Merrithew Stability Barre baletná tyč

Stability Barre baletná tyč pre Barre či Pilates je ideálna pre tanečne inšpirované fitness rutiny, prináša flexibilitu a rovnováhu.

 • výškovo nastaviteľná
 • voľne stojaca
 • na výber 2 farby

 

Dĺžka
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Dostupnosť Vyžiadať cenovú ponuku Vyžiadať cenovú ponuku Vyžiadať cenovú ponuku Vyžiadať cenovú ponuku Vyžiadať cenovú ponuku Vyžiadať cenovú ponuku Vyžiadať cenovú ponuku Vyžiadať cenovú ponuku Vyžiadať cenovú ponuku Vyžiadať cenovú ponuku Vyžiadať cenovú ponuku Vyžiadať cenovú ponuku Vyžiadať cenovú ponuku Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: ST02113 ST02134 ST02114 ST02135 ST02169 ST02170 ST02211 ST02167 ST02168 ST02206 ST02207 ST02171 ST02172 Zvoľte variant
653 € 653 € 706 € 706 € 1 210 € 1 210 € 464 € 1 763 € 1 763 € 1 843 € 1 843 € 2 905 € 2 905 € od 464 €
Merrithew Stability Barre baletná tyč
merrithew stability barre baletna tyc
Tip

Merrithew Stability Barre baletná tyč

Stability Barre baletná tyč pre pilates je ideálna pre tanečne inšpirované fitness rutiny, prináša flexibilitu a rovnováhu.

Vďaka svojej dĺžke a výškovo nastaviteľnej tyči je perfektná pre viacero osôb alebo na súčasný tréning učiteľa a žiaka. Skvelá na fitness tréning, tanečný alebo baletný tréning. Tyč umožňuje celý rad naťahovacích cvikov a strečingových cvičení, tréning správneho držania tela a rutinné zahrievacie cvičenia na vyučovaní baletu alebo pri fitness workoutoch.

Zlepšuje cvičenie za cvičením rovnováhu, držanie a ohybnosť tela a postará sa o štíhle, vytvarované svaly. Voľne stojaca konštrukcia môže byť umiestnená prakticky kdekoľvek a je vhodná nielen do domácej telocvične, ale aj na profesionálne použitie vo fitnes štúdiách, v tanečných školách alebo ako cvičebné zariadenie na vyučovaní telesnej výchovy.

nastavenia VLASTNOSTI 

 • Výškovo nastaviteľná.
 • Dostupná v rôznych dĺžkach, aby vyhovovala veľkostiam štúdia.
 • Profesionálna kvalita.
 • Vyvážená kruhová základňa zvyšuje stabilitu spolu s protišmykovou priľnavosťou na rôznych podlahových povrchoch.
 • Pre 3, 4 alebo 6 cvičiacich.
 • Tyč sa dá ľahko vybrať z podpier pre uskladnenie, keď sa nepoužíva.
 • Ideálna pre skupinové tréningy alebo individuálne hodiny.
 • K dispozícii návod na obsluhu.

ROZMERY:

 • Dĺžka: 182,9 cm, 243 cm, 365 cm
 • Šírka: 40,6 cm
 • Výška: 92,7–111,7 cm, 93 – 112 cm  

Nástenná tyč:

Odporúčaná inštalácia vo výške 81–117 cm od podlahy (približne v úrovni pásu)

Priemer: 5 cm

Hmotnosť: 6,8 kg

Materiál: Oceľová tyč s bielym práškovým nástrekom

Rozmery pre nástenné držiaky: 

Šírka: 15,2 cm

Dĺžka: 50,8 cm

Materiál: Nástenné držiaky z brúseného chrómu

Obsah balenia: 2 držiaky a oceľová tyč

Záruka:

 • Obmedzená doživotná záruka: Rám a súvisiace zváranie
 • 2 roky: Všetky ostatné komponenty
 • Prémiové vybavenie od Merrithew je synonymom pre tie najlepšie výrobné materiály v tomto odvetví. Naše vybavenie, vyrobené s hrdosťou, presnosťou a najkvalitnejšími komponentmi, je elegantné a všestranné. Naše drevené výrobky, vrátane tohto produktu, sú vyrobené z bohatého a odolného dreva, ktoré ukazuje jeho prirodzenú krásu. To môže zahŕňať farebné variácie a uzly, ktoré dodajú vášmu vybaveniu jedinečnú osobnosť a charakter.

Dodatočné parametre

Kategória: Merrithew® Pilates stoličky, boxy a doplnky
Typ: Do štúdia
Kategória: Pomôcky na cvičenie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

stiahnuť

Merrithew® je popredný svetový poskytovateľ Pilates a fitness zariadení. 

História značky Merrithew® siaha až do roku 1988, keď Lindsay a Moira Merrithewoví založili svoje prvé štúdio Pilates. Ich vášeň pre zdravie, pohyb a kvalitu života ich viedla k vývoju jedinečných fitness zariadení, ktoré sú dnes známe a obľúbené po celom svete.

Produkty sú navrhnuté s cieľom poskytnúť najvyššiu kvalitu, funkčnosť a pohodlie pre našich zákazníkov. S využitím najmodernejších technológií a dôkladným výskumom vyvinuli rôznorodé fitness zariadenia, ktoré zlepšujú silu, flexibilitu a celkovú kondíciu.

Výhody používania našich zariadení sú viac než len fyzické. Pilates a fitness tréning na našich produktoch prispievajú k lepšiemu držaniu tela, zvýšenej energii, zníženiu stresu a zlepšeniu celkovej pohody. Sú ideálne pre športovcov, fitness nadšencov, rehabilitačné centrá a všetkých, ktorí sa zaujímajú o zdravý a aktívny životný štýl.

Zariadenia sa ľahko používajú a prispôsobujú sa rôznym úrovniam kondície a schopností. Sú navrhnuté s dôrazom na pohodlie a bezpečnosť, aby sa používateľom poskytla optimálna tréningová skúsenosť. 

V portfóliu nájdete široký výber populárnych produktov vrátane Merrithew® V2 Max™ Reformer, Stability Chair™, Cadillac / Trapeze Table a mnoho ďalších. Tieto produkty získali dôveru a uznanie od profesionálov aj nadšencov Pilates a fitness tréningu po celom svete.