Zmeny prevádzky do odvolania: zastavujeme osobný odber v predajni Borská 1, vaše balíčky zatiaľ naďalej posielame, ak by došlo k zmene budeme vás včas informovať. NOVINKY NA NAŠOM FB FLEXITY a BLOGU!

Flexity Family ambasádori

Namaste yogis, ak máte záujem s nami spolupracovať budeme sa veľmi tešiť. Sme mladí flexibilní ľudia so zápalom pre vec a Instagramy, Fejsbuky či blogy máme radi.

Ohľadom spolupráce píšte prosím na email: tomas.sokol@flexity.sk alebo DM na IG @flexity_life.

Ak ste si u nás niečo už objednali a chcete nás podporiť použite @flexity_life a  #flexity_life. Môžete nám poslať ja rovno vašu fotku v peknom rozlíšení s linkom na váš profil a fotku zverejníme na našom IG.

Pre úspešný začiatok prosím:

- píšte ak sa sami venujete joge

- pošlite nám print screen zloženia publika (ak si chcete preveriť kvalitu odporúčame: https://hypeauditor.com/i/TOMAS.SOKOL )

- napíšte nám prosím o ktoré veci konkrétne máte záujem a aká je vaša predstava obsahu

 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Luca stastna????stastny cely svet????????????‍♀️????????‍♀️????lebo YOGA @flexity_life

Príspevok, ktorý zdieľa Lucia Svitekova (@sweetecola),

 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Každý to pozná... Niekedy je deň, keď sa vám naozaj nechce ani zbaliť tašku, odviesť sa alebo ísť po svojich do fitka, štúdia a tam sa ešte nechať zničiť 60 minút Ale viete, že keď odchádzate, všetci máte úsmev na tvári??? A je jedno z akého dôvodu, či len preto, že si poviete: KONEČNE JE PO alebo ÁNO DAL/DALA SOM TO napriek únave, zlej nálade atp. Vážim si váš čas, ktorý venujete našim tréningom, vašu energiu, ktorú nechávate na hodinách, vaše slová, ktoré mi či už poviete alebo napíšete. Hýbete sa pre SEBA, pre svoje zdravie! A ja vám ďakujem, že aj so mnou ❤️ @FLEXITY_LIFE . . . #trening #skupinovytrening #funkcnytrening #pohybjezivot #fitnessgirl #fitmama #bodyart #bax #strongbyzumba #totalbody #ladiesworkout #instructor #sportjevasen #sport

Príspevok, ktorý zdieľa ŠPORT je VÁŠEŇ (@di_hochi),