Bodhi Mala náhrdelník biely okenit a červený onyx s červeným strapcom, 108 korálok

Bodhi Mala náhrdelník biely okenit a červený onyx s červeným strapcom je tradičným mala náhrdelníkom s 108 kusmi korálok. Okenit pomáha odstrániť staré myšlienkové stereotypy, prináša novú sviežu myseľ. Pomôže každému, kto trpí prehnanou hanblivosťou, posilňuje sebadôveru. V duševnom živote okenit prináša schopnosť odpúšťať sám sebe. 

Dostupnosť Na objednávku 1 - 2 týždne*
Môžeme doručiť do:
17.10.2022
Kód: 489WOR
€36,90
Bodhi Mala náhrdelník biely okenit a červený onyx s červeným strapcom, 108 korálok
489wor yoga mala okenit onyx roter quaste
Tip

oficilny-distributor-sk (1)

Bodhi Mala náhrdelník biely okenit a červený onyx s červeným strapcom, 108 korálok

Tento náhrdelník s biely okenitom a červeným onyxom je tradičným mala náhrdelníkom s 108 kusmi korálok. Okenit pomáha odstrániť staré myšlienkové stereotypy, prináša novú sviežu myseľ. Pomôže každému, kto trpí prehnanou hanblivosťou, posilňuje sebadôveru. V duševnom živote okenit prináša schopnosť odpúšťať sám sebe. Na fyzickej úrovni Okenit povzbudzuje krvný obeh, znižuje horúčku a prináša celkovú úľavu.

Onyx červený je kameňom sily a ochrany.

nastavenia VLASTNOSTI

  • Dvojitá nylonová niť
  • Korálky 108 ks sú jednotlivo viazané 
  • Priemer korálky je cca. 0,7 cm
  • Doplnený o červenú ozdobu - strapec
  • Celková dĺžka 63 cm
  • Dĺžka od krku cca 46 cm

Mála, alebo inak povedané japa mála (sanskrit: माला; Malá) je sústava korálok na šnúrke, má spravidla 108 korálok, alebo menší počet vždy deliteľný 9 (väčšinou 19, 21, 27, 54) a jednu guličku navyše. Často je ozdobená farebným strapcom.

Dodatočné parametre

Kategória: Mála korálky meditačné
Záruka: 2 roky
? Veľkosť: UNI
Farba: Biela, Červená
Typ: Polodrahokam

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

KVALITNÉ PODLOŽKY  A POMÔCKY NA JOGU, PILATES, MEDITAČNÉ POMÔCKY, ZA ROZUMNÉ CENY   bodhi_logo_new

Nemecká spoločnosť Bodhi-Bodynova sa zameriava sa na výrobu jogového vybavenia ako pomôcok a podložiek pre rôzne štýly jogy, meditačných vankúšov, bolstrov, vakov, kvádrov, blokov, popruhov, doplnkov ako relaxačné vankúšiky na oči, sošky, konvičky, prikrývky.  

V ponuke nájdete aj tovar určený napríklad na šiatsu, masáže, pilates a fitness. Rovnako ako značky oblečenia Bodhi Yamadhi a Niyama sa značka Bodhi zameriava predovšetkým na kvalitu produktov za dostupné ceny

Medzi najžiadanejšie podložky tejto značky vo Flexity ako aj Nemecku či Francúzsku patria Bodhi Phoenix a Bodhi Ecopro, ktoré sú dostupné v rôznych farbách, dĺžkach aj šírkach. Z meditačných vankúšov a bolstrov je obľúbená farebná kolekcia Maharaja.

Bodhi sa orientuje prednostne na prírodné materiály, ktoré neškodia životnému prostrediu, ani vášmu zdraviu a patrí medzi najväčších výrobcov v tomto segmente. Ako jedna z mála jogových spoločností svoje podložky Bodhi podrobuje testovaniu nezávislým inštitútom SGS na obsah škodlivých prísad (Eko-Tex Standard 100 EU).  

Flexity je oficiálnym distribútorom značky Bodhi na Slovensku aj v Česku.

Podobný produkt