Bonpilates

Bonpilates stroje a vybavenie pre Pilates štúdiobonpilates reformer

História Bonpilates

Bonpilates je popredná značka vo svete pilatesu, ktorá bola založená s víziou zmeniť spôsob, akým ľudia pristupujú k svojmu zdraviu. S bohatou históriou zakorenenou v inováciách a vášni pre pohyb, Bonpilates umožňuje jednotlivcom dosiahnuť ich ciele v oblasti zdravia a wellness od svojho vzniku. 

Bonpilates vytvára a vyvíja svoje produkty vďaka rozsiahlym skúsenostiam ľudí, ktorí tvoria tím, s plným vedomím potrieb trhu a vyrába produkty, ktoré sa dokonale prispôsobia konečným užívateľom, a nie naopak.

BONPILATES sa v súčasnosti spolieha na programy výskumu a vývoja, ktoré sú schopné odhaliť nedostatky a priniesť profesionálne riešenia do sveta metódy Pilates.

Vybavenie Bonpilates je navrhnuté tak, aby bolo všestranné a užívateľsky prívetivé, aby vyhovovalo potrebám začiatočníkov aj pokročilých. Naše inovatívne prístroje, ako sú Reformery, stoličky a sudy, poskytujú cielený odpor a podporu pre širokú škálu cvičení. Či už sa zameriavate na stabilizáciu jadra, tonizáciu svalov alebo rehabilitáciu, vybavenie Bonpilates ponúka nekonečné možnosti pre náročné a efektívne tréningy.

Obľúbené produkty pre Pilates štúdio:

  • Bonpilates Reformer Pro: Špičkový Reformer s nastaviteľným odporom a hladkým kĺzavým pohybom, ideálny na precvičenie celého tela.
  • Stolička Bonpilates Wunda: Všestranná a kompaktná stolička, ktorá kombinuje silový tréning a balančné cvičenia pre komplexné cvičenie Pilates.
  • Bonpilates Barrel Set: Sada vysokokvalitných sudov navrhnutých na zlepšenie držania tela, vyrovnania chrbtice a flexibility, ideálne pre domáce aj štúdiové použitie.
  • Bonpilates Jump Board: Prídavné zariadenie pre Reformer, ktoré pridáva kardiovaskulárny prvok do vašej rutiny Pilates, zvyšuje spaľovanie kalórií a silu nôh.

V Bonpilates sa venujeme poskytovaniu výnimočného vybavenia Pilates, ktoré prináša radosť, transformáciu a optimálny výkon do vášho cvičenia. Preskúmajte našu rozsiahlu škálu produktov a odomknite plný potenciál svojej cesty Pilates s Bonpilates.

bonpilates

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom
tabla salto contemporaneo aluminio ok
Bonpilates Jump Board
Vyžiadať cenovú ponuku
225 €
81000173
bonpilates
3 429 €
81000020

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom