Bubny a perkusie

Najpredávanejšie

18 položiek celkom
Rainstick
Novinka Bestseller
od €13,30

Dažďová palica - Rainstick je hudobný nástroj vyrobený z prírodného bambusového dreva s krásnym zvukom a s dlhým doznievaním.

+ ďalšie
RS1BKS
hpd30 stahlzungen trommel hapi drum mattschwarz 30cm set tragetasche
Bestseller
od €89

Bodhi Hapi Drum steel tongue drum bubon je nenáročný bubon pre začiatočníkov aj pokročilých. Je vyrobený z kovu, ktorý je veľmi vhodný na jogu, meditáciu a...

HPD26
MEINL Sonic Energy Thunder Drum klein TD S 22b52ad
Bestseller
€9,90

MEINL Sonic Energy Thunder Drum vytvára atmosférické zvuky búrky. Jednoducho ovládateľný na vytvorenie viac dynamiky a efektov, je to jedinečný nástroj pre fajnšmekrov....

TDS
MEINL Sonic Energy Hand Drum Bubon 40 cm - Flower Of Life (HD16WB-FOL)
Novinka Bestseller
€59

MEINL Sonic Energy Hand Drum Bubon 40.6 cm - Flower Of Life je ručne vyrobené majstrovské dielo v orechovej hnedej farbe, vďaka ktorému dostanete teplé a rezonujúce tóny.

HD16WBFOL
MEINL Sonic Energy Gong Polish MGP 7227ed5
€19,90

MEINL Sonic Energy Gong Polish je určený výhradne na čistenie povrchu gongu. Je to kombinácia dvoch čistiacich prostriedkov, koncentrovaný tekutý čistič a originálna leštiaca...

MGP
meinl perkusny nastroj didgeridoo cierne
€24,90

Perkusný nástroj Didgeridoo je vyrobený z bambusu a ponúka skvelý spôsob, ako začať najstarším dychovým nástrojom na svete.

DDG1-BK
meinl perkusny nastroj didgeridoo 120 cm cervene
€23,90

Perkusný nástroj Didgeridoo je vyrobený z bambusu a ponúka skvelý spôsob, ako začať najstarším dychovým nástrojom na svete.

DDG1-R
meinl perkusny nastroj kalimba small g c f f c
€17,90

Perkusný nástroj kalimba je vynikajúci znejúci melodický nástroj s jedinečnými vlastnosťami, nielen zvukovými, ale aj dizajnovými.  

KA5-S
meinl sonic energy perkusny nastroj 17 tonova kalimba akacia
€49,90

Perkusný nástroj 17-tónová kalimba je vynikajúci znejúci melodický nástroj s jedinečnými vlastnosťami, nielen zvukovými, ale aj dizajnovými.  Všetkých 17 tónov v...

KL1707H
MEINL Sonic Energy Thunder Drum TD-L Large (TD-L)
€14,90

MEINL Sonic Energy Thunder Drum TD-L Large vytvára atmosférické zvuky búrky. Jednoducho ovládateľný na vytvorenie viac dynamiky a efektov, je to jedinečný nástroj pre...

TDL
meinl bell
Novinka
€59,90

MEINL Sonic Energy zvonček s Dorje je ručne vyrobený v Indii zo špeciálnej liatinovej zliatiny. Používa sa na meditáciu. 

BD-M
meinl sonic energy perkusny nastroj chime synodicky den zvonkohra
Novinka
€21,90

Perkusný nástroj typu Chimes disponuje jasným zvukom ideálnym pre dotváranie atmosféry. Predstavuje počiatok všetkých vecí prostredníctvom posvätnej geometrie.

EC-E-SY
meinl naustok na didgeridoo 60 x 30 mm
€5,90

Náustok na Didgeridoo je vyrobený zo 100% antiseptického včelieho vosku, ktorý je ľahko tvarovateľný.

DDG-MP
meinl perkusny nastroj guiro v tvare zaby medium
€19,90

Perkusný nástroj Guiro v tvare žaby je vyrobený z dreva pre dosiahnutie autentického zvuku. Súčasťou balenia je aj palička.  

FROG-M
meinl perkusny nastroj kalimba medium a c c a a f e e b
€26

Perkusný nástroj kalimba je vynikajúci znejúci melodický nástroj s jedinečnými vlastnosťami, nielen zvukovými, ale aj dizajnovými. Masívna konštrukcia, pozlátené...

KA9-M
MEINL Sonic Energy Hand Drum 40 cm - Triskele (HD16WB-TR)
€59

MEINL Sonic Energy Hand Drum 40.6 cm - Triskele (HD16WB-TR) je ručne vyrobené majstrovské dielo.  

HD16WB-TR
meinl native american style hoop drum 15 38 cm flower of life hod15 fol hod15 fol 0
Akcia
€129 –7 %
€120

MEINL Native American-Style Hoop Drum 38 cm flower of life (HOD15-FOL) je ručne vyrobené majstrovské dielo v orechovej hnedej farbe.  

HOD15-FOL
meinl native american style hoop drum 15 38 cm endless knot hod15 ek hod15 ek 0
Akcia
€129 –7 %
€120

MEINL Native American-Style Hoop Drum 38 cm Endless knot (HOD15-EK) vydáva teplý a silný zvuk.   

HOD15-EK

Nájdete tu produkty od známej nemeckej značky Meinl Sonic Energy, ktorá ponúka hudobné nástroje vyladené na konkrétne frekvencie, ktoré pomáhajú pri vyrovnávaní energie tela pomocou zvukovej terapie. Bubny a perkusné nástroje sú skvelým doplnom pri terapiách zvukom a doladenie atmosféry. Rovnako nemecká značká Bodhi ponúka kvalitné "Drumy" vo viacerých veľkostiach.