Peak Pilates

>> Pozrieť ponuku Pilates strojov

O značke: 

Peak Pilates je renomovaná značka, ktorá ponúka prémiové vybavenie, komplexné vzdelávanie a inovatívne riešenia pre nadšencov Pilates na celom svete. S odkazom trvajúcim desaťročia si Peak Pilates získal povesť excelentnosti a spoľahlivosti a stal sa dôveryhodnou značkou vo svete Pilatesu.

Peak Pilates, založený na princípoch kvality, remeselného spracovania a inovácií, sa venuje poskytovaniu špičkového vybavenia Pilates, ktoré spája funkčnosť s eleganciou. Od Reformerov a Cadillacov až po stoličky a barrely, každý kus je starostlivo navrhnutý a vyrobený tak, aby vyhovoval rôznym potrebám Pilates štúdií, fitness centier, rehabilitačných zariadení a domácich nadšencov.

Okrem výnimočného vybavenia ponúka Peak Pilates širokú škálu vzdelávacích a certifikačných programov navrhnutých tak, aby inštruktorom poskytli vedomosti a zručnosti potrebné na to, aby vynikli vo svojej praxi. Tieto programy, vedené skúsenými pedagógmi, pokrývajú všetko od anatómie a biomechaniky až po vyučovacie metodológie, čím zaisťujú, že inštruktori sú dobre vybavení na poskytovanie bezpečných, efektívnych a transformačných skúseností s pilates svojim klientom.

Žiadne produkty značky Peak Pilates sa nenašli...