COVID-UPDATE: Osobné nákupy na prevádzke sú momentálne pozastavené. Dopredu zaplatené objednávky je možné prebrať.

Gaiam Restore Textured Roller textúrovaný valec na pilátes a fasciálnu masáž 45 cm

Kód: 63443
€38,90
Dočasne vypredané
Môžeme doručiť do:
16.6.2021

Gaiam Restore Textured Roller penový valec na fasciálnu masáž, Pilátes aj fitness so špeciálnou štruktúrou stimuluje svalové vlákna, fascie a energetické body. Je to mimoriadne užitočný nástroj pre prácu na svaloch aj fascii (prepojená sieť tkaniva, ktorá prebieha po celom tele). Môže byť použitý na masáž, zmäkčovanie a uvoľnenie fascie a svalov na nohách, chodidlách a dolnej časti chrbta . Pravidelné používanie pomáha uvoľniť svalové napätie a môže pomôcť minimalizovať bolesť, či svalovicu po tréningu. 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

gaiam-logo

Gaiam Restore Textured Roller penový valec na fasciálnu masáž, Pilátes aj fitness so špeciálnou štruktúrou stimuluje svalové vlákna, fascie a energetické body. Je to mimoriadne užitočný nástroj pre prácu na svaloch aj fascii (prepojená sieť tkaniva, ktorá prebieha po celom tele). Môže byť použitý na masáž, zmäkčovanie a uvoľnenie fascie a svalov na nohách, chodidlách a dolnej časti chrbta . Pravidelné používanie pomáha uvoľniť svalové napätie a môže pomôcť minimalizovať bolesť, či svalovicu po tréningu. 

Či už tvrdo pracujete alebo tvrdo trénujete, zaslúžite si ošetrenie celého tela. Ľahko štruktúrovaný povrch 45 cm textúrovaného penového valca od Gaiam poskytuje na konci dlhého namávaho dňa niečo navyše. Obrovskú úľavu pre ktorúkoľvek časť vášho tela. Mierna textúra stimuluje svaly, aby sa váš krvný obeh hýbal a tíši bolestivosť, uvoľňuje napätie a zlepšuje pohyblivosť.

Využitie Restore Textured Rollera:

Fascia Roller je mimoriadne užitočný nástroj pre prácu na svaloch a fasciách (prepojená sieť tkaniva, ktorá prebieha po celom tele). Môže sa používať na masáž, zmäkčovanie a uvoľnenie fascie a svalov na nohách, ramenách, chrbte a zadných stenách, cvičenie pilátes aj pre fitness. Pravidelné používanie pomáha uvoľniť svalové napätie a môže pomôcť minimalizovať bolesť, bolesť svalov po tréningu.


editovat ROZMERY

  • dĺžka 45 cm
  • priemer 15 cm

 nastavenia VLASTNOSTI

  • Materiál: EVA pena (uzavretá bunčná štruktúra)
  • Farba: sivá mramorovaná
  • ľahký, prenosný s textúrovaným popvrchom pre ešte lepšiu masáž

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Masážne a akupresúrne pomôcky
Záruka: 2 roky
Dĺžka: 45 cm
Farba: Sivá
Priemer: 15 cm
Typ: Roller

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Gaiam

                                                                                                                             

Chceme urobiť viac, viac pomáhať, žiť viac, byť aktívnejší. Myšlienka, že musíme byť dokonalí vo všetkom, čo robíme nás niekedy drží späť. Takže v Gaiam sa snažíme prijať každú časť nášho dokonale nedokonalého ja najmä pokiaľ ide o jogu. Preto pre vás vyrábame produkty na jogu, fitness a wellness. V ponuke nájdete podložky na jogu, bloky, tašky na jogu, bolstre a mnoho ďaľších doplnkov.