Z dôvodu dovolenky bude v dňoch 22.-26.7.2024 predajňa zatvorená.

Sprievodca ako začať s jogou - história, základy, cviky, benefity a typy jogy

Joga patrí medzi najstaršie systémy na svete zjednocujúce telo, dušu a myseľ. Slovo joga (sanskritský kmeň: योग – jóga – IPA: [joːgə]; sanskritský nominatív: jógah; význam v sanskrite: „zapriahnutie/pripojenie (duše k bohu) pochádza zo sanskritu a znamená spojenie/zjednotenie. Všetky veci z nášho yoga eshopu si môžete osobne prevziať v Bratislave.

Rozhodli ste sa vyskúšať cvičenie jogy a potrebujete sa rýchlo zorientovať čo vlastne vás čaká a čo budete potrebovať? Pripravili sme pre vás prehľadný zoznam článkov, videí a našich odporúčaní kde začať. Poďme sa na ne pozrieť:

JOGA OD ZÁKLADOV - VŠETKO ČO POTREBUJETE VEDIEŤ

Vyskúšajte aj náš: JOGA KVÍZ

Spoznajte online joga marketplace:

4

Krátku ukážku joga cvikov nájdete v našom videu:

Môžete sa prihlásiť zdarma k odberu nášho seriálu o joge, kde každý deň dostanete jednu tému k základom jogy a prečo cvičiť jogu:

 

ZAČÍNAME S JOGOU: AKO SA VYBAVIŤ NA HODINU JOGY

Vo Flexity si dávame záležať na bohatých informáciách k produktom, sami ich testujeme, zbierame spätnú väzbu od ľudí a prinášame všetky tieto poznatky na našom eshope.

VIDEO: Čo potrebujete keď chcete začať s jogou

 

JOGA CVIKY:

Príklad jogovej hodiny - Hatha joga:

 

Ak by ste chceli mať hneď všetky informácie po ruke, odporúčame náš EBOOK, kde nájdete ešte viac informácií, cvičení, mantier a joga zostáv: