Seyfried Sesame Oil matured vyzretý organický sezamový olej

Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Značka: Sat Nam

Seyfried Sesame Oil matured je čistý vyzretý organický sezamový olej z lisovania za studena v špičkovej kvalite so sezamovými semienkami. Olej je možné použiť ako pleťový alebo masážny olej, ideálne sa však používa na zmiešanie s ajurvédskymi bylinkami.

  • pleťový alebo masážny olej
  • upokojuje pokožku
  • vhodný pre ajurvédske procedúry alebo masáže
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Dostupnosť Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
7.10.2026
Možnosti doručenia
Kód: 7400/1
18,90 € Jednotková cena: 0,25 € / 10 ml
Seyfried Sesame Oil matured vyzretý organický sezamový olej
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Značka: Sat Nam

Seyfried Sesame Oil matured ajurvédsky organický sezamový olej

Seyfried Sesame Oil matured je čistý organický sezamový olej z lisovania za studena v špičkovej kvalite so sezamovými semienkami. Olej je možné použiť ako pleťový alebo masážny olej, ideálne sa však používa na zmiešanie s ajurvédskymi bylinkami.

Sezamový olej bol starostlivo vyzretý - je predhriaty, aby bol trochu redší. Vyzretý sezamový olej je ideálny pre všetky druhy ajurvédskych procedúr alebo masáži. Podľa ajurvédy sa vyzretý sezamový olej ľahšie vstrebáva do pokožky, kde môže rozvinúť svoje vlastnosti. Panenský sezamový olej je úplne neupravený, vďaka čomu je vhodný na všetky druhy použitia, vrátane vysokokvalitného potravinárskeho oleja s vysokým obsahom olejových kyselín.

Výživové údaje na 100 g:

  • Energia: 3700 KJ / 900 kcal
  • Tuk: 100 g (z toho nasýtené mastné kyseliny: 14,2 g, polynenasýtené mastné kyseliny: 85,8 g)
  • Sacharidy: 0 g 
  • Bielkoviny: 0 g
  • Soľ: 0 g

upravy POUŽITIE PRE AJUVÉDSKU MASÁŽ

  • Pred použitím sezamového oleja, napríklad na masáž, je potrebné ho zohriať vo vodnom kúpeli alebo ohrievači čajníka, kým nedosiahne telesnú teplotu.

nastavenia VLASTNOSTI SEZAMOVÉHO OLEJA

  • Objem: 750 ml alebo 5 l
  • Regeneruje a ošetruje citlivú pokožku 
  • Znižuje stres a napätie
  • Upokľudňovací účinok na telo
  • Skladujte na chladnom a suchom mieste, chráňte pred slnečným žiarením

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné masážne oleje a emulzie
Záruka: Dátum spotreby
EAN: 0604034601617
Zdravotná téma: Koža, Psychika, Únava
Objem: 750 ml, 5 l
Forma: Olej
Kategória: Masáž a akupresúra

Hodnotenie tovaru

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Ako by ste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie hodnotenie.

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

AJURVÉDSKE PRODUKTY, KOZMETIKA, ČAJE, VÝZIVOVĚ DOPLNKY, DUCHOVNÉ PRODUKTY, JOGA A MEDITÁCIA.

SAT NAM Europe je nemecký celosvetový dodávateľ ajurvédkych výživových produktov, ajurvédskej kozmetiky, duchovných produktov, produktov na jógu a meditáciu. Pripisuje dôležitosť udržateľnému a zodpovednému podnikaniu, čo vyjadruje okrem iného aj tým, že obchodné procesy sú udržateľnejšie. 

Podobné produkty

niemol 3 ks
Akcia
24 €
25,50 € (–5 %)
Jednotková cena: 8 € / 100 ml
NEEM300SET
Bringaraj Taila Cosmoveda 100
Bestseller
od 14,50 €
Jednotková cena: od 1,14 € / 10 ml
+ ďalšie
7420/1
maharishi pitta massage oil bdih masazny olej 200 ml 10321
nimi ayurveda vata premium masazny olej 200 ml
Bestseller
19 €
Jednotková cena: 0,95 € / 10 ml
7031
Nimi Ayurveda olej z čierneho sézamu 100% prírodný 1000 ml
Bestseller
21,50 €
Jednotková cena: 0,21 € / 10 ml
10582
maharishi vata massage oil bdih masazny olej 200 ml
23,90 €
Jednotková cena: 1,19 € / 10 ml
10320
brahmithailam250
Bestseller
od 16,90 €
Jednotková cena: 0,85 € / 10 ml
+ ďalšie
7006/1
Sat Nam čistý mandľový olej lisovaný za studena, potravinárska kvalita
od 12,50 €
Jednotková cena: od 0,31 € / 10 ml
+ ďalšie
10586/1
Nimi Ayurveda Balaswagandhadi Thailam masážny olej na telo
Bestseller
od 23,50 €
Jednotková cena: od 0,84 € / 10 ml
+ ďalšie
7149/1
OM Entspannungs Oel 100ml
Akcia Bestseller
14,50 €
15,50 € (–6 %)
Jednotková cena: 1,45 € / 10 ml
10150/2
1x
od 20,90 €
Jednotková cena: od 0,55 € / 10 ml
+ ďalšie
10583/1