Aroflora čistič pre elektrické difuzéry 30 ml

Čistič pre rozprašovače esenciálnych olejov. Pravidelné používanie tohto čističa zaisťuje dlhú životnosť difuzéra. V prípade pretrvávajúceho prachu alebo nečistôt rozptyľujte túto zmes 15 min, aby sa nečistoty mohli rozpustiť.

  • vyrobený vo Francúzsku
Dostupnosť Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
29.5.2024
Možnosti doručenia
Kód: 998R39M63
10,50 €
Aroflora čistič pre elektrické difuzéry 30 ml
nettoyant pour diffuseurs ultrasoniques Veľká
Tip Bestseller

Aroflora čistič pre elektrické difuzéry 30 ml

Tento čistič jednoducho rozptyľuje namiesto éterických olejov a efektívne čistí vaše sklenené nádoby. Môžete ho použiť medzi difúziami dvoch rôznych éterických olejov, aby ste zabránili zmiešaniu zápachov. Tento čistič sa tiež používa, keď éterický olej zaschol na dne sklenenej nádoby, ktorý tam zostal príliš dlho bez toho, aby bol použitý.

Prirodzená antibakteriálna sila čističa z neho robí ideálnu voľbu pre zdravé rozptýlenie v každej miestnosti domu. Čistič sa dodáva v 30 ml recyklovateľnej fľaštičke z jantárového skla s uzáverom na kvapkanie pre jednoduché použitie.

Ako používať čistič pre elektrické difúzery:

  • Nalejte 30 kvapiek do prázdneho difuzéra, pridajte 30 ml vody a jemne premiešajte, aby ste namočili okraje misky. Čistič nechajte pôsobiť 10 minút, potom opláchnite vodou.
  • Účinok čističa na vodny kameň pomáha udržiavať optimálnu difúziu aj pri tvrdej vode.

VLASTNOSTI:

Objem: 30 ml.

Zloženie: Denaturovaný alkohol, kyselina octová, éterické oleje (p-menta-1,3-dién, cineol a p-menta-1,4(8)-dién)

 

Upozornenie:

Pri používaní čističa sú dôležité bezpečnostné opatrenia. Uchovávajte ho mimo dosahu detí, tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov zapálenia. Nefajčite a nádobu udržujte tesne uzavretú.

Ak sa čistič dostane do kontaktu s pokožkou, jemne ju umyte veľkým množstvom mydla a vody. Ak sa dostane do očí, niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou, vyberte kontaktné šošovky (ak sú nasadené a dajú sa ľahko použiť) a pokračujte vo vyplachovaní.

Čistiaci prostriedok je horľavá kvapalina a výpary, môžu spôsobiť podráždenie pokožky a očí a môže spôsobiť alergickú reakciu.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Aromalampy a elektrické aroma difúzery
Kategória: Aromaterapia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

KVALITNÉ AROMA DIFUZÉRY RÔZNYCH TVAROV, VEĽKOSTÍ A MATERIÁLOV - DIFUZÉRY DO AUTA, KÚPEĽNE, DO BYTU, ČI KANCELÁRIE A AROMA OLEJEHome - Essential Oils Diffusers

Kvalitné ultrasonické difuzéry, nebulizéry, difuzéry so svetelným efektom, s pripojením na bluetooth, do auta, do počítača či do kúpeľne.

Váš domov či kancelária už nikdy nebude fádna a neútulná. Vyberte si ten svoj a začnite s aromaterapiou ihneď.

Francúzska značka Innobiz predstavuje 10 rokov výskumu a odborných znalostí v oblasti difúzie éterických olejov a aromaterapie. Okrem účinnosti a odolnosti vytvárajú difuzéry éterického oleja Innobiz dizajnéri s ohľadom na prírodu a životné prostredie, to znamená, že difuzéry sú navrhnuté s čistými líniami a sú vyrobené z ušľachtilých materiálov, ako je sklo, keramika, drevo a porcelán. 

Flexity je oficiálnym distribútorom značky Innobiz na Slovensku.

Prečítajte si:

ZÁKLADNÉ VECI, KTORÉ BY STE MALI VEDIEŤ O ELEKTRICKÝCH AROMA DIFUZÉROCH

Podobné produkty