Sprievodca ako začať s jogou - história, základy, cviky, benefity a typy jogy

Joga patrí medzi najstaršie systémy na svete zjednocujúce telo, dušu a myseľ. Slovo joga (sanskritský kmeň: योग – jóga – IPA: [joːgə]; sanskritský nominatív: jógah; význam v sanskrite: „zapriahnutie/pripojenie (duše k bohu) pochádza zo sanskritu a znamená spojenie/zjednotenie. Všetky veci z nášho yoga eshopu si môžete osobne prevziať v Bratislave.

Rozhodli ste sa vyskúšať cvičenie jogy a potrebujete sa rýchlo zorientovať čo vlastne vás čaká a čo budete potrebovať? Pripravili sme pre vás prehľadný zoznam článkov, videí a našich odporúčaní kde začať. Poďme sa na ne pozrieť:

JOGA OD ZÁKLADOV - VŠETKO ČO POTREBUJETE VEDIEŤ

Krátku ukážku joga cvikov nájdete v našom videu:

Môžete sa prihlásiť zdarma k odberu nášho seriálu o joge, kde každý deň dostanete jednu tému k základom jogy a prečo cvičiť jogu:

 

ZAČÍNAME S JOGOU: AKO SA VYBAVIŤ NA HODINU JOGY

Vo Flexity si dávame záležať na bohatých informáciách k produktom, sami ich testujeme, zbierame spätnú väzbu od ľudí a prinášame všetky tieto poznatky na našom eshope.

Príklad jogovej hodiny - Hatha joga:

 

Ak by ste chceli mať hneď všetky informácie po ruke, odporúčame náš EBOOK, kde nájdete ešte viac informácií, cvičení, mantier a joga zostáv:

VIDEO: Čo potrebujete keď chcete začať s jogou

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie