doTERRA Frankincense Esenciálny olej kadidlo 15 ml

doTERRA Frankincense esenciálny kadidlový olej je jedným z najviac cenených a najvzácnejších olejov a často sa označuje za „kráľa“ esenciálnych olejov. Jeho utišujúce a skrášľujúce vlastnosti môžu pôsobiť omladzujúco na pleť a môžu pomáhať pri redukcii výskytu nedokonalostí pri vonkajšom použití.

 • utišujúce a skrášľujúce vlastnosti
 • hydratácia pokožky
 • podporuje upokojenie, pokoj a pohodu
Dostupnosť Dočasne vypredané
Možnosti doručenia
Kód: 60204661
122,70 € 81,80 € / 10 ml
doTERRA Frankincense Esenciálny olej kadidlo 15 ml
doterra frankincense esencialny olej kadidlo 15 ml
Tip

doTERRA Frankincense Esenciálny olej kadidlo 15 ml

doTERRA esenciálny kadidlový olej je jedným z najviac cenených a najvzácnejších olejov a často sa označuje za „kráľa“ esenciálnych olejov. Jeho utišujúce a skrášľujúce vlastnosti môžu pôsobiť omladzujúco na pleť a môžu pomáhať pri redukcii výskytu nedokonalostí pri vonkajšom použití.

 • Esenciálny olej doTERRA Frankincense je vyrobený zo zmesi prírodných ingrediencií, vrátane živice z Boswellia carterii, frereana a sacra.
 • Esenciálny olej má božskú vôňu, ktorá podporuje upokojenie a relaxáciu.
 • Esenciálny olej doTERRA Frankincense môžete použiť rôznymi spôsobmi, vrátane difúzie, lokálneho nanášania na pokožku alebo pridania do vody vo vani. Môže pomôcť podporiť pocit pokoja a pokoja.

zachranne_koleso DOTERRA FRANKINCENSE OLEJ POMÁHA PRI

 • Pocit uvoľnenia celého tela,
 • Hydratácia pokožky,
 • Pocit pokoja, uvoľnenia a rovnováhy.

Je dôležité poznamenať, že tieto potenciálne výhody neboli presvedčivo dokázané vedeckým výskumom a na úplné pochopenie účinkov  esenciálneho oleja na ľudské zdravie sú potrebné ďalšie štúdie. Je tiež dôležité používať esenciálny olej opatrne, pretože u niektorých ľudí môže spôsobiť podráždenie pokožky a nemal by sa samostatne prehltnúť.

list VLASTNOSTI A ZLOŽENIE DOTTERA ESENCIÁLNEHO OLEJA FRANKINCENSE

 • Objem: 15 ml
 • Zloženie: Živica z Boswellia carterii, frereana a sacra
 • Vôňa: teplá, korenistá, čistá

ziarovka POUŽITIE DOTTERA ESENCIÁLNEHO OLEJA

 • Použitie: externe, aromaterapia
 • VONKAJŠIE POUŽITIE - Na masáž - zmiešajte 5 kvapiek s 10 ml základového oleja. Na kúpeľ - zmiešajte 5 kvapiek s 5 ml základového oleja. Na parfumovanie - zmiešajte 1 kvapku s 10 kvapkami základového oleja

Vypočujte si náš podcast o aromaterapii:

Upozornenia a rady:

Esenciálny olej sa vo všeobecnosti považuje za bezpečný, ak sa používa v malých množstvách a ak sa používa podľa pokynov. Pri používaní esenciálneho oleja je však potrebné si uvedomiť niekoľko potenciálnych rizík:

Pri používaní esenciálnych olejov je dôležité postupovať opatrne a dôsledne dodržiavať návod na použitie, aby ste znížili riziko nežiadúcich reakcií. Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, liečite sa alebo podliehate lekárskej starostlivosti, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornými ušami a citlivými oblasťami. Vyhýbajte sa slnečnému žiareniu alebo UV žiareniu po dobu až 12 hodín po aplikácii produktu.

 

Spoznajte viac na tému Aromaterapia

Dodatočné parametre

Kategória: Esenciálne oleje do aroma difuzérov a aromaterapiu
Záruka: Dátum spotreby
Zdravotná téma: Koža, Psychika
Objem: 15 ml
Kategória: Aromaterapia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

ESENCIÁLNE OLEJE DOTERRAimages

Vitajte vo svete prírodných esenciálnych olejov značky doTERRA a zažite pocit ako vo wellness. Ako popredný výrobca čistých a účinných esenciálnych olejov sa doTERRA zaviazala priniesť silu prírody do vášho domova, aby zlepšila vašu fyzickú, emocionálnu a duševnú pohodu.

Rozsiahla produktová rada doTERRA zahŕňa širokú škálu čistých jednozložkových olejov, odborne namiešaných zmesí, doplnkov osobnej starostlivosti a ďalších produktov, všetkých starostlivo získaných z najlepších rastlín a bylín z celého sveta.

 • Od čistých esenciálnych olejov ako povzbudzujúca mäta, svieži citrón, upokojujúci levanduľový či liečivý čajovníkový olej až po rôzne zmesi olejov, odborne formulované na riešenie špecifických zdravotných problémov, ako je podpora dýchania, emocionálna rovnováha a podpora imunity.
 • V ponuke značky doTERRA nájdete tiež rad produktov osobnej starostlivosti, ako sú mydlá, šampóny a pleťové vody, vyrábané s esenciálnymi olejmi, aby poskytli jedinečný aromatický zážitok podobný kúpeľom.
 • Okrem produktov poskytuje doTERRA aj vzdelávanie a zdroje, ktoré vám pomôžu vyťažiť z olejov maximum. Informácie o tom, ako používať esenciálne oleje, ako aj recepty a tipy na ich začlenenie do každodennej rutiny.

Zažite rozdiel a objavte silu esenciálnych olejov značky doTERRA na vlastnej koži a začnite si užívať súkromný wellness s množstvom výhod, ktoré ponúka matka príroda.

POZRITE SI VIDEO DOTERRA - VIAC AKO LEN ESENCIÁLNY OLEJ:

Podobné produkty