Maharishi Ayurveda Ayush Kwath Tea ajurvédsky bylinkový a koreninový čaj 100 g

Maharishi Ayurveda Ayush Kwath Tea je vzácna ajurvédska čajová zmes cenných ajurvédskych bylín a korenín, ako je tulsi, škorica, zázvor a čierne korenie. Ayush Kwath je tiež nevyhnutný posilňovač imunity, ktorý bojuje proti infekciám, pôsobí antibakteriálne a antivírusovo.

 • Dóša: Pitta
 • má hrejivé vlastnosti
 • podporuje tráviaci oheň Agni
Dostupnosť Dočasne vypredané
Možnosti doručenia
Kód: 9659
16,90 € 1,69 € / 10 g
Maharishi Ayurveda Ayush Kwath Tea ajurvédsky bylinkový a koreninový čaj 100 g
Ayush Kwath Tea Maharishi 100g
Tip

Maharishi Ayurveda Ayush Kwath Tea ajurvédsky bylinkový a koreninový čaj 100 g

maharishi ayurveda logoGarantujeme originalitu a kvalitu

Maharishi Ayurveda Ayush Kwath Tea je vzácna ajurvédska čajová zmes cenných ajurvédskych bylín a korenín, ako je tulsi, škorica, zázvor a čierne korenie. Ayush Kwath je posilňovač imunity, ktorý bojuje proti infekciám, pôsobí antibakteriálne a antivírusovo.

Receptúra ​​ajurvédskej zmesi Ayush Kwath má hrejivé vlastnosti, ktoré sa odporúčajú najmä v chladnom počasí a pri zmene ročných období. Podporuje tráviaci oheň Agni.

Čaj má jemne korenistú chuť. V závislosti od chuti a preferencie si Ayush Kwath môžete vychutnať aj s trstinovým cukrom, hrozienkami alebo citrónovou šťavou.

list VLASTNOSTI A ZLOŽENIE ZMESI

 • Obsah: 100 g
 • Forma: hrubo namletá zmes
 • Návod na prípravu: Uvarte čajovú lyžičku čajovej zmesi Ayush Kwath, prefiltrujte a pite 1 - 2 x denne
 • Najnižšia odporúčaná dávka: 3 g
 • Najvyššia odporúčaná dávka: 6 g/denne
 • Zloženie 3g/6g: Bazalka indická, posvätná Tulsi (lat. Ocimum sanctum) 1333/2666 mg, Cejlónska škorica Dalchini (lat. Cinnamom zeylanicum) 666/1333 mg, Zázvor Sunthi (lat. Zingiber officinale) 666/1333 mg, Čierne korenie Mirch (lat. Piper nigrum ) 333/666 mg.
 • Krajina pôvodu: poľnohospodárstvo mimo EU
 • Skladovanie: Skladujte na suchom mieste.

Upozornenie:

Doplnok stravy nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Skladujte pri izbovej teplote mimo dosahu detí. Nezmrazujte. Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. 

Podľa súčasnej legislatívy EU pri bylinkách a bylinných produktoch sa nesmú uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by mohli vzbudiť dojem zdravotného, alebo liečebného účinku bylín. Nesmie sa uvádzať vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

Neviete aký ste typ? Zistite to pomocou nášho konštitučného testu: AJURVÉDSKY TEST

Dodatočné parametre

Kategória: Jogínske a ajurvédske čaje
Záruka: Dátum spotreby
Zdravotná téma: Antibakteriálne účinky, Imunita, Protizápalové účinky, Trávenie
Obsah: 100 g
Dóša: Pitta
Kategória: Čaje, poháre, fľaše

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

AJURVÉDSKE POTRAVINOVÉ DOPLNKY, AJURVÉDSKE ZUBNÉ PASTY, VÝŽIVOVÉ DOPLNKY

Maharishi Ayurvéda je komplexná indická ajurvédska značka ponúkajúca výživové doplnky, potraviny aj telovú a pleťovú kozmetiku. Cieľom Maharishi výživových doplnkov je holisticky vyvážiť dóše, prírodná kozmetika Maharishi Ayurveda je vyrobená podľa tradičných receptúr a poskytuje optimálnu starostlivosť o pokožku a vlasy.

Misiou značky Maharishi Ayurveda je vytvoriť spoločnost bez chorôb, udržiavať zdravie zdravých, liečiť chorých a nie propagovať ajurvédu ako takú.

 • Vytvorenie rovnováhy v 3 dóshach.
 • Rovnováha v 13 tráviacich ohnňoch.
 • Rovnováha v tvorbe tkanív.
 • Rovnováha v procese odstraňovania škodlivín.
 • Blaženosť na úrovni všetkých zmyslov, mysle a átma (myseľ, telo a duša).

Hodnoty Maharishi Ayurveda

Sila prírody – V Maharishi Ayurveda používajú len tie najlepšie prírodné zdroje a najvhodnejšie procesy na zvýšenie ľudskej vitality. Podporujú a udržanie samotnej životnej sily prostredníctvom sily prírody.

V Maharishi Ayurveda sú pokrokoví a skutočne rozumejú jedinečným problémom modernej doby a veku. Ich empatia pramení z vrodenej schopnosti porozumieť ľudskému životu a tomu, čo si vyžaduje.

Odbornosť Maharishi Ayurveda pramení z jej najhlbšieho pochopenia ajurvédskych praktík a ich profesionálnej aplikácie smerom k tomu, aby bol život holistický a lepší.

Podobné produkty