Innobiz Ventilia aróma difuzér na báze ventilácie vzduchu

Innobiz Ventilia aróma difuzér difúzuje vôňu pomocou studenej ventilácie. Vďaka režimu difúzie vzduchu bez použitia tepla si aromatické molekuly zachovávajú svoju čistotu. Tento difuzér je skutočným dekoratívnym predmetom. Poteší ako začiatočníkov, ktorí chcú používať esenciálne oleje ako prírodný osviežovač vzduchu, tak aj skúsenejších vyznávačov aromaterapie.

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
29.5.2024
Možnosti doručenia
Kód: 925
56,90 €
Innobiz Ventilia aróma difuzér na báze ventilácie vzduchu
Innobiz Ventilia aróma difuzér na báze ventilácie vzduchu
Tip

Innobiz Ventilia aróma difuzér na báze ventilácie vzduchu

Innobiz Ventilia aróma difuzér difúzuje vôňu pomocou studenej ventilácie. Vďaka režimu difúzie vzduchu bez použitia tepla si aromatické molekuly zachovávajú svoju čistotu. tento difuzér je skutočným dekoratívnym predmetom. Poteší ako začiatočníkov, ktorí chcú používať esenciálne oleje ako prírodný osviežovač vzduchu, tak aj skúsenejších vyznávačov aromaterapie.

Ventilátor poháňa obláčik vzduchu, ktorý rozptyľuje éterické oleje, keď sa rozsvieti farba. Vďaka zameniteľnej farebnej variácii si môžete zvoliť vlastnú farbu osvetlenia a vytvoriť tak atmosféru podľa vašich predstáv!

Ventilia je jednoduchý a účinný s 3 stupňami výkonu (tichý, normálny a turbo). Rozptýli éterické oleje tak, že si zachovajú rospešné vlastností a filtruje vstup vzduchu predtým, ako voňa ide von. Ventilia sa po 30 minútach automaticky vypne.

Princíp fungovania difúzie na báze ventilácie vzduchu

Difúzia ventiláciou alebo difúzia núteným vzduchom je technika studenej difúzie. Táto technika zachováva všetky výhody esenciálnych olejov. Ventilovaný vzduch poháňa mikročastice esenciálneho oleja do vzduchu. Ventilátor zabudovaný v difuzéri vyháňa von vzduch cez podložku nasiaknutú éterickými olejmi. Vďaka tejto technike sa éterický olej okamžite rozšíri po celej miestnosti.

 nastavenia VLASTNOSTI

 • Funkcie: 3 režimy ventilácie: tichý, normálny, turbo
 • Svetelná atmosféra: áno -  viacfarebná
 • Difúzny čas: 30 minútový difúzny cyklus
 • Napájanie: 220/240V
 • Balenie obsahuje 2 difúzne kapsuly s 2 ďalšími celulózovými kotúčmi
 • Dekoratívny kovový disk (1 kus)
 • Filter nasávania vzduchu (1 kus)

 editovat HMOTNOSŤ A ROZMERY 

 • Výška: 13,5 cm
 • Šírka: 15 cm
 • Váha: 440 g
 • Maximálne rozmery miestnosti pre difúziu: 60 m2

 

 upravy STAROSTLIVOSŤ

Vymeňte difúzny zachytávací alebo vstupný filter, keď sú príliš opotrebované alebo vždy pri výmene esenciálneho oleja. Zariadenie nerozoberajte ani ho nečistite tekutinou. Pokiaľ éterické oleje pretečú, prebytočný olej ihneď utrite, aby nedošlo k poškodeniu výrobku.

Ak difuzér nepoužívate dlhšie ako dva týždne, nezabudnite ho umiestniť na bezprašné miesto a neskôr ho vyčistiť.

Použitie difuzéra - používajte iba 100% prírodné esenciálne oleje. Nalejte pár kvapiek esenciálneho oleja na filter pod kovovou mriežkou a zapnite difuzér.

Upozornenie:

Difuzér neaktivujte v prítomnosti detí mladších ako 3 roky alebo tehotných žien. V detskej izbe odporúčame, aby ste to urobili, keď tam nie sú, a aspoň 30 minút pred ich príchodom.

Dodatočné parametre

Kategória: Aromalampy a elektrické aroma difúzery
Záruka: 2 roky
Materiál: Plast
Vlastnosti: Ventilácia vzduchu
Typ: Sieťový, Svetelný
Kategória: Aromaterapia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

KVALITNÉ AROMA DIFUZÉRY RÔZNYCH TVAROV, VEĽKOSTÍ A MATERIÁLOV - DIFUZÉRY DO AUTA, KÚPEĽNE, DO BYTU, ČI KANCELÁRIE A AROMA OLEJEHome - Essential Oils Diffusers

Kvalitné ultrasonické difuzéry, nebulizéry, difuzéry so svetelným efektom, s pripojením na bluetooth, do auta, do počítača či do kúpeľne.

Váš domov či kancelária už nikdy nebude fádna a neútulná. Vyberte si ten svoj a začnite s aromaterapiou ihneď.

Francúzska značka Innobiz predstavuje 10 rokov výskumu a odborných znalostí v oblasti difúzie éterických olejov a aromaterapie. Okrem účinnosti a odolnosti vytvárajú difuzéry éterického oleja Innobiz dizajnéri s ohľadom na prírodu a životné prostredie, to znamená, že difuzéry sú navrhnuté s čistými líniami a sú vyrobené z ušľachtilých materiálov, ako je sklo, keramika, drevo a porcelán. 

Flexity je oficiálnym distribútorom značky Innobiz na Slovensku.

Prečítajte si:

ZÁKLADNÉ VECI, KTORÉ BY STE MALI VEDIEŤ O ELEKTRICKÝCH AROMA DIFUZÉROCH

Podobné produkty