou, bolesti hlavy, vyčerpanie, chronická bolesť. 

Najčastejšie delíme podľa veľkosti a určenia ladičky na:

  • Planetárne terapeutické ladičky - ideálne na pravidelné používanie a terapie
  • Planetárne ladičky
  • Ladičky typu "Master"
  • Štandardné a Natural
  • Vzor kvet života
info 

 
Prečítajte si: ako používať terapeutické ladičky a ich účinky

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 7 položiek celkom
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 80 EUR
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Do 2 dní máte skladový tovar doma.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie