Vita Juwel ViA Fitness sklenená fľaša s polodrahokamom 500 ml

Objavte ďalší level vo vašom živote s Vita Juwel drahokamovou vodou. Doprajte si dúšok čerstvej a vitálnej vody, nech ste kdekoľvek. Sklenená fľaša s dvoma otvormi, vyrobená z vysoko kvalitného prémiového skla dodávaná s vymeniteľným spodným dielom („gempod“) naplneným výberom pravým polodrahokamov (minerálov). Patentovaný „gempod“ sa vyrába ručne v rakúskych Alpách.

✓ ručne vyrobená v rakúskych Alpách
červený jaspis - magnezit - číry kremeň
✓ patentovaný dizajn

Dostupnosť Predaj ukončený
Možnosti doručenia
Kód: 17716
69,90 €
Vita Juwel ViA Fitness sklenená fľaša s polodrahokamom 500 ml
vita juwel via fitness sklenena flasa s polodrahokamom 500 ml
Tip
flexity yoga shop un "Garantujeme originalitu a kvalitu tovaru priamo od dodávateľa"

Vita Juwel ViA Fitness sklenená fľaša s polodrahokamom 500 ml

Objavte ďalší level vo vašom živote s VitaJuwel drahokamovou vodou. Doprajte si dúšok čerstvej a vitálnej vody, nech ste kdekoľvek. Sklenená fľaša s dvoma otvormi, vyrobená z vysoko kvalitného prémiového skla dodávaná s vymeniteľným spodným dielom („gempod“) naplneným výberom pravým polodrahokamov (minerálov). Patentovaný „gempod“ sa vyrába ručne v rakúskych Alpách.

Výhody Gemstone fliaš

Drahé kamene sa nemusia dávať priamo do vody. „Gempod“ chráni vodu pred možnými nečistotami kontaminovaných drahokamov a pred akýmikoľvek nežiadúcimi úlomkami. Už žiadne časovo náročné čistenie drahých kameňov. „Gempod“ ich udržiava žiarivé a lesklé. 

Ochrana životného prostredia

Ročne sa do plastových fliaš naplní 89 miliárd litrov vody. V Spojených štátoch sa používa 1 500 plastových fliaš za sekundu. 80 % týchto fliaš nie je recyklovaných. Tieto plastové fľaše sú vyrobené z ropy. Čoraz viac krajín na svete je zdevastovaných a znečistených vrtmi. Preprava balenej vody cez oceány a kontinenty lietadlami, loďami, vlakmi a nákladnými autami spotrebuje obrovské množstvo energie a zaťažuje naše životné prostredie. Začnite teraz myslieť zeleno a používajte sklenené fľaše, ktoré sa dajú naplniť.

nastavenia VLASTNOSTI A POUŽITIE

  • Materiál: telo fľaše - sklo, uzáver - nehrdzavejúca oceľ, polypropylén bez obsahu BPA, podložka - potravinársky silikón
  • Obsah: 500 ml
  • Hmotnosť: 835 g
  • Počet v balení: 1 kus
  • Použitie na vodu
  • Sklenené telo fľaše je vhodné do umývačky riadu, veko a gempod umývajte ručne, pred čistením gempod rozoberte
  • Červený jaspis - magnezit

Červený jaspis - magnezit - číry kremeň (horský krištáľ)

Spolu s cvičením a dobre vyváženou stravou nič nepodporí aktívny životný štýl lepšie ako čerstvá a čistá voda. Začnite, obujte si bežecké topánky a naplňte si fľašu s drahokamovou vodou. Použite túto špeciálnu zmes so žiarivým červeným jaspisom, pevným magnezitom a čistým horským krištáľom a podporte svoj pitný režim ešte intenzívnejšie.

*Tieto informácie neboli vedecky dokázané; vychádzajú zo skúseností užívateľov a terapeutov. Akékoľvek načrtnuté liečivé vlastnosti v žiadnom prípade nenahrádzajú diagnostiku alebo liečbu kvalifikovaným terapeutom alebo lekárom.

Dodatočné parametre

Kategória: Nerezové, sklenené flaše a termosky
Záruka: 2 roky
Materiál: Sklo
Objem: 500 ml
Kategória: Čaje, poháre, fľaše

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

DUCHOVNÉ PRODUKTY PRE NEW AGE, JOGU, FENG SHUI A MEDITÁCIU.phoenix

Phoenix Import je dodávateľ duchovných produktov, produktov new age, jogy, meditácie a životného štýlu. Pripisuje dôležitosť udržateľnému a zodpovednému podnikaniu, čo vyjadruje okrem iného aj tým, že obchodné procesy sú udržateľnejšie. Percento z ročných ziskov venuje charitatívnym organizáciám.

Podobné produkty

vyr 334516x bodhi isolierte trinkflasche edelstahl sammelbild
Tip
14,90 €
+ ďalšie
516BW
5161x yoga lifestyle bodhi isolierte trinkflasche edelstahl gross blume des lebens sammelbild linie
Tip
19,90 €
+ ďalšie
5161BW