Z dôvodu dovolenky bude v dňoch 22.-26.7.2024 predajňa zatvorená.

doTERRA AIR Esenciálny olej zmes na dýchacie cesty 15 ml

doTERRA AIR (Breathe) esenciálny olej zmes na dýchacie cesty je špeciálna zmes na poskytnutie úľavy pri nádche, bronchitíde, škriabaní v krku, kašli a problémoch dýchacieho traktu. Uvoľňuje dutiny a bojuje proti infekciám pľúc.

 • bojuje proti infekciám prínosových dutín a pľúc
 • uľavuje pri symptómoch alergie
 • podporuje pokojný spánok
Dostupnosť Dočasne vypredané
Možnosti doručenia
Kód: 9998/SED2
43,30 € 28,87 € / 10 ml
doTERRA AIR Esenciálny olej zmes na dýchacie cesty 15 ml
doTERRA AIR Esenciálny olej zmes na dýchacie cesty 15 ml (2)
Tip

doTERRA AIR Esenciálny olej - zmes na dýchacie cesty 15 ml

doTERRA AIR (Breathe)zmes esenciálnych olejov na dýchacie cesty je špeciálna zmes na poskytnutie úľavy pri nádche, bronchitíde, škriabaní v krku, kašli a problémoch dýchacieho traktu. Uvoľňuje dutiny, bojuje proti infekciám pľúc a uľavuje pri symptómoch alergie. Dokáže taktiež ničiť škodlivé vzdušné patogény ako baktérie a vírusy. doTERRA AIR môže byť okrem difúzie tiež aplikovaný lokálne na hrudník, chrbát alebo spodok chodidiel.

zachranne_koleso DOTERRA AIR OLEJ NA UĽAHČENIE DÝCHANIA POMÁHA PRI

 • Infekciách dýchacích ciest, zápaloch sliznice.
 • Nepokojnom spánku.
 • Priaznivo vplýva na zdravie dýchacej sústavy.
 • Uvoľňuje dutiny, bojuje proti infekciám pľúc a uľavuje pri symptómoch alergie.

Je dôležité poznamenať, že tieto potenciálne výhody neboli presvedčivo dokázané vedeckým výskumom a na úplné pochopenie účinkov  esenciálneho oleja na ľudské zdravie sú potrebné ďalšie štúdie. Je tiež dôležité používať esenciálny olej opatrne, pretože u niektorých ľudí môže spôsobiť podráždenie pokožky a nemal by sa samostatne prehltnúť.

list VLASTNOSTI A ZLOŽENIE DOTTERA ESENCIÁLNEHO OLEJA AIR

 • Objem: 15 ml
 • Zloženie: Peppermint, Eukalyptus radiata, Melaleuca alternifolia (Tea tree), Citrón, Ravensara, Kardamón.
 • Vôňa: mentolová, svieža

ziarovka POUŽITIE DOTTERA ESENCIÁLNEHO OLEJA

 • Použitie: externe, aromaterapia
 • INHALÁCIA - Pre difúziu pridajte 3 - 4 kvapky do difuzéra.
 • VONKAJŠIE POUŽITIE - Pri problémoch s dutinami a upchatým nosom naneste zriedené s čistým olejom priamo na hrudník, na chrbát, na kosti za ušami, čelo a do stredu líc. Môžete tiež vmasírovať do reflexných bodov na dlaniach a chodidlách. U malých detí a ľudí s citlivou pokožkou zrieďte rovnakým dielom frakcionovaného kokosového oleja. Pri škriabaní v krku zmiešajte 4 kvapky levandule, 2 kvapky bazalky a 2 kvapky zmesi zmesi AIR. Zvonka jemne naneste zmes na hrdlo a jemne rozotrite.

Vypočujte si náš podcast o aromaterapii:

Upozornenia a rady:

Esenciálny olej sa vo všeobecnosti považuje za bezpečný, ak sa používa v malých množstvách a ak sa používa podľa pokynov. Pri používaní esenciálneho oleja je však potrebné si uvedomiť niekoľko potenciálnych rizík:

Pri používaní esenciálnych olejov je dôležité postupovať opatrne a dôsledne dodržiavať návod na použitie, aby ste znížili riziko nežiadúcich reakcií. Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, liečite sa alebo podliehate lekárskej starostlivosti, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornými ušami a citlivými oblasťami. Vyhýbajte sa slnečnému žiareniu alebo UV žiareniu po dobu až 12 hodín po aplikácii produktu.

Pozrite si video doTERRA AIR esenciálny olej:

noviny Produktový list

Dodatočné parametre

Kategória: Esenciálne oleje do aroma difuzérov a aromaterapiu
Záruka: Dátum spotreby
Zdravotná téma: Dýchacie cesty, Prechladnutie
Vôňa: Citrón, Mäta, Eukalyptus, Tea tree
Objem: 15 ml
Kategória: Aromaterapia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

ESENCIÁLNE OLEJE DOTERRAimages

Vitajte vo svete prírodných esenciálnych olejov značky doTERRA a zažite pocit ako vo wellness. Ako popredný výrobca čistých a účinných esenciálnych olejov sa doTERRA zaviazala priniesť silu prírody do vášho domova, aby zlepšila vašu fyzickú, emocionálnu a duševnú pohodu.

Rozsiahla produktová rada doTERRA zahŕňa širokú škálu čistých jednozložkových olejov, odborne namiešaných zmesí, doplnkov osobnej starostlivosti a ďalších produktov, všetkých starostlivo získaných z najlepších rastlín a bylín z celého sveta.

 • Od čistých esenciálnych olejov ako povzbudzujúca mäta, svieži citrón, upokojujúci levanduľový či liečivý čajovníkový olej až po rôzne zmesi olejov, odborne formulované na riešenie špecifických zdravotných problémov, ako je podpora dýchania, emocionálna rovnováha a podpora imunity.
 • V ponuke značky doTERRA nájdete tiež rad produktov osobnej starostlivosti, ako sú mydlá, šampóny a pleťové vody, vyrábané s esenciálnymi olejmi, aby poskytli jedinečný aromatický zážitok podobný kúpeľom.
 • Okrem produktov poskytuje doTERRA aj vzdelávanie a zdroje, ktoré vám pomôžu vyťažiť z olejov maximum. Informácie o tom, ako používať esenciálne oleje, ako aj recepty a tipy na ich začlenenie do každodennej rutiny.

Zažite rozdiel a objavte silu esenciálnych olejov značky doTERRA na vlastnej koži a začnite si užívať súkromný wellness s množstvom výhod, ktoré ponúka matka príroda.

POZRITE SI VIDEO DOTERRA - VIAC AKO LEN ESENCIÁLNY OLEJ:

Podobné produkty