Zoznámte sa so značkou Gaiam pre jogu fitness a wellness

Gaiam (čítaj ako „GUY-um“) je fúziou pojmov „Gaia“ - mena bohyne starogréckej Matky Zeme - a „Ja som“. Znamená to zhruba „Ja som Zem“ a má za cieľ navodiť pocit krásnej vzájomnej prepojenosti všetkých vecí. V Gaiame veria, že živením, ochranou a rešpektovaním Zeme a všetkých a všetkého, čo tu existuje, obohacujeme naše vlastné životy a životy budúcich generácií.

MISIA YOGA ZNAČKY GAIAM

joga znacka gaiam

"Našim poslaním je využívať naše postavenie ako popredná značka životného štýlu, aby jóga, fitnes a wellness boli prístupné všetkým."

Chceme urobiť viac - viac pomáhať, žiť viac, byť aktívnejší. Myšlienka, že musíme byť dokonalí vo všetkom, čo robíme, nás niekedy drží späť. Takže v Gaiam sa snažíme prijať každú časť nášho dokonale nedokonalého ja - najmä pokiaľ ide o jogu. Preto pre vás vyrábame joga, fitnes a wellness produkty či už ste začiatočník alebo expert. Pre každého z vás.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie