Podložky na cvičenie vonku, v prírode

Podložky na cvičenie vonku, v prírode

Pri výbere podložky na cvičenie vonku myslite na to, aký bude povrch na ktorom budete cvičiť. Ak máte iba jednu lepšiu podložku, odporúčame si ako spodnú vrstvu zohnať ešte lacnejšiu jogamatku, ktorá sa môže zašpiniť od trávy, hliny a pod. Prírodné podložky sú vhodné na cvičenie vonku v parku, záhrade či na pláži.

Pre cestovateľov sú zaujímave podložky od hrúbky 1mm, tie však neposkytujú taký komfort. Hrubšie prírodné podložky majú aj tú výhodu, že pri cvičení vonku zakryjú nerovnosti povrchu. Obľúbenou voľbou je prírodná jutová podložka na jogu. Premyslite si aké budú najčastejšie miesta, kde budete cvičiť a podľa toho kombinujte materiál a povrch jogamatky.

Prečítajte si tiež nášho sprievodcu výberom protišmykovej podložky na cvičenie

Ako sa čistí joga podložka na cvičenie

Pred prvým použitím sa odporúča vyčistiť podložku od výroby. Následne na bežnú údržbu môžte zvoliť čistič na podložku. Pre jednotlivý typy materiálov podložiek sme pripravili sériu ako čistiť pomôcky.

Na nosenie sa vám zíde taška k podložke alebo popruh na nosenie. Ak sa vám jogová alebo gymnastická jogamatka na fitness šmýka alebo zdá studená môžete zvoliť uterák na podložku

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 13 položiek celkom
657v yogamatte bodhi ecopro travel naturkautschuk violett standing
Tip
+ ďalšie
657SG