MEINL Sonic Energy Zen set spievajúcich mís 3 ks

Meinl Sonic Energy Zen Singing Bowls sú vytvorené podľa japonských spievajúcich mís. Vďaka svojmu jemnému, čistému zvuku sa spievajúce misy Zen často používajú v oblasti hlavy. Zen misy sú obzvlášť vhodné ako zvukový signál pri začatí a ukončení meditácie.

 • vyrobené podľa japonských tradičných mís
 • vrátane jednej paličky na udieranie, krytov a plstených podložiek
 • ideálne ako signál pri začatí a ukončení meditácie.
Dostupnosť Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
29.5.2024
Možnosti doručenia
Kód: SBZ1
149,90 €
MEINL Sonic Energy Zen set spievajúcich mís 3 ks
MEINL Sonic Energy Zen Singing Bowl Set 3 teilig SBZ1 28e8aeb
Tip

MEINL Sonic Energy Zen set japonských spievajúcich mís - 3 ks

 oficialny-distributor-en.loGarantujeme originalitu a kvalitu

Meinl Sonic Energy Zen Singing Bowls sú vytvorené podľa japonských spievajúcich mís. Vďaka svojmu jemnému, čistému zvuku sa spievajúce misy Zen často používajú v oblasti hlavy. Zen misy sú obzvlášť vhodné ako zvukový signál pri začatí a ukončení meditácie. Okrem toho sú vhodné na použitie v oblasti hornej časti hlavy kvôli ich centrovanému zvuku, ktorý nie je bohatý na podtóny.

Zen misy svojim tvarom pripomínajú čínsky čajník a sú odliate zo špeciálnej zliatiny s lesklým povrchom. To sa odráža aj na ich obzvlášť jasnom a čistom zvuku. 

Sada obsahuje tri malé Zen spievajúce misky s plstenými podložkami, vreckami na uskladnenie a jednu paličku s gumovou hlavicou na udieranie mís.

Doprajte si zvukový wellness u seba doma. Alikvotné tóny sú pre našu psychiku aj telo liečivé a pomáhajú nám dostať myseľ do prítomného okamihu. Všetko podstatné sa deje práve v tomto momente. Prineste si viac pokoja do života s tibetskými misami. Počas meditácie alebo cvičenia mindfulness sa môžete sústrediť na rezonančný tón po dlhú dobu, sledovať odkiaľ a ako zvuk prichádza, čím zbystríte svoje zmysly.

editovat  VLASTNOSTI MÍS A PRÍSLUŠENSTVA

 • Priemer: 7 cm, 9 cm, 10 cm
 • Hmotnosť: 170 g, 240 g, 340 g (váha može mať isté odchylky)
 • Materiál: špeciálna zliatina s lesklým povrchom
 • MEINL sa úplne vyhýba lacným materiálom, ktoré by mohli misy kontaminovať. Odráža sa to v ich obzvlášť čistom zvuku.
 • Obsah balenia: 3 ks Zen misy 7 - 10 cm, 3 ks plstené podložy, 3 ks vrecká na uskladnenie, 1 ks palička s gumovou hlavicou na udieranie

POZRITE SI VIDEO PRE ZENOVÉ SPIEVAJÚCE MISY:

hviezda_2 ÚČINKY TIBETSKÝCH MÍS NA ORGANIZMUS

Spievajúce misy slúžia na harmonizáciu celého organizmu človeka aj priestoru. Pre svoje početné pozitívne účinky sa používanie mís v posledných rokoch stáva čoraz populárnejšou metódou, ako uniknúť z hektického tempa každodenného života a nájsť rovnováhu. 

Misy uvoľňujú napätie v zablokovaných miestach, pôsobia relaxačne a liečivo na telo aj myseľ, vyrovnávajú hemisféry a obnovujú energiu v orgánoch. Misy sú vibroakustické hudobné nástroje a pôsobia ako na vodu v tele tak aj na naše zmysly. Spievajúcu misu môžete použiť kontaktne na telo alebo bez kontaktu v blízkosti tela.

Verí sa, že používanie spievajúcich mís môže mobilizovať vlastné samoliečiace sily tela a jemne rozpúšťať každodenné stresy a nečistoty.

 • Pomáhajú zmierniť stres a znižujú úzkosť.
 • Zlepšujú sústredenie, sú užitočné pre študentov alebo pre prax relaxácie a meditácie.
 • Vyvažujú mozgové hemisféry.
 • Pomáhajú harmonizovať čakry.
 • Pomáhajú vyvážiť endokrinný systém.
 • Pomáhajú pri šumení v ušiach.
 • Zlepšujú kreativitu.

Upozornenie: Tehotné ženy a deti do 3 rokov by mali pracovať s misami len pod dohľadom odborníka. Neodporúča sa kontaktná terapia a silný zvuk.

VIDEO: Základy ako hrať na tibetskú misu a časté chyby:

Hrať na meditačnej mise môžeme rukou, mažiarom, plstenou paličkou, drevenou paličkou alebo kladivkom pre pestrú paletu zvukov a tónov. 

Zaujíma vás viac k soundhealingu? Preskúmajte naše články: Nákupný poradca k výberu liečivých nástrojov 

Dodatočné parametre

Kategória: Tibetské spievajúce misy
Záruka: 2 roky
Priemer: 7-15 cm
Typ: Strojovo vyrábaná
Balenie: S príslušenstvom
Príslušenstvo: Palica, plstený kruh
Kategória: Tibetské misy

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

MEDITAČNÉ SPIEVAJÚCE MISKY, PERKUSIE, GONGY, BUBNY, TERAPEUTICKÉ LADIČKY, ČINELY, KALIMBY A OSTATNÉ HUDOBNÉ NÁSTROJEImprint - Meinl Sonic Energy

MEINL Sonic Energy je súbor nástrojov, ktoré podporujú naše spojenie so zážitkom tela, mysle a energie ako jeden celok. Mnoho lekárov a terapeutov v odvetví zdravotníctva a wellness používa tieto liečivé hudobné nástroje na zvládanie stresu, zmiernenie úzkosti, nespavosť, depresiu, návykové zotavenie, zvládanie bolesti, atď. 

MEINL Sonic Energy - to sú tibetské misy, gongy, paličky pre tibetské misy, bubny, terapeutické ladičky, didgeridoo, kalimby a iné doplnky.

MEINL je popredný nemecký výrobca hudobných nástrojov a terapeutických hudobných nástrojov predávaných po celom svete. Tieto výrobky sa vyznačujú vysokou kvalitou a jedinečným dizajnom.

Prečítajte si: 

PORADCA VÝBEROM ZVUKOVEJ TERAPIE

ZÁKLADY AKO HRAŤ NA TIBETSKÉ ZVUKOVÉ MISY: TECHNIKY PRE ZAČIATOČNÍKOV

Podobné produkty