doTERRA On Guard Esenciálny olej ochranná zmes 15 ml

doTERRA On Guard esenciálny olej ochranná zmes je jedinečnou zmesou olejov na podporu zdravej imunitnej funkcie.

 • podpora zdravia imunitnej infekcie
 • pomaranč, škorica, eukalyptus, rozmarín
 • eliminácia vírusov
Dostupnosť Dočasne vypredané
Možnosti doručenia
Kód: 9998/SED5
60,70 € 40,47 € / 10 ml
doTERRA On Guard Esenciálny olej ochranná zmes 15 ml
doterra on guard esencialny olej ochranna zmes 15 ml
Tip

doTERRA On Guard esenciálny olej ochranná zmes 15 ml

Ochranná zmes esenciálnych olejov doTERRA On Guard je jedinečná kombinácia olejov, ktoré podporujú zdravú imunitnú funkciu. Zmiešaním oleja z divokého pomaranča s klinčekom, škoricou, eukalyptom a rozmarínom táto zmes ponúka voňavú, prírodnú a účinnú alternatívu k syntetickým produktom na podporu imunity.

Niektoré z výhod používania On Guard zahŕňajú jeho jedinečnú arómu, ktorá z neho robí jednu z najuniverzálnejších olejových zmesí od doTERRA. Okrem toho je bezpečný na čistenie povrchov, ktoré prichádzajú do styku s potravinami, ako netoxický spôsob čistenia alebo na difúziu do vzduchu. On Guard je vynikajúci na elimináciu vírusov vďaka svojim účinným zložkám. Môže sa použiť na aromatické masáže alebo vnútorné použitie.

zachranne_koleso DOTERRA On Guard OLEJ POMÁHA PRI

 • Podporuje zdravú imunitnú funkciu
 • Obsahuje jedinečnú zmes prírodných olejov
 • Poskytuje voňavú a účinnú alternatívu k syntetickým produktom na podporu imunity
 • Možno použiť na čistenie povrchov, ktoré prichádzajú do styku s potravinami
 • Vynikajúci na likvidáciu vírusov
 • Bezpečné na vnútorné použitie alebo aromatické masáže

Je dôležité poznamenať, že tieto potenciálne výhody neboli presvedčivo dokázané vedeckým výskumom a na úplné pochopenie účinkov  esenciálneho oleja na ľudské zdravie sú potrebné ďalšie štúdie. Je tiež dôležité používať esenciálny olej opatrne, pretože u niektorých ľudí môže spôsobiť podráždenie pokožky a nemal by sa samostatne prehltnúť.

list VLASTNOSTI A ZLOŽENIE DOTTERA ESENCIÁLNEHO OLEJA On Guard

 • Objem: 15 ml
 • Zloženie: Esenciálne oleje zo šupky divokého pomaranča, púčikov klinčeka, kôry škorice, listu eukalyptu a listu/kvetu rozmarínu.

ziarovka POUŽITIE DOTTERA ESENCIÁLNEHO OLEJA

 • Použitie: externe, interne, aromaterapia
 • INHALÁCIA: Pre difúziu pridajte 3 - 4 kvapky do difuzéra.
 • VNÚTORNÉ POUŽITIEZrieďte jednu kvapku v 120 ml tekutiny.
 • VONKAJŠIE POUŽITIE: Na požadovanú oblasť naneste jednu až dve kvapky. Zrieďte s frakcionovaným kokosovým olejom doTERRA, aby ste minimalizovali citlivosť na kožu.

Vypočujte si náš podcast o aromaterapii:

Upozornenia a rady:

Esenciálny olej sa vo všeobecnosti považuje za bezpečný, ak sa používa v malých množstvách a ak sa používa podľa pokynov. Pri používaní esenciálneho oleja je však potrebné si uvedomiť niekoľko potenciálnych rizík:

Pri používaní esenciálnych olejov je dôležité postupovať opatrne a dôsledne dodržiavať návod na použitie, aby ste znížili riziko nežiadúcich reakcií. Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, liečite sa alebo podliehate lekárskej starostlivosti, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornými ušami a citlivými oblasťami. Vyhýbajte sa slnečnému žiareniu alebo UV žiareniu po dobu až 12 hodín po aplikácii produktu.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Zmesi esenciálnych olejov a Roll-on
Záruka: Dátum spotreby
Vôňa: Eukalyptus, Rozmarín, Škorica
Objem: 15 ml
Kategória: Aromaterapia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

ESENCIÁLNE OLEJE DOTERRAimages

Vitajte vo svete prírodných esenciálnych olejov značky doTERRA a zažite pocit ako vo wellness. Ako popredný výrobca čistých a účinných esenciálnych olejov sa doTERRA zaviazala priniesť silu prírody do vášho domova, aby zlepšila vašu fyzickú, emocionálnu a duševnú pohodu.

Rozsiahla produktová rada doTERRA zahŕňa širokú škálu čistých jednozložkových olejov, odborne namiešaných zmesí, doplnkov osobnej starostlivosti a ďalších produktov, všetkých starostlivo získaných z najlepších rastlín a bylín z celého sveta.

 • Od čistých esenciálnych olejov ako povzbudzujúca mäta, svieži citrón, upokojujúci levanduľový či liečivý čajovníkový olej až po rôzne zmesi olejov, odborne formulované na riešenie špecifických zdravotných problémov, ako je podpora dýchania, emocionálna rovnováha a podpora imunity.
 • V ponuke značky doTERRA nájdete tiež rad produktov osobnej starostlivosti, ako sú mydlá, šampóny a pleťové vody, vyrábané s esenciálnymi olejmi, aby poskytli jedinečný aromatický zážitok podobný kúpeľom.
 • Okrem produktov poskytuje doTERRA aj vzdelávanie a zdroje, ktoré vám pomôžu vyťažiť z olejov maximum. Informácie o tom, ako používať esenciálne oleje, ako aj recepty a tipy na ich začlenenie do každodennej rutiny.

Zažite rozdiel a objavte silu esenciálnych olejov značky doTERRA na vlastnej koži a začnite si užívať súkromný wellness s množstvom výhod, ktoré ponúka matka príroda.

POZRITE SI VIDEO DOTERRA - VIAC AKO LEN ESENCIÁLNY OLEJ:

Podobné produkty