Aromalampy a elektrické aroma difúzery

elektrické aroma difuzery aromalampa

Elektrické aróma difuzéry maximalizujú účinky esenciálnych olejov, pretože vzduch sa považuje za najrýchlejší spôsob šírenia. Elektrická vonná lampa alebo aromalampa je praktický a zároveň krásny interiérový doplnok. Stačí pár kvapiek esenciálneho oleja, prevoniate celú miestnosť a navodíte upokojujúcu atmosféru, ktorá pohľadí vašu dušu. Elektrická aromalampa je zároveň aj skvelý zvlhčovač vzduchu.

Prečítajte si náš blog Ako si vybrať ten správny aroma difúzer a čo všetko by ste o nich mali vedieť.

Ako si vybrať aroma difúzer?

Podľa typu technológie elektrickej aromalampy poznáme:

  • ultrazvukové - rozptyľuje vaše esenciálne oleje za studena v jemnej hmle.
  • nebulizér - pracuje na báze rozprašovania mikročastíc aróma oleja do priestoru.
  • tepelný difúzer - pomocou tepla spôsobuje vyparovanie esenciálnych olejov.
  • ventilačný difúzer - vďaka studenej difúzii vzduchu bez použitia tepla si aromatické molekuly zachovávajú svoju čistotu.

Vonný difúzer môžete zvoliť podľa veľkosti miestnosti:

V ponuke nájdete difúzery s výkonom do 40 m2, ktoré postačujú pre jednu bežnú miestnosť v domácnosti až po 100 m2 pre veľké priestory.

Aké funkcie ponúkajú aroma difúzery?

Podľa typu napájania môžete zvoliť sieťový s pripojeným káblom alebo nabíjateľný vhodný na časté prenášanie a cestovanie. Elektrické aroma difúzery ponúkajú niekoľko možností osvetlenia alebo časovač po ktorom sa sám vypne v nastavenom čase. Mini difúzery dnes existujú aj vo variante v USB napájaním alebo možnosťou zapojiť priamo v aute. Okrem elektrického difúzeru môžete vyskúšať aj odparovací prívesok. 

 

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 8 položiek celkom