Phoenix Rock Crystal obelisk 7,5 - 10 cm

Phoenix Rock Crystal je obelisk z horského krištáľu. Podporuje jasné myslenie a vnímanie. Čistí a posilňuje energetické a fyzické telo, napríklad imunitný systém.

  • ako symbol vzkriesenia
  • prírodný produkt
  • podpora jasného myslenia a vnímania
Dostupnosť Odosielame do 7-10 dní
Môžeme doručiť do:
3.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 13258
9,90 €
Phoenix Rock Crystal obelisk 7,5 - 10 cm
phoenix rock crystal obelisk 7 5 10 cm 1
Tip Bestseller

Phoenix Rock Crystal obelisk z horského krištáľu 7,5 - 10 cm

Phoenix Rock Crystal je obelisk z horského krištáľu. Horský krištáľ alebo číry kremeň je silný liečivý kameň a energizér. Podporuje jasné myslenie a vnímanie. Čistí a posilňuje energetické a fyzické telo, napríklad imunitný systém. Krištáľové obelisky sú mocné nástroje používané na energetické liečenie, meditáciu a duchovný rast. Tieto jedinečné kryštálové útvary sa používajú po stáročia a ich silnú energiu uznávajú mnohé staroveké kultúry po celom svete.

Obelisk je mocný tvar, nazývaný aj stĺp svetla a je známy ako symbol vzkriesenia. Umiestnený ako dekorácia v obytnom alebo pracovnom priestore zvýrazňuje feng-šuej tohto priestoru.

Slovo „obelisk“ pochádza z gréckeho slova „obeliskos“, čo znamená „malý špicatý stĺp“. Obelisky sa v starovekom Egypte často používali ako pamätníky na pripomenutie dôležitých udalostí alebo jednotlivcov a verilo sa, že predstavujú lúče slnka. V iných kultúrach sa obelisky používali ako silné talizmany a symboly duchovného rastu.

Kremenné obelisky sa často používajú pre svoju schopnosť zosilňovať energiu a podporovať duchovný rast. Verí sa, že pomáhajú zlepšovať intuíciu, zvyšujú povedomie a podporujú emocionálne liečenie. 

Krištáľové skalné obelisky sa dajú využiť rôznymi spôsobmi. Môžu byť umiestnené vo vašom dome alebo pracovnom priestore, aby pomohli podporiť pozitívnu energiu a vyčistiť akúkoľvek negatívnu energiu, ktorá môže byť prítomná. Môžu byť tiež použité počas meditácie alebo energetických liečebných sedení na zvýšenie toku energie a na podporu hlbšieho stavu relaxácie.

Vedecké štúdie ukázali, že kryštály a kamene majú elektromagnetické vlastnosti, ktoré môžu ovplyvniť naše energetické polia a podporiť hojenie. Krištáľové skalné obelisky nie sú výnimkou a ich silná energia nám môže pomôcť spojiť sa s naším vnútorným ja a podporiť duchovný rast a uzdravenie.

Pokiaľ kryštál namierite hrotmi k sebe, budete z neho energiu získavať. Naopak, ak ho otočíte hrotom od seba, nahromadenú negatívnu energiu vám bude odoberať.

Poznámka: Ide o prírodný produkt, veľkosť a farba sa môžu líšiť od zobrazeného obrázku. Uvedená hmotnosť je orientačná, líši sa v závislosti od skutočnej veľkosti dodaného obelisku.

nastavenia VLASTNOSTI A ROZMERY KRIŠTÁĽOVÝ OBELISK

  • Rozmery: 7,5 x 10 cm
  • Materiál: kameň
  • Farba: číra

 

Dodatočné parametre

Kategória: Drahokamové pyramídy, obelisky a gule
Farba: Číra
Kategória: Kamene
Typ kameňa: Horský krištáľ
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
MD Avatar autora | 23.5.2024
Perfektny krištál, ručne robená elegancia :) maximálne spokojný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

DUCHOVNÉ PRODUKTY PRE NEW AGE, JOGU, FENG SHUI A MEDITÁCIU.phoenix

Phoenix Import je dodávateľ duchovných produktov, produktov new age, jogy, meditácie a životného štýlu. Pripisuje dôležitosť udržateľnému a zodpovednému podnikaniu, čo vyjadruje okrem iného aj tým, že obchodné procesy sú udržateľnejšie. Percento z ročných ziskov venuje charitatívnym organizáciám.

Podobné produkty