MEINL Sonic Energy Harmonic Art Handpan - Tuning: E, G, B, C, D, E, F#, G (HD2)

Kód: 5210
€300
Predaj ukončený

MEINL Sonic Energy Harmonic Art Handpan - Tuning: E, G, B, C, D, E, F#, G (HD2) je ručne vyrobené majstrovské dielo z kvalitnej ocele, ktoré Vám zaručí harmonické a vyvážené spojenie.

PREDAJ_UKONCENY_SK

Detailné informácie

Podrobný popis

MEINL Sonic Energy Harmonic Art Handpan - Tuning: E, G, B, C, D, E, F #, G (HD2) je ručně vyrobené mistrovské dílo z kvalitní oceli, které Vám zaručí harmonické a vyvážené spojení.

Súčasťou je taška - vyrobená z odolného nylonu, syntetická kožušina vo vnútri pre extra ochranu, polstrované popruhy na batoh a pohodlnú prepravu.
MEINL Sonic Energy Harmony Art Handpan nástroje sú ručne vyrábané zo špičkovej nemeckej ocele. Tento materiál bol vybraný tak pre svoju schopnosť ručného spracovania, ako aj pre jeho silu držať ladenie. Tieto nástroje sú vyrobené tak, aby vydržali celý život. Harmonic Art Handpan produkuje číre a čisté tóny. Tón je príjemný, upokojujúci a relaxačný a môže byť použitý v rôznych nastaveniach pre výkon a terapiu. Každý z nich je naladený na stredný tón a sedem dodatočných tónov, ktoré umožňujú hráčovi pracovať v hudobnom meradle ako sólový inštrumentalista a aj so skupinou.

nastavení VLASTNOSTI

- Ručne vyrobené majstrovské dielo
- Čistý mäkký zvuk s dlhou životnosťou
- Harmonické a vyvážené spojenie
- Ladenie: E, G, B, C, D, E, F #, G
- Ochranný kryt vyrobený z odolnej ľahkej ocele

Rozmer: 21 1/2" priemer, 10" výška

Materiál: Kvalitná oceľ

 

Dodatočné parametre

Kategória: Bubny a perkusie
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 13

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Meinl

MEINL Sonic Energy je súbor nástrojov, ktoré podporujú naše spojenie so zážitkom tela, mysle a energie ako jeden celok. Mnoho lekárov a terapeutov v odvetví zdravotníctva a wellness používa tieto nástroje na zvládanie stresu, zmiernenie úzkosti, nespavosť, depresiu, návykové zotavenie, zvládanie bolesti, atď. V ponuke nájdete tibetské misy, gongy, paličky pre tibetské misy, bubny a iné doplnky.