COVID-UPDATE: Osobné nákupy na prevádzke sú momentálne pozastavené. Dopredu zaplatené objednávky je možné prebrať.

Bubny a perkusie

Najpredávanejšie

15 položiek celkom
hpd30 stahlzungen trommel hapi drum mattschwarz 30cm set tragetasche
Bestseller
od €89

Bodhi Hapi Drum steel tongue drum bubon je nenáročný bubon pre začiatočníkov aj pokročilých. Je vyrobený z kovu, ktorý je veľmi vhodný na jogu, meditáciu a...

HPD26
MEINL Sonic Energy Hand Drum Bubon 40 cm - Flower Of Life (HD16WB-FOL)
Novinka Bestseller
€59

MEINL Sonic Energy Hand Drum Bubon 40.6 cm - Flower Of Life je ručne vyrobené majstrovské dielo v orechovej hnedej farbe, vďaka ktorému dostanete teplé a rezonujúce tóny.

HD16WBFOL
meinl sonic energy perkusny nastroj 17 tonova kalimba akacia
Novinka
€49,90

Perkusný nástroj 17-tónová kalimba je vynikajúci znejúci melodický nástroj s jedinečnými vlastnosťami, nielen zvukovými, ale aj dizajnovými.  Všetkých 17 tónov v...

KL1707H
MEINL Sonic Energy Thunder Drum klein TD S 22b52ad
€9,90

MEINL Sonic Energy Thunder Drum vytvára atmosférické zvuky búrky. Jednoducho ovládateľný na vytvorenie viac dynamiky a efektov, je to jedinečný nástroj pre fajnšmekrov....

TDS
meinl perkusny nastroj didgeridoo cierne
Novinka Tip
€26,90

Perkusný nástroj Didgeridoo je vyrobený z bambusu a ponúka skvelý spôsob, ako začať najstarším dychovým nástrojom na svete.

DDG1-BK
meinl perkusny nastroj didgeridoo 120 cm cervene
Tip
€26,90

Perkusný nástroj Didgeridoo je vyrobený z bambusu a ponúka skvelý spôsob, ako začať najstarším dychovým nástrojom na svete.

DDG1-R
meinl perkusny nastroj kalimba small g c f f c
Novinka Tip
€19,80

Perkusný nástroj kalimba je vynikajúci znejúci melodický nástroj s jedinečnými vlastnosťami, nielen zvukovými, ale aj dizajnovými.  

KA5-S
meinl perkusny nastroj guiro v tvare zaby medium
Novinka Tip
€19,90

Perkusný nástroj Guiro v tvare žaby je vyrobený z dreva pre dosiahnutie autentického zvuku. Súčasťou balenia je aj palička.  

FROG-M
meinl perkusny nastroj kalimba medium a c c a a f e e b
Novinka Tip
€28,90

Perkusný nástroj kalimba je vynikajúci znejúci melodický nástroj s jedinečnými vlastnosťami, nielen zvukovými, ale aj dizajnovými. Masívna konštrukcia, pozlátené...

KA9-M
meinl sonic energy perkusny nastroj chime kvet zivota
Novinka Tip
€20,90

Perkusný nástroj typu Chimes disponuje jasným zvukom ideálnym pre dotváranie atmosféry. Predstavuje počiatok všetkých vecí prostredníctvom posvätnej geometrie.

EC-FOL
MEINL Sonic Energy Gong Polish MGP 7227ed5
€19,90

MEINL Sonic Energy Gong Polish je určený výhradne na čistenie povrchu gongu. Je to kombinácia dvoch čistiacich prostriedkov, koncentrovaný tekutý čistič a originálna leštiaca...

MGP
Rainstick
Novinka
od €13,90

Dažďová palica - Rainstick je hudobný nástroj vyrobený z prírodného bambusového dreva s krásnym zvukom a s dlhým doznievaním.

+ ďalšie
RS1BKS
MEINL Sonic Energy Thunder Drum TD-L Large (TD-L)
€14,90

MEINL Sonic Energy Thunder Drum TD-L Large vytvára atmosférické zvuky búrky. Jednoducho ovládateľný na vytvorenie viac dynamiky a efektov, je to jedinečný nástroj pre...

TDL
meinl native american style hoop drum 15 38 cm flower of life hod15 fol hod15 fol 0
€129

MEINL Native American-Style Hoop Drum 38 cm flower of life (HOD15-FOL) je ručne vyrobené majstrovské dielo v orechovej hnedej farbe.  

HOD15-FOL
meinl native american style hoop drum 15 38 cm endless knot hod15 ek hod15 ek 0
€129

MEINL Native American-Style Hoop Drum 38 cm Endless knot (HOD15-EK) vydáva teplý a silný zvuk.   

HOD15-EK

Nájdete tu produkty od známej nemeckej značky Meinl Sonic Energy, ktorá ponúka hudobné nástroje vyladené na konkrétne frekvencie, ktoré pomáhajú pri vyrovnávaní energie tela pomocou zvukovej terapie. Bubny a perkusné nástroje sú skvelým doplnom pri terapiách zvukom a doladenie atmosféry. Rovnako nemecká značká Bodhi ponúka kvalitné "Drumy" vo viacerých veľkostiach.