Maharishi Ayurveda Ayur Flex masážny olej pri nerovnováhe Vata 100 ml

Masážny olej Ayur Flex od Maharishi je upokojujúci ajurvédsky masážny olej, ktorý sa osvedčil najmä v oblasti podpory kĺbov. Dá sa dobre kombinovať s doplnkom stravy AyurFlex Rasayana.

 • vyrovnáva Váta
 • ideálny pri bolestiach kĺbov a svalov
 • neurologické problémy, bolesti hlavy
Dostupnosť Odosielame do 10-12 dní
Môžeme doručiť do:
25.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 10324
27,90 € 2,79 € / 10 ml
Maharishi Ayurveda Ayur Flex masážny olej pri nerovnováhe Vata 100 ml
maharishi ayurveda ayurflex herbal oil ma929 100 ml
Tip

Maharishi Ayurveda Ayur Flex masážny olej pri nerovnováhe Vata 100 ml

Masážny olej Ayur Flex od Maharishi je upokojujúci ajurvédsky masážny olej, ktorý sa osvedčil najmä v oblasti podpory kĺbov. Dá sa dobre kombinovať s doplnkom stravy AyurFlex Rasayana.

Bylinný olej Ayur Flex pomáha vyrovnávať Vátu a svojimi hrejivými vlastnosťami podporuje pružnosť kĺbov. Osvedčilo sa, že dobre pôsobí aj na svaly.

Aplikácia oleja:
Postihnuté miesta je potrebné jemne trieť a masírovať malým množstvom bylinného oleja AyurFlex. Po tejto aplikácii ajurvédskeho oleja môže byť nápomocná dodatočná aplikácia tepla, napríklad termoforom, aby sa prehĺbil účinok oleja.

Benefity 

 • silný antioxidačný účinok, omladzuje telo a tkanivá, zvyšuje imunitu a má mimoriadne výživné a protizápalové vlastnosti
 • vhodný najmä pri liečbe reumatických a neurologických ochorení spôsobených narušenou Vátou v organizme
 • vhodný pri artritíde, akejkoľvek poruche kĺbov a pohybového aparátu ako aj pro paralýze tvárového nervu, či svalových problémoch
 • pri bolestiach krku a chrbta
 • na regeneráciu kože, buniek, zlepšenie kvality pokožky, poskytuje úľavu stuhnutému svalstvu a blokov v organizme
 • zlepšenie krvného obehu, zbavuje telo toxínov
 • pri bolestiach hlavy

list VLASTNOSTI A ZLOŽENIE OLEJA 

 • Obsah: 100 ml.
 • Materiál: sklenená fľaška 
 • Krajina pôvodu: India
 • Zloženie oleja (INCI): Sesamum indicum olej, terpentín, olej zo semien Celastrus paniculatus, kravské mlieko, Camphora officinarum, extrakt z koreňa Asparagus racemosus, extrakt z koreňa Rubia cordifolia, soľ, extrakt z plodov Piper longum, extrakt z listov Pluchea lanceolata, extrakt z listov Adhatoda vasica, Withania somnifera extrakt, extrakt z koreňa Pueraria tuberosa, extrakt z kôry Oroxylum indicum, extrakt z Abutilon indicum, extrakt zo Solanum xanthocarpum, extrakt z listov Gymnema sylvestre, extrakt zo Solanum nigrum, extrakt z kôry Clerodendrum serratum, extrakt z Paederia foetida, extrakt z koreňa Cuminum cyminum dirigenta, extrakt z Asparashavia di Boxcenffden extrakt z koreňa, extrakt z plodov Tribulus terrestris, extrakt z koreňa Inula racemosa, extrakt z kôry Myrica nagi, extrakt z Uraria picta, extrakt zo stonky Tinospora cordifolia, extrakt z koreňa Zingiber officinale, extrakt z listov Nyctanthes arbor-tristis, extrakt z Premna integrifolia, extrakt z kôry Gmelina arborea asperachyranthe extrakt, extrakt z Hordeum vulgare, uhličitan sodný, extrakt zo Sida cordifolia, extrakt zo Solanum indicum, extrakt z koreňa Hemidesmus indicus, extrakt z podzemku Valeriana wallichii, extrakt z Cissampelos pareira, extrakt z Fagonia cretica, extrakt z koreňa Cyperus rotundus, extrakt z Sphaeranthus indicus, extrakt zo Sphaeranthus indicus s Pierkeolekvemum extrakt z plodu nigrum, extrakt z koreňa Plumbago zeylanica, extrakt z koreňa Glycyrrhiza glabra, extrakt zo semien Butea frondosa, extrakt z Desmodium gangeticum, prášok z podzemku Curcuma longa, extrakt z Eclipta alba, extrakt z kvetov Mesua ferrea, extrakt z kôry Moringa oleifera, extrakt z koreňa Vitex A negundo sowa, extrakt, extrakt z Teramnus labialis, extrakt zo semien Bryonia Lacinosa, extrakt z listov Cinnamomum tamala, extrakt z plodov Elettaria cardamomum, extrakt z kôry Melia azadirachta, extrakt z kôry Aegle marmelos, extrakt z kôry Azadirachta indica, extrakt zo semien Cassia tora, extrakt z dreva Berberis aristata destod , extrakt z Phaseolus trilobus, prášok z podzemku Curcuma aromatica, extrakt z podzemku Nardostachys jatamansi, extrakt z dreva Santalum album.

upravy STAROSTLIVOSŤ

Skladujte v chlade, suchu a chráňte pred svetlom. Chlad môže prirodzene spôsobiť zhustnutie oleja. Na optimálne použitie zahrievajte vo vodnom kúpeli s teplotou 36 - 40°C. Pred použitím fľašku premiešajte.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné masážne oleje a emulzie
Záruka: Dátum spotreby
Objem: 100 ml
Dóša: Váta
Kategória: Prírodné masážne oleje a emulzie
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
MF Avatar autora | 13.12.2023
Zatiaľ len začíname s produktom pracovať , ale výsledky sú sľubné: - ))

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

AJURVÉDSKE POTRAVINOVÉ DOPLNKY, AJURVÉDSKE ZUBNÉ PASTY, VÝŽIVOVÉ DOPLNKY

Maharishi Ayurvéda je komplexná indická ajurvédska značka ponúkajúca výživové doplnky, potraviny aj telovú a pleťovú kozmetiku. Cieľom Maharishi výživových doplnkov je holisticky vyvážiť dóše, prírodná kozmetika Maharishi Ayurveda je vyrobená podľa tradičných receptúr a poskytuje optimálnu starostlivosť o pokožku a vlasy.

Misiou značky Maharishi Ayurveda je vytvoriť spoločnost bez chorôb, udržiavať zdravie zdravých, liečiť chorých a nie propagovať ajurvédu ako takú.

 • Vytvorenie rovnováhy v 3 dóshach.
 • Rovnováha v 13 tráviacich ohnňoch.
 • Rovnováha v tvorbe tkanív.
 • Rovnováha v procese odstraňovania škodlivín.
 • Blaženosť na úrovni všetkých zmyslov, mysle a átma (myseľ, telo a duša).

Hodnoty Maharishi Ayurveda

Sila prírody – V Maharishi Ayurveda používajú len tie najlepšie prírodné zdroje a najvhodnejšie procesy na zvýšenie ľudskej vitality. Podporujú a udržanie samotnej životnej sily prostredníctvom sily prírody.

V Maharishi Ayurveda sú pokrokoví a skutočne rozumejú jedinečným problémom modernej doby a veku. Ich empatia pramení z vrodenej schopnosti porozumieť ľudskému životu a tomu, čo si vyžaduje.

Odbornosť Maharishi Ayurveda pramení z jej najhlbšieho pochopenia ajurvédskych praktík a ich profesionálnej aplikácie smerom k tomu, aby bol život holistický a lepší.

Podobné produkty

maharishi pitta massage oil bdih masazny olej 200 ml
Akcia Tip
22,90 €
24,50 € (–6 %)
10321