Yoga Design Lab Combo Mat Earth Bali Blue designová joga podložka s popruhom na nosenie 178 x 61 cm x 3,5 mm

YDL Combo Mat je prémiová ECO-friendly podložka na jogu, ktorá je kombináciou uteráku a podložky. Je vhodná na cvičenie dynamických typov jogy, pri ktorých sa riadne zahrejete, akými sú Power, Bikram či Hot Yoga, ale využijete ju aj pri iných cvičeniach pri ktorých sa zapotíte. 

 • Jemný semišový povrch podložky funguje najlepšie pri vlhkosti
 • Príjemnejšia na pokožku a dáva pocit tepla
 • Krásny dizajn
Dostupnosť Predaj ukončený
Kód: 4897105602897
86 €
Yoga Design Lab Combo Mat Earth Bali Blue designová joga podložka s popruhom na nosenie 178 x 61 cm x 3,5 mm
Yoga Design Lab Combo Mat Earth Bali Blue designová joga podložka s popruhom na nosenie 178 x 61 cm x 3,5 mm (2)
Tip

Yoga Design Lab Combo Mat Earth Bali Blue designová joga podložka s popruhom na nosenie 178 x 61 cm x 3,5 mm

Značka Yoga Design Lab vyvíja materiály šetrné k životnému prostrediu, ktoré sa ľahko udržiavajú a zachovávajú krásne farby štýlových motívov. Model Combo mat je riešenie 2v1. Hrúbka poskytne dostatočné pohodlie pre kĺby.

Vrchná vrstva jogamatky je tvorená absorbčným mikrovláknom, ktoré je spojené s prírodným kaučukom. Dizajnové vzory sú farebné atramenty na čisto vodnej báze. Spolu s podložkou dostanete aj jednoduchý nastaviteľný popruh na nosenie podložky.

Semišový povrch podložky funguje najlepšie pri vlhkosti - spotených končatinách, rovnako je možné povrch pred cvičením aj navlhčiť rozprašovačom pre dosiahnutie lepšej priľnavosti.

Semišový povrch je oproti ostatným výhodný v tom, že je príjemnejší na pokožku a dáva pocit tepla.

editovat ROZMERY

 • Dĺžka: 178 cm
 • Šírka: 61 cm
 • Hrúbka: 3,5 mm
 • Váha: 2,2 kg

upravy STAROSTLIVOSŤ

SKLADOVANIE: Zrolujte podložku spodnou vrstvou (bez textúry) smerom dnu. Docielite tým, že pri cvičení nebudú prekážať rohy podložky a nebudú sa samovoľne stáčať hore. Zo začiatku nechávajte jogamatku rozloženú. Nevystavujte podložku nadmernému slnečnému žiareniu.

ČISTENIE: Životnosť jogamatky predĺžite pravidelnou starostlivosťou a čistením. Doporučujeme používať čističe na podložky, alebo šetrný domáci čistič bez rozpúšťadiel. Podložku očistite aj pred prvým použitím. Pre urýchlenie schnutia zabaľte podložku do uteráka a vytlačte z nej prebytočnú vodu. Sušte prevesením, nepoužívajte sušičku. 

VIDEO RECENZIA PRE SEMIŠOVÉ PODLOŽKY

chat ČASTÉ OTÁZKY K PRODUKTU

 • Áno, čierny bavlnený popruh je súčasťou balenia. Pozrite si aj našu ponuku tašiek na podložky a drobnosti. 

 • Podľa vlastného uváženia, negarantujeme, že sa podložka nepoškodí. My to neodporúčame.

 • Áno. V bežných pozíciach ako bojovník, plank, pes tvárou dole, či hore vždy využívame určitú časť podložky a telo nie je úplne natiahnuté. Dokonca pri ležaní je hlava položená na temene, čiže nedosahujeme celú výšku ako pri stoji.
 • Vyššia váha podložky zabezpečuje lepšie rozloženie na podlahe a nemusíte sa báť, že by sa kraje podložky stáčali smerom do stredu. Vo väčšine prípadov prenášame podložku iba krátku dobu z jedného miesta na druhé a keď si zvážite všetky ostatné benefity tejto podložky, vyššia váha vám určite nebude prekážať. Ak potrebujete často cestovať, odporúčame práve pozrieť kategóriu cestovných skladacích podložiek.  

Viac informácii nájdete v našej poradni:

PORADNA-PODLOZKY

Dodatočné parametre

Kategória: Protišmykové Bikram a Hot joga podložky
Záruka: 2 roky
Hrúbka: 3,5 mm
Šírka: 61 cm
Dĺžka: 178 cm
Materiál: Prírodný kaučuk
Povrch: Microfiber
Farba: Modrá, Zelená
Hmotnosť: Stredná 2-3 kg
Kategória: Podložky

Yoga Design Lab

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

KVALITNÉ PODLOŽKY NA RÔZNE ŠTÝLY JOGY,  POMÔCKY AKO UTERÁKY, BLOKY, YOGA WHEEL, TAŠKY, BOLSTREProtišmykové podložky Yoga Design Lab

Yoga Design Lab je priekopníkom v designových mikrofázových (semišových) podložkách, ideálnych na štýly jogy, kde sa poriadne zapotíte ako Hot či Bikram joga. YDL dnes ponúka tiež kaučukové PU podložky, ktoré sú ideálne ak hľadáte naozaj protišmykovú podložku. Kolesá na jogu tzv. Yoga Wheels patria medzi ich bestsellery.

Úžasný dizajn, kvalita a udržateľnosť to je Yoga Design Lab. Yoga Design Lab je jednou z mála značiek, ktorá dbá nie len na kvalitu, ale zároveň aj na dizajn a krásu. Všetko, čo vytvárajú sa snažia robiť s ohľadom na našu planétu v každom smere, zmyslom pre pomoc, funkčnosť produktov a zároveň aj na ich vzhľad. 

Medzi najobľúbenejšie produkty od YDL patria podložky Combo, Infinity, Yoga Wheel Mandala a mini uteráky na ruky a popruhy v žiarivých farbách a dizajnoch. V YDL sa snažia vytvárať série a tak sa dokážete dokonale zladiť do vašej obľúbenej farby či vzoru.

Benefity YOGA DESIGN LAB:

 • Ochrana planéty
 • Pomoc tým, ktorí to potrebujú
 • Krásny a jedinečný dizajn
 • Kvalita produktov

Prečítajte si:

PORADCA VÝBEROM PODLOŽIEK

ČO STOJÍ ZA PRÍBEHOM JOGA DESIGN LAB

Podobné produkty