Poštovné a doprava

Tovar doručujeme prostredníctvom Slovenskej pošty, kuriérskej služby DHL alebo Zásielkovne. Ak si vyberieš kuriérsku službu DHL, tá sa postará o to, aby si mal svoju zásielku doručenú načas a bez komplikácií prostredníctvom SMS-ky, ktorú dostaneš a s kuriérom sa môžeš telefonicky dohodnúť aj na presnom čase doručenia. Ak chceš zmeniť lokalitu pre doručenie, je najlepšie to spraviť čo najskôr po objednávke, pretože každý kuriér má svoj rajón v ktorom rozváža tovar a pri nečakanej zmene adresy sa môže k tebe tvoj balík dostať z logistických dôvodov neskôr ako bolo plánované. Tovar, ktorý máme na sklade je zvyčajne doručený do 2-3 pracovných dní. Sľubujeme, že tovar nebudeme u nás po prijatí objednávky a uhradení platby zbytočne zadržiavať a pošleme ho na cestu k tebe čo najskôr. Zvyčajne tovar expedujeme v pracovné dni okolo 11-tej hodiny doobeda. 


Výška poštovného závisí od spôsobu dopravy a hmotnosti.

 

Spôsob dopravy

do 5 kg

do 10 kg

nad 75 €

Slovenská pošta - balík na adresu

2,6 €

3,4 €

Zdarma

Slovenská pošta - balík na poštu

1,9 €

2,6 €

Zdarma

DHL

3,65 €

3,8 €

Zdarma

Zásielkovňa

1,6 €

3,1 €

Zdarma

Zásielkovňa Expresný večerný kuriér

1,85 €

3,1 €

Zdarma

Zásielkovňa Doručenie na adresu zákazník*

3,45 €

5,6 €

Zdarma

 *Doručenie na adresu so Zásielkovňou je spoplatnené do 1 kg 2,85 € a v rozmedzí 1-3 kg 3,1 €.

 

Uvedené ceny platia iba pre odoslanie obyčajných zásielok na Slovensko a pri poslaní celej objednávky v jednej zásielke. Pri rozdelení objednávky a jej poslaní vo viacerých zásielkach môže byť celkové poštovné vyššie. Ceny poštovného sú uvedené vrátane DPH. 

K uvedeným sumám neúčtujeme žiadne ďalšie poplatky. Balné neúčtujeme, bez ohľadu na hodnotu tvojej objednávky či počet objednaných kusov.

 

- Zásielkovňa (dodanie do 2 pracovných dní od expedície tovaru)

Svoju objednávku si môžeš vyzdvihnúť  na viac ako 132 miestach na Slovensku (overiť si miesto výberu). Platiť môžeš klasicky bankovým prevodom, kartou online cez GoPay alebo v hotovosti priamo na pobočke Zásielkovne. Pozor na odberných miestach Zásielkovne platby kartou neakceptujúViac info o Zásielkovni.  

 

- Kuriérska služba DHL (dodanie do 1-2 pracovných dní od expedície tovaru)


Kuriér ti prinesie tovar priamo domov alebo do práce (túto možnosť odporúčame počas pracovného týždňa :)) . Pred dodaním tovaru ťa kuriér bude informovať cez SMS a môžeš sa s ním dohodnúť na čase doručenia, ktorý ti bude najlepšie vyhovovať. V prípade, že ťa kuriér nezastihne prvýkrát, druhý pokus o doručenie je zdarma.  

 

- Slovenská Pošta - balík na adresu alebo na poštu

Ide o doručenie prostredníctvom Slovenskej pošty na odovzdávacie miesto podľa adresy uvedenej na balíku alebo adresnom štítku pri doručení na adresu. Pri výbere doručenia balíku na poštu bude zásielka uložená na najbližšej pošte podľa miesta bydliska. Lehota prepravy je druhý pracovný deň po dni expedície tovaru.

 

 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.